Tento specializovaný program je určen studentům ve věku 16 až 21 let. Skládá se z zápisu do standardního nebo intenzivního anglického programu, který běží po ranních hodinách. Studenti pak tráví odpoledne a večery, které se účastní různých kulturních aktivit v oblasti New Yorku. Všechny aktivity v programu Junior jsou pod dohledem vedoucích skupin, kteří byli speciálně vyškoleni společností GEOS. Tito jsou typicky ve věku od 21 do 30 let a pocházejí z mnoha různých míst.

GEOS nabízí několik mezinárodních možností ubytování pro studenty . Každý den obdrží snídani, večeři a zabalený oběd. Je to skvělý program, který kombinuje jazykové a kulturní učení spolu s mnoha zábavnými aktivitami!

Mezinárodní studentské ubytování

Naším cílem je poskytnout našim zahraničním studentům ubytování, které potřebují k úspěchu. Zatímco výuka v učebně je pilířem naší metodiky výuky, také silně garantujeme, že ponětí o kulturním ponoření je nedílnou součástí procesu učení nového jazyka. Naše dvě možnosti ubytování usilují o podporu této dichotomie: Homestay a Private Residence.

Homestay

Ve společnosti GEOS Languages Plus New York věříme, že studenti mají větší šanci uspět, když se v bezprostředním okolí cítí pohodlně. Většina našich studentů žije s hostitelskými rodinami, které jsou velmi příjemné, povzbuzující a vstřícné. Před zařazením do našeho homestay programu prochází každá rodina důkladným prověřovacím procesem s jedním z našich koordinátorů a hodnotí se v řadě kategorií. Naším posláním je zajistit, aby naši studenti žili v bezpečném prostředí, v čistých domácnostech nebo v bytech s přemýšlivými a pochopitelnými rodinami.

Život s hostitelskou rodinou v New Yorku je jednou za životní zkušeností, oknem do místní kultury a rozšířením za stěnami třídy GEOS, ve kterém student zažívá každodenní život s typickými Američany. Zkušenosti, které vám pomohou utvářet celý váš pobyt v New Yorku!

Soukromá rezidence

GEOS také nabízí pokoje v rámci mezinárodní studentské rezidence v oblasti New York. Rezidence nabízí moderní vybavení, jako jsou aktivity pokoje, fitness centrum a prádelna na místě. Mnoho rezidencí nabízí doplňkové aktivity, které studentům umožňují vzájemné setkání. Studenti, kteří tuto možnost zvolí, preferují větší nezávislost, ale přesto mají vysokou úroveň bezpečnosti. Bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, GEOS zajistí, že váš pobyt bude pohodlný a nezapomenutelný!

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z GEOS Languages Plus »

Poslední aktualizace Březen 15, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
945 USD
(Aktivity ESL aktivity) od 945 USD za týden
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date