Kurz účetnictví - znalosti v oblasti nákladů a účetnictví (icb)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz v účetnictví a účetnictví - Program dovedností v účetnictví nákladů a řízení (ICB)


Osvědčení

Po úspěšném dokončení programu ICB vydá studentům výpis výsledků, v němž jsou uvedeny moduly, na něž se vztahuje. ICB se bude vztahovat na FASSET v mene žáka pro získání certifikátu Programu dovedností v účtování nákladů a řízení. Výsledky studenta budou zaznamenány v databázi ICB National Learner Records do 3 měsíců od dokončení.


Vstupní požadavky

  • Znalost, porozumění a aplikace anglického jazyka na NQF 3 / stupeň 11 nebo ekvivalent
  • Znalost, porozumění a aplikace matematické gramotnosti na úrovni NQF 3 / stupeň 11 nebo ekvivalentu
  • Znalost, porozumění a aplikace účetnictví na NQF 3 / stupeň 11 nebo ekvivalent
  • V ideálním případě by studenti měli absolvovat program Schopnosti v účetnictví před zkušební rovnováhou nejprve před zápisem do tohoto programu.
  • Přijímání může být předmětem pohovoru s akademickým pracovníkem.Doba trvání kurzu

Doba trvání programu je 48 hodin a výuka probíhá tváří v tvář na základě předpokládaných hodin NQF. To vylučuje čas na dokončení úkolů, výzkum a samostudium. Každý školní areál v Damelinu má jiný plán výuky. Programy se nabízejí během týdne, večer nebo v sobotu.


Úvod do kurzu

Tento program je schválen ICB a je určen pro studenty, kteří jsou zodpovědní za kalkulaci, rozpočet a přidělování zdrojů v účetním prostředí v malé nebo velké organizaci. Student bude schopen identifikovat a porozumět etickým otázkám týkajícím se financí v organizaci. Tento program dovedností je schválen ICB a zahrnuje výsledky jednotkových standardů požadovaných pro následující: Národní osvědčení: účetnictví (SAQA ID: 58375); Certifikát FET: Vedení účetnictví (SAQA ID: 58376)

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně