Navrženo tak, aby vám poskytlo jedinečnou konkurenční výhodu na trhu práce a postavte se jako cenný a vysoce kvalifikovaný člen týmu. S marketingem

Dvojitý diplom Full-Stack Marketer je navržen tak, aby vás ovládal ve všech fázích digitálního marketingu: vytváření krásně vytvořených marketingových kampaní, zapojení uživatelských rozhraní a předních značkových zážitků.

Tento program se skládá ze dvou 12-týdenních modulů: Uživatelské rozhraní

Práce s našimi komunitními partnery na reálných projektech získáte praktické praktické zkušenosti s řízením webových stránek a obsahu, marketingovou strategií, strategií online značky, optimalizací konverze (CRO) a testováním A / B, optimalizací vyhledávačů (SEO) a vyhledáváním marketing motoru (SEM), správa sociálních médií a reklama.

Osnovy

Digitální marketingová strategie

Vypracujte strategii digitálního marketingu "end-to-end" s ohledem na cestu kupujícího a podnikové cíle, abyste dosáhli celkových obchodních cílů.

Typografie, Barva

Vytvořte soudržné a vyvážené návrhy tím, že dobře využijete barvu, typografii a další vizuální prvky.

Google Analytics

Přečtěte si, jak implementovat nástroje Google Analytics a Správce značek Google a používat základní koncepty, jako je měření výkonu, porovnání a optimalizace.

Software kreativního designu

Naučte se Photoshop, Illustrator, Sketch, InVision, Principle a získejte úvod do aplikace InDesign.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Porozumět praktickým a praktickým SEO praktickým postupům a jak nejlépe provádět tyto strategie na různých typech webových stránek.

Návrh uživatelského rozhraní

Vytvářejte prototypy, na kterých lze kliknout, obchodovatelných a intuitivních webových stránek a aplikací, které uživateli snadno umožňují splnit své cíle.

Strategie značky

Navrhněte a rozvíjejte aspekty toho, co dělá skvělou značku: osobnost, hodnoty, definice, slib, vizuální identitu a příběh značky.

Lidsko-středový design

Zajistěte efektivní rozhovory a průzkumy s cílem určit skutečné lidské potřeby a využijte tyto poznatky, které vás dovedou k návrhovým a zkušebním procesům.

Vytvoření obsahu

Naplánujte, rozvíjejte a spravujte obsahovou strategii pro klienta a dozvíte se, jak sledovat a rozvíjet svou strategii v průběhu času.

Google Adwords

Vytvářejte strategie inzerce, které přitahují a vytvářejí zákazníky prostřednictvím optimalizace účtu, strategií nabídek a přesvědčivé kopie reklamy.

Web

Navrhněte webové stránky a aplikace citlivé na jejich specifické technologie a platformy.

Emailový marketing

Vytvořte e-mailovou marketingovou strategii a naučte se, jak zvýšit otevřené sazby a zapojení do běžné e-mailové marketingové kampaně pro klienty.

Správa sociálních médií

Pochopte, jak spravovat více platforem sociálních médií pro dosažení konkrétních obchodních cílů a základy reklamy na hlavních společenských platformách.

Mobilní marketing

Zjistěte, jak přitahovat uživatele ke stažení a mobilní aplikaci. Vytvořte přívěs pro aplikace, který slouží jako víceúčelový obsah, který se používá na různých kanálech.

Studentská cesta

Metodika aktivního učení

Instruktoři usnadňují výuku, která je navržena tak, aby byla vysoce interaktivní a aby se snažila optimalizovat míru uchovávání. Jsme vášniví, když děláme zábavné učení.

Osobní

Technické dovednosti a znalosti jsou jedna věc, ale skutečnost spočívá v tom, že soft skills jsou opravdu to, co z vás udělá klíčovou roli v jakémkoli týmu. Kreativita, empatie a spolupráce jsou tématy, na které se zaměřujeme v našem PPD programu.

Vaše studentské zkušenosti v RED

Náš závazek k plně zapojenému procesu učení se rozšiřuje do vytváření energizujícího prostředí, kde máte čas pracovat a hrát. Každý aspekt naší školní zkušenosti se věnuje vytváření prostoru, kde se studenti, instruktoři, absolventy a mentori mohou vzájemně propojovat způsobem, který je profesionální, podporující a přátelský.

Peer

Vzájemné hodnocení je nesmírně efektivní způsob, jak získat nejen dovednosti potřebné k posouzení kvality práce člena týmu, ale také se naučit, jak jim přijímat a vyjadřovat konstruktivní zpětnou vazbu.

Váš den za den

Náš závazek k plně zapojenému procesu učení se rozšiřuje do vytváření energizujícího prostředí, kde máte čas pracovat a hrát.

Sítě

Budete mít příležitost navštívit agentury a podniky, které najdou digitální role, aby získaly lepší pochopení firemních kultur a prostředí.

Projektově založené aplikované učení

Budete mít čas pracovat s vaším týmem na projektech klientů. Během této doby budou instruktoři, instruktoři a TA k dispozici, aby vám poskytli pokyny a zpětnou vazbu o vaší práci.

Průmysloví hosté

Vedoucí odborníci z řad průmyslu jsou často pozváni, aby pomáhali při poskytování odborných témat a sdíleli inspirativní poznatky o stavu průmyslu.

Kariérní výsledky

Získáte podporu během celého procesu vyhledávání zaměstnání. Tým pro podporu kariéry poskytuje poradenství v oblasti pracovních příležitostí, zavádí studenty do sítě RED a poskytuje koučování během pohovorů a procesu vyjednávání. Dostáváte také neustálou podporu od svých instruktorů. To zahrnuje propojení odborníků z oboru a poskytování odkazů na potenciální zaměstnavatele.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z RED Academy »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2020
Duration
24 týdnů
Denní studium
Price
12,950 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date