Kurz - kostýmy

Všeobecné informace

Popis programu

Bižuterie design hraje důležitou roli při vytváření vizuální filmu. Kostýmní návrhářka je zodpovědný za každého detailu, odhaluje obraz hrdiny, ale co je nejdůležitější - za umělecký obraz filmu nebo divadelní představení a jeho soulad s éry, ve které akce koná. Kostým studuje vizuální a dokumentární materiály ke každému obrázku souhlasí s režisérem a ředitelem stylistické jednoty, přichází s kostýmy, schvaluje a vytváří jim.

Program je zaměřen na formování fakulta kostýmní výtvarnice nové formace, která nejen vlastní technologické dovednosti, ale také chápe složitosti filmu, který je schopen pracovat v týmu.

Kolaborativní učení

V průběhu výcviku se studenti aktivně spolupracuje s ostatními odděleními na studentských projektech v průběhu prázdnin. Škola koná společné přednášky a mistrovské kurzy od profesionálů, výlety na set, který je zodpovědný za organizování Kariéra Center.

Porfolio

Během čtyř semestrů, studenti pracují na konceptu kostým pro filmových projektů různých žánrů a stylů, které jsou základem portfolia. Projekt Diplomová práce se stává znakem absolventa ukazuje všechny své znalosti a dovednosti pro práci na skutečném filmovém projektu.

Praxe

Poté, co výsledky hodnocení výkonu a portfolia tvoří absolventi praxe v současných filmových projektů, jakož i nadále spolupracovat se školou projekty Kariéra Center.

Vstupní test

Pro vstup do školy, musí vyplnit přihlášku a úspěšně složit rozhovor. Chcete-li rozhovor budete muset připravit portfolio práce prokazující schopnost kreslit a pracovat s barvou. V rámci rozhovoru kurátor posoudí svůj zájem o profesi, pochopení základů (základní znalosti o historii kostýmu, hodnocení kostým váš oblíbený film, atd.)

Poslední aktualizace Dub 2014

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution Méně