Kurz v bankovnictví - dovednosti v programu 4 správu majetku (l5)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz bankovnictví - Skills Programme 4 v Wealth Management (L5)


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu budou studenti obdrží Damelin Výsledky dopis popisující jednotkové normy zahrnuty, a pokud PoE způsobilí bude Damelin vztahovat na INSETA na studenta jménem, ​​dovedností programu 4 v Wealth Management: SAQA ID 57608 (kreditů 30 ) má být zadána.


Vstupní požadavky

Komunikace a matematické gramotnosti úrovně NSK 4.
Je vhodné, aby studenti měli nejprve dokončit jednu z dlouhodobých pojistných nebo kvalifikaci Wealth Management na úrovni NSK 4 Před vstupem tuto kvalifikaci.


Délka trvání kurzu

Doba trvání programu je 114 hodin a školné je face-to-face na základě hypotetických hodin NSK. To nezahrnuje čas plnit úkoly, výzkum a samostatné studium.Každý školní areál Damelin má jiný plán školné. Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

Dovednosti Program 4 v Wealth Management je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře, nebo jsou ve finančních službách prostředí, které vyžaduje znalost legislativy a regulace, behaviorální ekonomie a finance, finanční diskusí a vztahů v odvětví finančních služeb. Tento dovednosti Program je součástí akreditovaného INSETA plnou kvalifikaci: Národní Certifikát: Wealth Management, SAQA ID 57608, Level 5.

Poslední aktualizace May 2013

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně