Kurz obecné angličtiny

Loxdale English Centre

Popis programu

Read the Official Description

Kurz obecné angličtiny

Loxdale English Centre

Učte se anglicky ve společnosti stejnojmenných lidí z celého světa na tomto velmi populárním kurzu! Tento živý a nápaditý program vám pomůže s jistotou a plynule komunikovat v každodenní angličtině.

Během našich lekcí se zaměřujeme na dovednosti mluvit, poslouchat, číst a psát a umožňovat vám maximální čas na to, abyste se naučili a procvičovali novou slovní zásobu, gramatiku, hovorovou angličtinu a idiomy.

Angličtina Prostřednictvím

Unikátní učební program společnosti Loxdale vám nabízí šanci přizpůsobit své vzdělávací zkušenosti. V rámci kurzu se naučíte angličtinu prostřednictvím jiného předmětu pro dvě lekce týdně. To se nazývá "angličtina přes" a můžete si vybrat z předmětů, jako je příprava na zkoušku, historie, film, umělecké ocenění, obchodní angličtinu, tvůrčí psaní, ocenění hudby a psaní dětské knihy.

Loxdale série přednášek

Jako součást našeho úsilí o to, aby studijní čas byl co nejvíce povzbuzující a osvětový, mají naši studenti v úterý ráno týdenní přednášku, která se zaměřuje na různé aspekty britského života. Mezi oblíbené minulé přednášky patří Bezdomovectví, Věci dělané v Londýně, Britská historie, HIV a Terence Higgins Trust, Prezentační techniky, Brightonová scéna, Londýnská architektura, Street Art, Akupunktura a výživa.

30 Minute Talks

Každé pondělí odpoledne si budete moci užívat 30 minutový rozhovor. Tyto živé a zajímavé rozhovory prozkoumají témata jako Stonehenge, londýnské muzea, hudební sály v Brightonu, den sv. Georges, Guy Fawkes, Cambridge, South Downs a Vánoce ve viktoriánské Anglii.

Británie dnes

Konečně prostřednictvím našeho programu "Británie dnes" se dozvíte více o britské společnosti. Každý týden budete mít dvě lekce o různých aspektech moderní Británie, včetně předmětů, včetně sociálních, vzdělávacích, politických a právních systémů.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 16, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 30 týdnů
Denní studium
Price
Cena
- Cena závisí na typu ubytování a délce pobytu.
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Brighton, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Brighton, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu