Kurz - kinematografie

Všeobecné informace

Popis programu

Kamera - jeden z hlavních tvůrců filmu, přímo pracovat na jeho jemné řešení, provedení nejen natáčení, ale v první řadě, vizuální interpretaci materiálu. Kameraman si myslí, že vizuální obrazy, a ví, jak je realizovat. Profese, na jedné straně, vyžaduje vizuální umělecký vkus, ostatní - neustále aktualizované technické znalosti a dovednosti s technologií, stejně jako schopnost pracovat v týmu, řídit projekt v rámci jejich odborné způsobilosti.

Vzdělávací program je zaměřen na studium různých druhů a typů fotografování, práce se světlem, studium potřebných uměleckých oborů (světlo, barva, složení), bezkonkurenční znalost technologických možností zařízení. Výsledků učení - diverzifikovaného portfolia, který demonstruje schopnost překládat na obrazovce nejvíce expresivní kompozitní, světlo-tonální a barevné řešení, úhly kamery, osvětlení a optické ošetření, nejúplnější, hluboké přenosu témat a myšlenek filmu.

Cíl předmětu

Skutečné znalosti a praktické dovednosti, znalosti technologické základny, stejně jako portfolio, umožňuje začít ve filmovém průmyslu, operátor speciality / kameraman.

Kolaborativní učení

V průběhu výcviku se studenti aktivně spolupracuje s příslušnými útvary preproduction, výroby a více než postprodashen studentských projektů během prázdnin. Škola koná společné přednášky a mistrovské kurzy od profesionálů, výlety do filmové společnosti, který je zodpovědný za organizování Kariéra Center.

Praxe

Podle výsledků a hodnocení výkonnosti portfolia tvoří absolventi mají praxi v televizních, filmových společností, a nadále spolupracovat s školní docházky Center.

Učení formát

Učení formát času dílu: 16 akademických hodin týdně (čtrnáct hodin a jeden výstup).

Vstupní test

Pro vstup do školy, musí vyplnit přihlášku a úspěšně složit rozhovor.

Rozhovor je na plný úvazek schůzku s přijímací komisí (kurátor a / nebo vedoucích pedagogů fakulty, ředitele školy).

Chcete-li rozhovor budete muset připravit portfolio. Lze si představit celou řadu tvůrčích děl: fotografie (pokud možno z různých žánrů), videa, storyboardy, instalace jakéhokoliv filmu nebo videa. Oznámení o výsledcích přijímacích zkoušek budou zaslány e-mailem do 5 pracovních dnů po rozhovorech.

Datum přijímací zkoušky

V roce 2014, se rozhovory se uskuteční ve třech proudech v červenci, srpnu a září. Rozhovor je přiřazena jednotlivě v intervalu c 12:00 do 20:00.

Poslední aktualizace Dub 2014

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution Méně