Kurz v něm - konfigurace Windows Server 2008 síťové

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz IT - Dovednosti program na Konfigurace Windows Server 2008 Network Infrastructure (70-642)


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu, v případě, že žák je zjištěno, že "příslušným" v dokumentu o oprávnění, bude student obdrží dopis Damelin výsledků navrhovat jednotkové normy zahrnuty a Damelin se bude vztahovat na MICT Seta jménem studenta na schválení způsobilosti směrem k přístroji standardů uvedených spolu se získanými úvěrů. ? Po úspěšném absolvování volitelných mezinárodních zkoušek, bude student obdrží Windows Server Enterprise Administration (MCTS) (70-647) certifikát o její mezinárodní uznání.


Vstupní požadavky

  • Anglicky a matematické gramotnosti na úrovni 4/Grade NSK 12 nebo ekvivalentní
  • Schopnost používat počítač kvalifikovaněDélka trvání kurzu

Doba trvání programu je 118 hodin a školné je face-to-face na základě hypotetických hodin NSK. To vylučuje času na dokončení posuzování, že výzkum a samostatné studium. Každý školní areál Damelin má jiný plán školné. Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

Ať už jste 're začátečník, kteří se snaží proniknout do oblasti, nebo zkušenostmi v oblasti sítí a administraci, tento kurz pokrývá síťové infrastruktury do hloubky, jak si nastavit svůj vlastní Server 2008 Network. To je mezinárodně uznávaný a studenti mohou absolvovat volitelných externích počítačová zkoušky pro mezinárodní uznání na jejich úkor.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně