Kurz v pojišťovnictví - program dovedností 2 v krátkodobém pojištění

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz v programu pojištění - dovednosti 2 v krátkodobém pojištění


Osvědčení

Po úspěšném absolvování programu obdrží žáci výkaz Damelin Results Letter, v němž jsou uvedeny příslušné standardy a pokud je PoE uznána za kompetentní, Damelin se bude ucházet o studijní program INSETA v programu krátkodobého pojištění: SAQA ID 49929 (Kredity 30).


Vstupní požadavky

  • Pokud se provádí na plný úvazek:
  • Komunikace na úrovni NQF Level 3 / Grade 11
  • Matematická gramotnost na úrovni NQF Level 3 / Grade 11
  • Pokud se provádí na částečný úvazek:
  • Znalosti, porozumění a aplikace numerologie a gramotnosti (1. a 2. jazyk) ve stupni 12 nebo ekvivalentu
  • CAT bylo schváleno, čímž se osvobodí žák ze základních znalostí


Doba trvání kurzu

Délka trvání programu je 114 hodin a výuka probíhá tváří v tvář na základě předpokládaných hodin NQF. To vylučuje čas na dokončení úkolů, výzkum a samostudium. Každý školní areál v Damelinu má jiný plán výuky. Programy jsou nabízeny během týdne, večer nebo v sobotu.


Úvod do kurzu

Program dovedností 2 v krátkodobém pojištění je určen pro ty, kteří chtějí vykonávat kariéru nebo se nacházejí v prostředí finančních služeb, které vyžaduje základní úvod do krátkodobého krytí, krátkodobých pojistných produktů a regulačních požadavků týkajících se krátkodobého pojistného odvětví. Tento program dovedností je součástí plné kvalifikace akreditované INSETA: Certifikát FET: krátkodobé pojištění, SAQA ID 49929, úroveň 4.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně