Přečtěte si oficiální popis

Kurz obecné angličtiny je určen studentům, kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny v obou verbálních i písemných oborech. Kurz je vhodný pro přípravu studentů na další předměty, jako je příprava IELTS nebo angličtina pro akademické účely, nebo jim poskytne větší důvěru ve schopnost angličtiny při usazování v Austrálii.

Kurz je zaměřen na integrovaný přístup k dovednostem, přičemž studenti pracují na čtení, psaní, mluvení a poslechových cvičeních s cílem rozvíjet a zlepšovat jejich slovní a písemnou komunikační schopnost. Během kurzu se studenti budou také věnovat cvičením ke zlepšení používání gramatiky, výslovnosti a slovní zásoby. Kurz připravuje studenty, aby se vyjádřili na širokou škálu témat s odborností a důvěrou.

Kurz Primus obecné angličtiny nabízí pět úrovní znalostí: základní, pokročilí, středně pokročilí, pokročilí pokročilí a pokročilí. Jinými slovy, kurz obecné angličtiny postupuje z CEFR A2 na C1.


Doba trvání: 5 až 50 týdnů/>

Rozvrh: dopolední a večerní jízdní řády

Příjmy: každý pondělí

Vstupní úroveň: Žádný minimální požadavek

Kontaktní hodiny: 20 hodin jádra 3 Volitelné hodiny

Kód CRICOS: 073626F


Obecná angličtina je nabízena na různých úrovních znalostí od základních po pokročilé. Vzorek kurzu pro střední úroveň je uveden níže./>


Proč zvolit kurz Primus Australia College of Education?/>


Kurzy PRIMUS ENGLISH se vyučují v nejmodernějších zařízeních centrálně umístěných v Melbourne CBD. Byly vytvořeny anglickými profesionály a učiteli a jsou dodávány vedle mimoškolních jazykových a kulturních aktivit v prostředí s podporujícími a přátelskými učiteli a studenty./>

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Primus English - Learn English in Melbourne, Australia »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
5 - 50 týdnů
Denní studium
Price
- Pro aktuální kurzy a poplatky kontaktujte nás.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date