Přečtěte si oficiální popis

Samozřejmě v módě Ilustrace


Módní Ilustrace hřiště je nejenom konstrukce nebo reprezentace oděvu, ale spíše umělecká forma. Také je alternativní způsob pro kreativní lidi, kteří mají rádi módu a chtějí vyjádřit jiný způsob, jak je módní design inspiruje. V tomto kurzu se naučíte vše o módní ilustraci a jak je to se vyvinulo v průběhu historie, kreslení techniku ​​lidské postavy, použití a teorie barev, a mnoho různých způsobů, jak technik obrátit se na výtvory. Během této doby budete také začít vyvíjet svůj vlastní styl a budování své vlastní portfolio, které doufejme, že může otevřít jasnou profesní dráhu pro vás!


Výsledek hřiště


- Zisk módní ilustrace technika
- Získat znalosti o ilustraci z různých umělců
- Zisk barvící techniky - markery, kresba tužkou, vodovky, malování, počítačové vizualizace
- Vývoj vlastního individuálního stylu


Student se naučí základy módní ilustraci: kresba techniku ​​lidské postavy a různé techniky, například pomocí tužky, fixy, vodové barvy, barvy, počítačové programy atd Je to Očekává se, že student si uvědomuje, že je důležité dělat efektivní výzkum pro projekt, jak ji a potřeb klienta interpretovat a zároveň udržet svůj styl, jak přivést k životu trend, pojetí nebo náladu přes jejich umělecké vidění. Módní ilustrátor má rozsáhlou pracovní pole pro takových oblastech, jako jsou konstrukce domů, časopisy, trend společností, grafického designu nebo módní design, také jako freelancer atd.


Závěrečné práce: Kreativní Final Workshop: Navrhování sbírku ilustrace na základě individuálního téma


Úroveň: začátečníci, Expereinced


Materiál: Notebook - 4H tužky - pauzovací papír - měkký guma - Tužky - Ořezávátko - pokutovat černou špičkou vláken pera - papír A4 - nůžky - lepidlo hůl - přenosné počítače - USB Memory stick - Photoshop - Illusrator (30 denní zkušební verze v pořádku pro Photoshop a Illustrator programy)

Doba trvání Short denní 1 měsíc - Part-Time - dopoledne nebo odpoledne - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) Cena: € 1,200 Denní 2 týdny - plný úvazek - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) Cena: 1.200 € Chcete-li zahrnout 22% Tax & 180 euro zápisné.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z Milan Fashion Campus »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 - 4 týdnů
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date