Můžete studovat anglický jazyk na naší škole angličtiny na Royal Leamington Spa College.

Kolegy Royal Leamington Spa a Rugby jsou akreditovány britskou radou a anglickou UK. Naše vysoká škola Rugby je zkušební centrum IELTS.

Kurzy angličtiny

Studenti programu WCG mohou studovat tři různé typy programů anglického jazyka:

1. Akademický jazyk angličtiny - 22 hodin týdně

Program akademické angličtiny je zaměřen na studenty, kteří chtějí pokročit do akademického kurzu, a to buď na WCG, nebo na bakalářském, magisterském nebo doktorském programu na univerzitě.

Jedná se o intenzivní jazykový program, který rozvíjí vaše akademické studijní dovednosti, stejně jako obecné anglické jazykové dovednosti a také zajistí, že jste připraveni na zkoušku IELTS. Minimální věk při zápisu je 16. Poplatky činí 210 GBP za týden * (22 hodin).

2. Obecný anglický jazyk - 15 hodin týdně

Program Obecné angličtiny je zaměřen na studenty, kteří chtějí rozvíjet své mluvení, poslech, čtení, psaní, gramatiku a slovní zásobu, aby mohli pokročit ve své kariéře, zvýšit své zkušenosti s cestováním nebo se prostě učit pro zábavu! Mohou existovat i prvky akademického jazyka angličtiny. Minimální věk při zápisu je 16. Poplatky činí 150 GBP za týden * (15 hodin).

3. IELTS

Nabízíme kurzy přípravy IELTS v dopoledních hodinách, odpolednech a večerních hodinách (podle počtu studentů).

* Za učební materiály, jako jsou učebnice, které nejsou ve škole k dispozici, se mohou vztahovat dodatečné náklady. To by bylo přibližně 20 až 30 liber.

Nabízíme kurzy od pokročilých až po pokročilé. Provoz kurzů bude záviset na počtu studentů. Další informace získáte u naší mezinárodní pobočky.

Kvalifikace

  • Akademický IELTS
  • Cambridge Advanced Examinations (CAE) (závisí to na počtu studentů)

Délka kurzu

Třídy probíhají od pondělí do pátku, v průběhu roku (včetně hodin ráno a odpoledne). Studenti jsou vítáni k zahájení a ukončení studia na jakémkoli místě v průběhu roku. Doba studia je flexibilní. Kontaktujte nás a diskutujte o svých požadavcích.

Velikost třídy

Maximální velikost třídy je 25 studentů, avšak průměrná třída bude 15 studentů. Minimální věk pro studenty je 16 let.

Ubytování

Můžete žít s rodinou a přáteli, nebo vám zajistíme bydlení s místní rodinou rodiny nebo v našich sálech pobytu (kontaktujte Mezinárodní úřad pro poplatky).

Sbírka letišť

Pokud byste chtěli, abychom vám zajistili shromáždění z letiště nebo vlakového nádraží a přivezli byste přímo na vysokou školu, obraťte se na mezinárodní kancelář, která Vám s radostí pomůže.

Kontakt

Zavolejte prosím mezinárodní kancelář na čísle 44 (0) 1926 314263 nebo e-mailu international@wcg.ac.uk pro další informace nebo rezervaci místa.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Warwickshire College Group »

Poslední aktualizace November 19, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date