Kurz v administrativní administrativě - základy anglického jazyka (ibs)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz v administrativní administrativě - program dovedností v základních jazycích obchodní angličtiny (IBS)


Osvědčení

Po úspěšném absolvování každého programu dovedností IBS vydá studentům výkazy výsledků, v nichž jsou uvedeny moduly a získané kredity. Pouze po dokončení 3 modulů k plné kvalifikaci bude studentovi udělen certifikát s potvrzením FASSET. Výsledky studenta budou zaznamenány do databáze národních studijních záznamů IBS do 6 měsíců od dokončení.


Vstupní požadavky

  •     Znalost, porozumění a aplikace anglického jazyka na NQF 3 / stupeň 11 nebo ekvivalent
  •     Znalosti, porozumění a aplikace matematické gramotnosti na úrovni NQF 3 / stupeň 11 nebo ekvivalentu
  •     Přijímání může být předmětem rozhovoru s akademickým pracovníkemDoba trvání kurzu

Doba trvání programu je 65 hodin a výuka probíhá tváří v tvář na základě předpokládaných hodin NQF. To vylučuje čas na dokončení úkolů, výzkum a samostudium. Každý školní areál v Damelinu má jiný plán výuky. Programy jsou nabízeny během týdne, večer nebo v sobotu.


Úvod do kurzu

Tento program dovedností je součástí programu národního certifikátu: Management and Administration na úrovni NQF Level 4 a byl navržen pro každého jednotlivce, který má zájem o administrativní funkci v jakékoli organizaci nebo podnikání v jakémkoli odvětví, včetně nekomerčních organizací, jako jsou kluby a Charitativní organizace. Administrativa se týká sekretářů, administrativních asistentů, správců a úředníků. Prostřednictvím budování každodenních administrativních dovedností učí žáka, aby splňoval standardy špičkové služby. Tato kvalifikace je zaznamenána v rámci odborné kvalifikace: Business Administration (PQMA), se SAQA ID č. 60652 (120 kreditů).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně