O

Tento krátký kurz seznamuje účastníky se základy módní fotografie *. Budou rozvíjet pochopení toho, jak se módní fotografie objevila a vyvíjela od padesátých let. Fotografování postava, dekonstrukce vzhledu, pochopení toho, co je styling a jak ho aplikovat. To jsou všechny prvky, které prozkoumají. Budou zavedeny techniky digitální fotografie, natáčení v interiéru a exteriéru, retušování a zpracování obrazu pro módní průmysl a budou jim poskytnuty příležitost vytvářet módní fotoknihu své práce prostřednictvím přístupu k odbornému vzdělávání.

1. týden

Úvodem kurzu bude úvod do techniky digitální fotografie. Bude probíhat iniciační studio na fotografické techniky a vybavení. Účastníci prozkoumají minulé, současné a budoucí trendy módní fotografie, aby pochopili kontext, v němž budou pracovat. Přístup a navigace sourcingových nástrojů (knihy, články, časopisy, internet, styl ulic atd.) Budou klíčem k rozvoji kreativních nápadů. Cílem prvního týdne je začít módní fotografování a zkušební dovednosti tím, že uděláte záběry zajímavých módních vzhledů po ulicích Miami.

2. týden

Účastníci jsou seznámeni se základy módního stylingu, dívají se na to, co definuje určitý styl, jeho koncept a vizuální prvky, a prozkoumat trendy v oblasti módy a luxusu. Účastníci budou také seznámeni s módním blogem; dnes považován za jeden z nejdůležitějších současných komunikačních nástrojů pro styl prostřednictvím fotografie. Praktické cvičení v uliční fotografii a analýze trendů a grafické uspořádání redaktora pomohou vytvořit komunikaci individuálního stylového pojetí.

Týden 3

Účastníci budou mít možnost realizovat vlastní projekt fotografického stylu. Práce bude vyvrcholením prvních dvou týdnů akce s představením náladové tabule, která sděluje módní koncepci a vývoj nápadů prostřednictvím fotografických obrazů. Pomocí základních technik digitální retušování a úpravy budou účastníci vedeni prezentovat svou práci v módní fotoknih.

* Avocational short courses nejsou licencovány Komisí pro nezávislé vzdělávání. Tyto odborné krátké kurzy nejsou určeny pro účely zaměstnání.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Istituto Marangoni - Miami »

Poslední aktualizace October 22, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 týdnů
Price
5,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date