kurz v oboru Business Administration - dovednosti v komunikaci programu (cis)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz v oboru Business Administration - Dovednosti program v komunikaci (CIS)


Osvědčení

Po úspěšném absolvování každého dovedností programu CIS vydá studenty s výsledky Dopis popisující modulů a dosažené úvěry. Teprve po dokončení 3 modulů směrem k plné kvalifikaci Student bude udělena osvědčení s doložkou FASSET. Žáci výsledky budou zaznamenány na CIS Národní učící se záznamy databáze do 6 měsíců od dokončení.


Vstupní požadavky

  • Znalost, porozumění a aplikace z anglického jazyka na NSK 4/Grade 12 nebo ekvivalentní
  • Znalost, porozumění a aplikace matematické gramotnosti u NSK 4/Grade 12 nebo ekvivalentní
  • Znalost, porozumění a aplikace účetnictví v NSK 4/Grade 12 nebo ekvivalentní
  • Vstup může být předmětem rozhovoru pro akademického pracovníka.


Délka trvání kurzu

Program trvá 65 hodin a školné je face-to-face na základě hypotetických hodin NSK. To nezahrnuje čas plnit úkoly, výzkum a samostatné studium. Každý školní areál Damelin má jiný plán školné. Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

Tento dovednosti Program je součástí CIS odborné způsobilosti v oblasti řízení a správy, která poskytuje studentovi znalosti a dovednosti, které mohou být použity v různých subjektů, jakož i pochopení jejich filozofie a provozní požadavky. To také poskytuje krok k vyšší fázi učení v řízení, správy a financí, a rozšiřuje studentovy příležitosti pro rozvoj.Student bude vybaven primárních schopností zvládnout celou řadu administrativních funkcí v rámci finanční, smluvní, informačních technologií, ekonomické a komunikační dovednosti. To odvodí schopnost absorbovat nové učení, stejně jako je schopen aplikovat učení na různých známých i nových situacích. Plné kvalifikace je zaznamenán proti kvalifikaci SNS Professional: Management a správa, s SAQA IČ 60651 (129 kreditů).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně