Kurz v počítači uživatele - krátký program v pokročilém ECDL PowerPoint

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz uživatel počítače - krátký program v pokročilém ECDL Powerpoint


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu budou Damelin aplikovat na studenta jménem pro ECDL Advanced Certificate PowerPoint ECDL Jižní Afriky. Studenti, kteří se rozhodnou dokončit všechny čtyři pokročilé moduly jsou udělovány s novou certifikací ECDL Expert, znamenat expertní úrovni ECDL kompetence. ECDL Certifikát je mezinárodně uznávaná kvalifikace.

&nbsp


Vstupní požadavky

  • ECDL CORE (všechny moduly)Délka trvání kurzu

Program trvá 16 hodin a školné je face-to-face. Každý školní areál Damelin má jiný plán školné. Programy jsou nabízeny v průběhu týdne, ve večerních hodinách nebo v sobotu.


Kurz Úvod

ECDL Advanced PowerPoint vyšší úrovně program určený pro ty, kteří úspěšně ukončili základní úrovně ECDL a chtějí dále zvýšit své počítačové znalosti. ECDL Advanced PowerPoint modul dává studujících příležitost stát se odborníky v používání této aplikace, získání soubor dovedností, a to nad rámec běžné funkce softwaru. Advanced PowerPoint modul byl navržen jako samostatný certifikát v této dané oblasti a studenty, kteří úspěšně dokončí Advanced PowerPoint modul bude certifikován jako pokročilé uživatele v této aplikaci.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně