kurz HR - znalosti programu v oblasti řízení lidských zdrojů

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz HR - Dovednosti program řízení lidských zdrojů


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu, a pokud žák je prohlášen za "příslušnou" v dokumentu o oprávnění, bude student obdrží Damelin výsledků dopis popisující jednotkové normy zahrnuty a Damelin se bude vztahovat na SABPP na studenta jménem pro Skills program v oblasti lidských zdrojů Management: SAQA ID 67511 (36 kreditů), která má být zadána.


Vstupní požadavky

  • Znalost, porozumění a aplikace počítačové gramotnosti u NSK 3/Grade 11
  • CAT výjimka je vyžadováno pro osvobození od dělat základy, tak:
  • Znalosti, pochopení a uplatňování angličtiny a matematiky na NSK 4/Grade 12
  • Znalost, porozumění a aplikace jihoafrického jazyka na 2. NSK 3/Grade 11
  • Vstup může být předmětem rozhovoru pro akademického pracovníka
Délka trvání kurzu

Doba trvání programu je 72 hodin a školné je face-to-face na základě hypotetických hodin NSK. To nezahrnuje čas plnit úkoly, výzkum a samostatné studium. Každý školní areál Damelin má jiný plán školné. Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

Tento dovednosti Program je součástí akreditovaného SABPP plné kvalifikace, FET Certifikát: řízení lidských zdrojů, SAQA číslo 67511 NSK Level 4, a byl navržen tak, aby studentům s pochopením lidských zdrojů a poskytnout jim základní schopnosti potřebné pro efektivní fungování v podnikatelském prostředí. Program umožňuje přístup a flexibilitu zaměstnané, samostatně výdělečně činných a nezaměstnaných studentů.Jedná se o základní program řízení lidských zdrojů a bude mít hodnotu pro studenty, kteří se chtějí věnovat se kariéře v oblasti lidských zdrojů, nebo živnostníky, kteří potřebují základní řízení lidí a / nebo náborových dovedností.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně