Kurz arabské přípravy na zkoušku

Al Baher Arabic Language Training Center

Popis programu

Read the Official Description

Kurz arabské přípravy na zkoušku

Al Baher Arabic Language Training Center

Přehled

Studenti mají různé cíle, které chtějí dosáhnout, například chtějí mít kariéru v mezinárodním prostředí nebo získat konkurenční výhodu ve své kariéře. Jiní mohou chtít navštěvovat arabsky mluvící univerzitu nebo hledat lepší příležitosti pro budoucí zaměstnání. Aby bylo možné dosáhnout výše uvedených cílů, jsou studenti povinni absolvovat jeden nebo více zkoušek uvedených níže. Al Baher nabízí přípravné kurzy pro takové zkoušky, které budou vaším zásadním krokem k úspěchu a za pomoci našich zkušených a profesionálních instruktorů zajistíme pro vás ty nejlepší výsledky.

INTERAGENČNÍ JAZYK ROUNDTABLE (ILR)

Interinzivní jazykový kulatý stůl (ILR) je nefinanční federální intergenerační organizace zřízená pro koordinaci a sdílení informací o jazykových aktivitách na federální úrovni. Poslouží jako přednostní způsob, jak oddělení a agentury federální vlády držet krok s pokrokem a zaváděním technik a technologií pro výuku jazyků, používání jazyka, jazykové testy a další jazykové aktivity.

Popisy jazykových dovedností jazyka ILR jsou popisy různých úrovní odbornosti pro čtyři jazykové "dovednosti" - zpívání, čtení, poslech a psaní. Škála použitá k popisu každé kvalifikace má šest základních úrovní v rozmezí od 0 "Žádná funkční znalost" až 5 "Funktivně ekvivalentní vysokoškolskému rodilému mluvčímu / čtenáři / atd." Tyto pokyny jsou přijímány všemi agenturami federální vlády. Používají se jako hlavní odkaz v různých vládních testech jazykových schopností. Úroveň 2 je definována jako "omezená pracovní zkušenost." Mnoho agentur USG vyžaduje minimální úroveň 3, "všeobecná odborná způsobilost.

"Popisy úrovně dovedností ILR a měřítko ILR se používají k vyvíjení a vyhodnocování jazykových dovedností amerických vlád (USG). Jazykové testy USG se používají pouze pro zaměstnance USG a nejsou k dispozici soukromým osobám, komerčním službám nebo jiným nevládním organizacím. Žadatelé o pozice USG mohou být vyzkoušeni, pokud jsou sponzováni vládní agenturou.

Popisy úrovně dovedností ILR a měřítko ILR se používají k vyvíjení a vyhodnocování jazykových dovedností amerických vlád (USG). Jazykové testy USG se používají pouze pro zaměstnance USG a nejsou k dispozici soukromým osobám, komerčním službám nebo jiným nevládním organizacím. Žadatelé o pozice USG mohou být vyzkoušeni, pokud jsou sponzováni vládní agenturou.

ILR jako entita nevyvíjí ani neřídí jazykové testy sama.

Bodování pro aktuální řadu testů nazvaných DLPT5 je stejně jako pro jejich předchůdce založeno na pokynech ILR (Interregency Language Roundtable) s výsledky testů stanovenými jako úrovně 0+ až 3 nebo až 4 pro některé jazyky.

DLPT5 obsahuje samostatné testy pro čtení a poslech s porozuměním. Kromě toho má mnoho jazyků testy nižšího rozsahu od úrovně 0+ do 3 a testy v horním rozsahu od úrovně 3 do 4. V "velkých" jazycích (například v ruštině, čínštině a arabštině) bude testovací formát více možností.

Odběratel testu bude číst nebo poslouchat cizí jazykové úryvky, číst otázky v angličtině a poskytovat krátké odpovědi v angličtině.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace December 23, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Jordánsko - Amman, Amman Governorate
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Jordánsko - Amman, Amman Governorate
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu