kurz v oboru Business Administration - Essential Business finance (ICB)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz v oboru Business Administration - Dovednosti v programu Essential Business Finance (ICB)


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu budou ICB vydá studenty s výsledky Dopis nastiňující vztahuje modulů. ICB se bude vztahovat na FASSET na studenta jménem pro dovednosti v programu Essential Business Finance, které mají být udělena. Žáci výsledky budou zaznamenány na ICB Národní učící se záznamy databáze lhůtě 3 měsíců od dokončení.


Vstupní požadavky

  • Znalosti, pochopení a uplatnění anglického jazyka v NSK 3/Grade 11 nebo ekvivalentní
  • Znalost, porozumění a aplikace matematické gramotnosti u NSK 3/Grade 11 nebo ekvivalentní
  • Znalost, porozumění a aplikace jihoafrického jazyka na 2. NSK 2/Grade 10 nebo ekvivalentní
  • Znalost, porozumění a aplikace počítačových dovedností v NSK 3/Grade 11 nebo ekvivalentní
  • Znalost, porozumění a aplikace účetnictví v NSK 3/Grade 11 nebo rovnocenným způsobem, nebo
  • Studenti, kteří úspěšně dokončili NC: Účetnictví (SAQA ID 58375, úroveň 3)
  • Vstup může být předmětem rozhovoru pro akademického pracovníka.Délka trvání kurzu

Tento program je 100 hodin a školné je face-to-face. Každý školní areál Damelin má jiný plán školné. Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

Dovednosti v programu Essential Business Finance je speciálně určen pro ty studenty, kteří jsou již, nebo ti, kteří se chtějí stát, vlastníci-vedoucí pracovníci nebo ti, kteří jsou zodpovědní za vedení finančních záznamů, z malé firmy. Je ideální pro ty, kteří jsou k finančnímu řízení a kteří chtějí získat základní dovednosti a znalosti potřebné k provádění klíčových finančních úkolů, a získat pevné základy k provádění úkolů finančního řízení.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně