Kurz grafického designu - Manchester

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Studujte grafický design a nastartujte svou kreativní kariéru

Ať už je vaším cílem změnit kariéru, vylepšit, založit nezávislý grafický design nebo pracovat pro nadnárodní společnost, Shillington je ideálním místem pro vybudování základu pro vaši kreativní kariéru! Náš inovativní přístup k výuce designu znamená, že studenti dosáhnou úžasných výsledků v krátké době. Je navržen tak, abyste svými novými dovednostmi trávili více času tím, co máte rádi. Na rozdíl od jiných škol nemusíte přijímat pohovory ani předkládat portfolio. Vyžadujeme pouze vášeň pro design a 100% odhodlání kurzu.

Shillington vytváří inspirativní vzdělávací prostředí, ve kterém se studenti designu učí skutečným a relevantním dovednostem - včetně teorie designu, typografie, balení, designu mobilních aplikací a uživatelských zkušeností (UX) - od praktikujících návrhářů.

Studujte grafický design za 3 měsíce na plný úvazek nebo 9 měsíců na částečný úvazek v New Yorku, Londýně, Manchesteru, Sydney, Melbourne nebo Brisbane a vystudujte s vyleštěným portfoliem grafického designu, který vám představí vaši nejlepší práci, připraven přistát snů.

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpgKelly Sikkema / Unsplash

Projekty grafického designu vytvořené studenty Shillington

Chcete vidět některé práce, které studenti Shillingtonu vytvořili? Projděte stovky studentských tiskových, digitálních, brandingových, obalových projektů a dalších ve studentské vitríně . Představení práce ze všech šesti areálů: New York, Londýn, Manchester, Sydney, Melbourne, Brisbane. Podívejte se, co byste mohli vytvořit za pouhé 3 měsíce na plný úvazek nebo 9 měsíců na částečný úvazek.

Shillingtonští studenti se najímají v nejlepších designových ateliérech, pracují pro významné značky a začínají s vlastním podnikáním. Díky našim průmyslovým napojením a zdrojům budete mít jistotu, že budete lovit práci. Přečtěte si recenze, příběhy a tipy přímo od našich absolventů designu a dozvíte se více o studiu na Shillingtonu.

Žijete v jiné zemi? Studium v zahraničí v Manchesteru

Manchester je skvělou volbou pro studenty, kteří milují hudbu, kulturu a hospoda. Město má úzce spjatou tvůrčí scénu, která neustále roste a vyvíjí se. Je to město, které je na vzestupu. Další informace získáte prozkoumáním Průvodce městem Manchester .

Mezi dostupná víza ke studiu na Shillingtonu v Manchesteru patří držitelé víz Tier 5 (Schéma mobility mládeže), členové Evropské unie (EU), členové Evropského hospodářského prostoru (EHP) a občané Švýcarska.

FAQ

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Shillington is a global design school created by today’s professionals to help students upskill and change careers. With campuses in New York, London, Manchester, Sydney, Melbourne and Brisbane — the ... Čtěte více

Shillington is a global design school created by today’s professionals to help students upskill and change careers. With campuses in New York, London, Manchester, Sydney, Melbourne and Brisbane — the fast-paced, intensive course teaches the skills required to succeed as a designer. The innovative curriculum encourages experimentation, creative thinking and problem solving — all linked to real-world design briefs. Shillington treats students as designers from day one, covering design principles, color theory and typography basics. Shillington students graduate with a professional design portfolio and industry-relevant skills, going on to work for top creative studios, big brands or launching their own businesses—all within 3 months full-time or 9 months part-time (in-person or online). Méně
New York , Londýn , Manchester , Sydney , Melbourne , Brisbane , Los Angeles + 6 Více Méně
Přejít na web školy