Kurz v bankovnictví - dovednosti Program 3 v wealth managementu (NSK l4)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz bankovnictví - Dovednosti program 3 v Wealth Management (NSK L4)


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu budou studenti obdrží Damelin Výsledky dopis popisující jednotkové normy zahrnuty, a pokud PoE způsobilí bude Damelin vztahovat na INSETA na studenta jménem pro Skills program 3 v Wealth Management: SAQA ID 57917 (kreditů 31), které mají být uděleny.


Vstupní požadavky

Pokud se to udělá na plný úvazek:
• Komunikace na úrovni NSK 3/Grade 11
• matematické gramotnosti na úrovni 3/Grade NSK 11
Pokud se to udělá na částečný úvazek:
• znalost, porozumění a aplikace psaní a počítání (1. a 2. jazyk) do platové třídy 12 nebo ekvivalentní
• CAT byl schválen, a tím osvobozuje žáka od toho, základy


Délka trvání kurzu

Doba trvání programu je 122 hodin a školné je face-to-face na základě hypotetických hodin NSK. To nezahrnuje čas plnit úkoly, výzkum a samostatné studium. Každý školní areál Damelin má jiný plán školné. Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

Dovednosti program 3 v Wealth Management je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře, nebo jsou ve finančních službách prostředí, které vyžaduje základní znalosti právních předpisů, produktů a finančních trhů. Tento dovednosti Program je součástí akreditovaného INSETA plnou kvalifikaci: FET Certifikát: Wealth Management, SAQA ID 49929, Level 4.

Poslední aktualizace May 2013

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně