Kurz v bankovnictví - dovednosti Program 2 v bankovnictví

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz bankovnictví - Dovednosti Program 2 v bankovnictví


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu budou studenti obdrží Damelin Výsledky dopis popisující jednotkové normy zahrnuty, a pokud PoE způsobilí bude Damelin vztahovat na BANKSETA na studenta jménem, ​​dovedností programu 2 v bankovnictví: SAQA ID 61589 (kreditů 34) které mají být zadány.


Vstupní požadavky

Kombinace kompetencí získaných na další vzdělávání a odborná příprava kapela bude sloužit jako základ učení k pokroku na úrovni 5 kvalifikaci.


Délka trvání kurzu

Doba trvání programu je 129 hodin a školné je face-to-face na základě hypotetických hodin NSK. To nezahrnuje čas plnit úkoly, výzkum a samostatné studium. Každý školní areál Damelin má jiný plán školné.Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

Dovednosti Program 2 v bankovnictví je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře, nebo jsou ve finančních službách prostředí, které vyžaduje znalost bankovních souvisejících s přímým prodejem techniky, bankovních produktů a služeb, produktových funkcí a výhod a přínosů pro zákazníka. Tento dovednosti Program je součástí BANKSETA akreditované plnou kvalifikaci: Národní Certifikát: Bankovnictví, SAQA ID 61589, Level 5.

Poslední aktualizace May 2013

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně