Obecná angličtina je naším nejoblíbenějším kurzem. Jeho cílem je zlepšit všechny oblasti vašeho anglického jazyka: mluvit, poslouchat, číst, psát, gramatiku, slovní zásobu a výslovnost.

Náš akademický tým pečlivě vybírá materiály kurzu, aby zajistil, že lekce budou pro naše studenty zajímavé a zajímavé. Během prvního dne kurzu budete mít k dispozici kurz a novou knihu o kurzu pokaždé, když se dostanete nahoru.

Naši učitelé používají komunikativní přístup k poskytování výuky zaměřené na žáky, které jsou dynamické a působivé. Lekce se zaměřují na přesnost i plynulost. Rozvíjíte svou schopnost sebevědomě komunikovat v reálných situacích.

Naši učitelé zajistí, aby každá lekce měla jasné výsledky učení. Každý týden budete mít krátkou recenzi. Dlouhodobější testy jsou měsíční. Po každém testu pokroku budete mít u učitele výuku 1: 1. V tomto kurzu vyvinete svůj Individuální akční plán, což vám pomůže zajistit, aby se vaše angličtina co nejvíce zlepšila a uspěli v dosažení vašich cílů. Po každém tutoriálu obdržíte od učitele zprávu o pokroku.

Po skončení kurzu můžete absolvovat test na ukončení studia. Potom budete moci porovnat výsledky testů umístění s výsledky testů ukončení a zjistit, kolik jste se zlepšili.

Odpolední volitelný předmět pro studenty na GE21, GE25 a GE30.

Kurz obecné angličtiny zahrnuje volbu odpoledne, pokud studujete více než 15 hodin týdně a vaše úroveň je předem střední (CEFR A2).

Naše odpolední volitelná výuka vám umožní přizpůsobit své učení. V současné době nabízíme následující volby odpoledne:

Komunikační dovednosti rozvíjí vaše praktické znalosti anglického jazyka. Důraz je kladen na mluvení, poslech a rozvoj slovní zásoby. Témata pečlivě vybírají učitelé na základě potřeb studentů ve třídě. Mezi lekce patří aktivity zaměřené na situace v reálném životě, které zvyšují vaši důvěru při komunikaci v angličtině. Minimální úroveň: Začátečník / Elementární A1.

Live Liverpool * kombinuje výuku ve třídě s učením v exteriéru v reálném životě. To vám dává příležitost prozkoumat město, když procvičíte a vylepšujete svou angličtinu. Naši učitelé vás doprovázejí po městě, když dokončíte pečlivě navržené zjišťovací činnosti, které vás povzbuzují ke komunikaci s lidmi v Liverpoolu. Minimální úroveň: Předstupně A2.

Angličtina pro podnikání nabízí praktické jazykové znalosti pro celou řadu průmyslových odvětví. Rozvíjete důvěru, když praktikujete komunikaci v podnikových scénářích, jako jsou schůzky, prezentace a jednání. Řešíme klíčové problémy pro společnosti a zaměstnance, jako například udržet si konkurenceschopnost nebo nabídnout dobrý zákaznický servis. Minimální úroveň: Předstupně A2.

Akademické dovednosti vám pomohou připravit se na vysokoškolský kurz vyučovaný v angličtině. Zvýšíte své akademické slovní zásoby a procvičíte dovednosti potřebné k hodnocení, šíření a vypracování akademické práce. Stanete se více sebejistě ve svém chápání a používání akademické angličtiny, a proto budete lépe schopni uspět ve zvoleném univerzitním kurzu. Minimální úroveň: Meziprodukt B1.

Můžete volbu kdykoli změnit a začít následující volno odpoledne následující pondělí.

Všechny tyto volitelné předměty probíhají celoročně. * Živá Liverpool je maximálně 6 týdnů. Maximální počet týdnů pro ostatní volitelné předměty není.

Studenti na počátečních / základních úrovních (CEFR A1-A2) nevybírají volbu odpoledne. Na kurzech GE21, GE25 nebo GE30 využijete třídu Komunikační dovednosti pro 6 lekcí týdně.

Nabízíme také kurzy obecné angličtiny na částečný úvazek se 6 nebo 10 lekcí týdně. Studenti na částečný úvazek na kurzech GE6 nebo GE10 na předstupňové úrovni mohou také mít odpolední volbu.

Klíčová fakta

Termíny kurzů: Začněte v pondělí

Délka kurzu: Minimálně 1 týden. Maximálně 1 rok.

Úrovně: Začátečník-Pokročilý
(CEFR A1 - C1)
Začátečníci by měli začít během prvních 3 týdnů nového termínu.

Lekcí týdně:

  • GE15 - 15 lekcí / 13 hodin 45 minut
  • GE21 - 21 lekcí / 19 hodin 15 minut
  • GE25 - 25 lekcí / 22 hodin 55 minut
  • GE30 - 30 lekcí / 27 hodin 30 minut

Délka lekce: 55 minut

Maximální velikost třídy: 15 studentů

Minimální věk: 16 let (písemný souhlas rodičů je vyžadován u studentů mladších 18 let)

Požadavky na víza:
GE15 - krátkodobá studijní víza
GE21 / GE25 / GE30 - Vízum krátkodobé nebo vízum Tier 4

Ceny

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Liverpool School of English »

Poslední aktualizace Duben 21, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 - 52 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
185 GBP
Cena za kurzy 1-11 týdnů.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date