španělština

Pokud máte zájem o dobrovolnictví v Kostarice, prozkoumání latinskoamerické kultury a místních komunit a vynakládání některých časů do zahraničí, které jsou určeny k pomoci druhým, pak je nejlepší jazyková škola Intercultura.

Naše projekty se zaměřují na rozvoj, vzdělávání, zdraví, sociální práci a životní prostředí. Nabízíme dobrovolnické příležitosti pro dospělé ve věku 18 let nebo starší, kteří se mohou zapojit do tří týdnů španělštiny a nejméně dalších dvou až čtyř týdnů v rámci projektu dobrovolníků. Časový závazek a požadovaná úroveň španělštiny se v jednotlivých projektech liší.

Vyzýváme vás, abyste se podíleli na našich programech a přispěli ke kulturnímu porozumění prostřednictvím globální výměny, povědomí a společenských

Nezapomeňte, že dobrovolnictví je často o tom, co vás zkušenost může naučit, než kolik budete moci pomoci místní komunitě. Vytváření rozdílu pro ostatní vyžaduje čas, věnování a / nebo specifické dovednosti, zatímco rozdíl ve vašem vlastním životě se může stát právě tím, že otevíráte oči na způsob, jakým jiné kultury pracují a žijí. Mnozí dobrovolníci však ve své komunitě skutečně nacházejí své místo a přispívají velmi smysluplným způsobem. Během týdne nebo dvou nebudete měnit svět, ale možná byste mohli zjistit, jak začít!

španělština

Pláž Sámara - perfektní místo, kde se naučíte surfovat - a ještě výhodnější, protože jsme přímo na pláži!

Hledáte něco víc než jen španělštinu? Stejně jako surfování před nebo po španělštině?

Nejen že je naše španělská škola přímo u pláže, ale také všechny surfové školy ve městě jsou přímo na pláži a ve velmi krátké pěší vzdálenosti od našeho areálu, takže kombinace španělštiny a surfování velmi snadné.

Jakmile se dostanete do města, můžete buď přijet a promluvit si s námi na recepci a zeptat se na surfové školy a jak bude lekce surfování vypadat, nebo můžete jít přímo na některou ze surfových škol a zkontrolovat ceny a přílivy. Některé surfové školy poskytují speciální slevu studentům Intercultura, takže nezapomeňte zmínit, že když budete žádat o sazby. Doporučujeme však nejprve počkat, až budete mít svůj týdenní kurz španělštiny a poté plánujete lekce surfování.

Proč nedoporučujeme předem uspořádat balíček lekcí surfování?

Existuje několik faktorů, které mohou ovlivnit vaše plány surfování: příliv, silné dešťové srážky, silný vítr nebo tropické bouře. Existuje také mnoho surfových škol, z nichž si můžete vybrat a každý student může mít své osobní preference, pokud jde o kvalitu školy a atmosféru.

Často se stává, že si studenti nejsou vědomi těchto faktorů před příjezdem. Když začnete, měli byste obecně vzít jednu nebo dvě lekce surfování a poté procvičovat sami sobě na následující dny nebo týdny. Také nedoporučujeme naplánovat příliš mnoho lekcí surfování v krátkém časovém horizontu, protože začátečníci se nejprve musí dozvědět o svých skutečných schopnostech a učení se o tempo. Dejte si nějaký čas. To vyžaduje hodně praxe!

španělština

Kromě naší týdenní skupinové latinské taneční soutěže a příležitostných skupinových výletů můžete absolvovat EXTRA latinské taneční kurzy ještě více, a to podle vaší úrovně a požadovaného tempa. Ujistěte se, že jste si oblékli taneční obuv a získali si nohy!

ŠPANĚLSKÁ IMMERZIE 4 TANECKÉ LEKCE - NA NAŠEM KEMP HEREDIA CITY

Hledáte něco víc než jen španělštinu? Přidejte soukromé taneční lekce do kurzu španělštiny, přizpůsobeného Vašim potřebám a požadovaným typům latinského tance. Náš latinský taneční instruktor Kike vás dovedou na další úroveň.

Naše kombinace Spanish PLUS Dance je určena pro všechny úrovně španělštiny a pro všechny úrovně tance, od začátečníků až po pokročilé. Vraťte se domů nejen s větší španělskou porozumění, ale s některými pikantními latinskými tanečními pohyby.

Kromě našich bezplatných latinských tanečních kurzů pro všechny naše studenty můžete ještě více pracovat na tanečních dovednostech tím, že přidáte jednu hodinu denně, a to maximálně čtyři hodiny týdně, nabízené od pondělí do čtvrtka. Taneční hodiny mohou být naplánovány ráno, odpoledne nebo večer, v závislosti na vašem španělském rozvrhu a dostupnosti. Budete studovat salsa, merengue, bachata, marcado, bolero, cumbia (latinský swing) a / nebo reggaetón, nebo se můžete zaměřit pouze na oblasti, které si vyberete.

Vaše možnosti:

  • Vezměte si taneční lekce na školním areálu s naším tanečním instruktorem Kiki.
  • Vezměte si taneční lekce na taneční škole Merecumbé v Heredia a užijte si přínosu učení se místními studenty tico. Tato volba může být vhodná pro všechny studenty, kteří by rádi studovali s instruktorem. Náš profesor, Kike, také učí na Merecumbé a doprovodí vás první den, aby vás představil. Případně zástupce studentů Intercultura Student Services zajistí vaši přepravu a poskytne vám pokyny týkající se vaší třídy a příjezdu.
  • Přidejte jednu soukromou doprovodnou taneční exkurzi týdně do místního latinského tanečního klubu, kde si můžete procvičit své nové pohyby s tanečníky z Kostariky (studenti platit za dopravu a vstup do klubu)!

španělština

Kurzy lékařských španělských jazyků přizpůsobené vašim potřebám a profesím, které vám dávají možnost získat znalosti španělského jazyka v prostředí ponoření a naučit se vhodně komunikovat se svými pacienty ve španělštině.

Kromě celoročních tříd pro dospělé všech věkových kategorií nabízí Intercultura Costa Rica specializované programy pro ty, kteří potřebují splnit akademické požadavky a / nebo být schopni pracovat efektivněji ve svém oboru.

Pokud hledáte kombinaci španělské studie s velkým důrazem na lékařské španělštiny a expozici místním lékařským klinikám a latinským pacientům, Intercultura Costa Rica nabízí právě to na našem Heredia City Campus.

Struktura našeho Lékařského španělského programu se liší podle španělské úrovně studenta.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Intercultura Costa Rica »

Poslední aktualizace Leden 28, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 - 12 týdnů
Denní studium
Price
275 USD
STANDARDNÍ SKUPINA 20 Heredia Campus: 275 USD / týden (1-3 týdny), Samara Campus: 315 USD / týden (1-3 týdny). Aktivity nejsou zahrnuty
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date