Kreativní dokumentární a fotožurnalistiku Magnum fotky & speos

Spéos Paris-London Photographic Institute

Popis programu

Read the Official Description

Kreativní dokumentární a fotožurnalistiku Magnum fotky & speos

Spéos Paris-London Photographic Institute

Creative Documentary & Program Fotožurnalistika je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v dokumentární fotografie a / nebo fotožurnalistiky, v Magnum Photos tradici vizuálního vyprávění.

Předmět vybavuje studenty s historickým a kontextuální rámec potřebný k vývoji a zapojit se do kritického myšlení o dokumentární fotografii, jakož i poskytování technického poradenství a konzultační podporu pro vytvoření individuálního dokumentární praxi studentů. Studenti mají jedinečnou přístup k fotografy Magnum a jeho zkušený personál, s prvky Vyučovací na Magnum Photos kanceláře v centru Paříže.

Formální Program je dodáván Speos a jeho jmenovaní učitelé a doplněné Magnum fotografy a zaměstnanců.

Diplom: Kreativní Dokumentární a Fotožurnalistika podle Magnum Photos / level Speos Titre de Photographe RNCP I (Fr) a 7 (Eu) - kód NSF 323 t Tento program je registrován v repertoáru National des certifikačních Professionnelles (RNCP) dekretem 22.prosince 2014 - zveřejněno v Journal Officiel K 31. prosinci 2014.

Část I / září-prosincem:

První část obsahuje základní kurzy, které pokrývají všechny aspekty profesionálního fotožurnalistiky a autorského dokumentu.

Odborníci na nejvyšší úrovni držet kurzy a sledovat jednotlivé získávání studentů dovedností. Mimo třídy, studenti samostatně organizovat své střelecké zasedání a post-produkce, v kontinuálním vedením svých školitelů a Magnum Photos. Během této doby, studenti budou mít přístup k rozsáhlé knihovně knihy na Magnum Photos pařížské kanceláře, představovat neopakovatelný sbírku renomovaných fotografických publikací.

Část II / ledna-květen:

V druhé části se studenti zdokonalit své praktické dovednosti a rozšířit svou nabídku znalostí. Minulý týden v druhé části je věnován set-up end-of-the-rok výstavu studentů v prostorách školy, bude významnou událostí navštívil zavedenými fotografy, fotografických agentur, iconographers a tisku být organizovány pro studenti na Magnum areálu. Kurz bude doplněn Magnum Photos složky, sestávající z pravidelné revize zasedání, výtvarník prezentací, úkolů a diskuse s Magnum fotografy a zaměstnanců.

Část III (Experti Modules) / května-červencem:

Poslední měsíce programu jsou věnovány "setkání s profesionály: Doba trvání: 8 týdnů Expert Moduly mají za cíl prohloubení účastníků studentských předchozí znalosti a dovednosti v těch oblastech, které jsou nejvíce požadovaných profesionální trh. Ty pokrývají předměty řízení podniku, řízení obrazu a publikování a fotoreportáže, kombinující teorii a praxi. Účastníci se setkat se s odborníky z fotografování různých oblastí, kteří sdílejí své zkušenosti a know-how ze svých odborných oblastech.

Popis programu třídy a obsah

 • Fotožurnalistiky a dokumentární
 • Počítačová Imaging
 • Vizuální identita
 • Image Management a publikace
 • Tisk Technika
 • Historie Fotografie / muzeum a galerie návštěv
 • Základy fotografie
 • Doučování Magnum Photos
 • Vyprávění příběhů: Slova a obrázky
 • Expert Modul: Photo Business (část III)
 • Expert Modul: Advanced Photo Reportage (část III)
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
30,000 EUR
Information
Deadline
Locations
Francie - Paris, Île-de-France
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Francie - Paris, Île-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu