Kurz obecné angličtiny

Liverpool School of English

Popis programu

Read the Official Description

Kurz obecné angličtiny

Liverpool School of English

Obecná angličtina je naším nejoblíbenějším kurzem. Jeho cílem je zlepšit všechny oblasti vašeho anglického jazyka: mluvit, poslouchat, číst, psát, gramatiku, slovní zásobu a výslovnost.

Náš akademický tým pečlivě vybírá materiály kurzu, aby zajistil, že lekce budou pro naše studenty zajímavé a zajímavé. Během prvního dne kurzu budete mít k dispozici kurz a novou knihu o kurzu pokaždé, když se dostanete nahoru.

Naši učitelé používají komunikativní přístup k poskytování výuky zaměřené na žáky, které jsou dynamické a působivé. Lekce se zaměřují na přesnost i plynulost. Rozvíjíte svou schopnost sebevědomě komunikovat v reálných situacích.

Naši učitelé zajistí, aby každá lekce měla jasné výsledky učení. Každý týden budete mít krátkou recenzi. Dlouhodobější testy jsou měsíční. Po každém testu pokroku budete mít u učitele výuku 1: 1. V tomto kurzu vyvinete svůj Individuální akční plán, což vám pomůže zajistit, aby se vaše angličtina co nejvíce zlepšila a uspěli v dosažení vašich cílů. Po každém tutoriálu obdržíte od učitele zprávu o pokroku.

Po skončení kurzu můžete absolvovat test na ukončení studia. Potom budete moci porovnat výsledky testů umístění s výsledky testů ukončení a zjistit, kolik jste se zlepšili.

Odpolední volitelný předmět pro studenty na GE21, GE25 a GE30.

Kurz obecné angličtiny zahrnuje volbu odpoledne, pokud studujete více než 15 hodin týdně a vaše úroveň je předem střední (CEFR A2).

Naše odpolední volitelná výuka vám umožní přizpůsobit své učení. V současné době nabízíme následující volby odpoledne:

Komunikační dovednosti rozvíjí vaše praktické znalosti anglického jazyka. Důraz je kladen na mluvení, poslech a rozvoj slovní zásoby. Témata pečlivě vybírají učitelé na základě potřeb studentů ve třídě. Mezi lekce patří aktivity zaměřené na situace v reálném životě, které zvyšují vaši důvěru při komunikaci v angličtině. Minimální úroveň: Začátečník / Elementární A1.

Live Liverpool * kombinuje výuku ve třídě s učením v exteriéru v reálném životě. To vám dává příležitost prozkoumat město, když procvičíte a vylepšujete svou angličtinu. Naši učitelé vás doprovázejí po městě, když dokončíte pečlivě navržené zjišťovací činnosti, které vás povzbuzují ke komunikaci s lidmi v Liverpoolu. Minimální úroveň: Předstupně A2.

Angličtina pro podnikání nabízí praktické jazykové znalosti pro celou řadu průmyslových odvětví. Rozvíjete důvěru, když praktikujete komunikaci v podnikových scénářích, jako jsou schůzky, prezentace a jednání. Řešíme klíčové problémy pro společnosti a zaměstnance, jako například udržet si konkurenceschopnost nebo nabídnout dobrý zákaznický servis. Minimální úroveň: Předstupně A2.

Akademické dovednosti vám pomohou připravit se na vysokoškolský kurz vyučovaný v angličtině. Zvýšíte své akademické slovní zásoby a procvičíte dovednosti potřebné k hodnocení, šíření a vypracování akademické práce. Stanete se více sebejistě ve svém chápání a používání akademické angličtiny, a proto budete lépe schopni uspět ve zvoleném univerzitním kurzu. Minimální úroveň: Meziprodukt B1.

Můžete volbu kdykoli změnit a začít následující volno odpoledne následující pondělí.

Všechny tyto volitelné předměty probíhají celoročně. * Živá Liverpool je maximálně 6 týdnů. Maximální počet týdnů pro ostatní volitelné předměty není.

Studenti na počátečních / základních úrovních (CEFR A1-A2) nevybírají volbu odpoledne. Na kurzech GE21, GE25 nebo GE30 využijete třídu Komunikační dovednosti pro 6 lekcí týdně.

Nabízíme také kurzy obecné angličtiny na částečný úvazek se 6 nebo 10 lekcí týdně. Studenti na částečný úvazek na kurzech GE6 nebo GE10 na předstupňové úrovni mohou také mít odpolední volbu.

Klíčová fakta

Termíny kurzů: Začněte v pondělí

Délka kurzu: Minimálně 1 týden. Maximálně 1 rok.

Úrovně: Začátečník-Pokročilý
(CEFR A1 - C1)
Začátečníci by měli začít během prvních 3 týdnů nového termínu.

Lekcí týdně:

  • GE15 - 15 lekcí / 13 hodin 45 minut
  • GE21 - 21 lekcí / 19 hodin 15 minut
  • GE25 - 25 lekcí / 22 hodin 55 minut
  • GE30 - 30 lekcí / 27 hodin 30 minut

Délka lekce: 55 minut

Maximální velikost třídy: 15 studentů

Minimální věk: 16 let (písemný souhlas rodičů je vyžadován u studentů mladších 18 let)

Požadavky na víza:
GE15 - krátkodobá studijní víza
GE21 / GE25 / GE30 - Vízum krátkodobé nebo vízum Tier 4

Ceny

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace February 10, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
1 - 52 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
185 GBP
Cena za kurzy 1-11 týdnů.
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Liverpool, England
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - Liverpool, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu