Ať už jste student nebo mistr vašeho oboru, můžeme vytvořit kurz, který bude vyhovovat vašim potřebám angličtiny na pracovišti. Níže naleznete seznam nabízených kurzů, ale pokud máte žádost o kurz, který není uveden, kontaktujte nás prosím.

Obchodní angličtina

Na ETC International College nabízíme kurzy obchodní angličtiny, které vám pomohou naučit se efektivně komunikovat v řadě obchodních situací. Můžete studovat minimálně 10 lekcí obchodní angličtiny týdně. Na konci kurzu bude provedena zkouška, která posuzuje vaše schopnosti ve čtyřech dovednostech čtení, psaní, poslechu a mluvení v obchodním kontextu.

Získejte dovednosti potřebné pro efektivní výkon v angličtině v obchodním kontextu. Zajistěte si vybavení jazykovými zdroji potřebnými pro absolvování kurzu obchodního stupně. Naším cílem je poskytnout studentům bezstresové učební pomůcky, které by se staly novými přáteli, aktivně se učit a rozvíjet své dovednosti v oblasti angličtiny.

Lékařská angličtina

ETC International College poskytuje vynikající lékařský kurz angličtiny, který zlepší znalosti studentů v oblasti lidské biologie, lékařské vědy, ošetřovatelství a mnoho dalšího. Pokud chcete absolvovat kurzy lékařské angličtiny, musíte absolvovat minimálně 10 hodin týdně.

Studiem a dosažením cílů tento kurz zlepší vaše mluvící a jazykové dovednosti. Také pokročíte ve své kariéře a umožníte vám plynule komunikovat se svými protějšky v jiných zemích.

Vojenské angličtině

Na ETC International College zajišťujeme kurzy vojenské angličtiny, které jsou navrženy tak, aby připravily vojenský a bezpečnostní personál, státní úředníky a diplomata, aby se zapojili do práce, kde budou muset každodenně používat angličtinu. Kurz vojenské angličtiny můžete studovat na minimálně 10 lekcích týdně.

Školení probíhá v rámci rámce, který vychází ze směrnic NATO pro jazykové znalosti STANAG 6001 a Rady Evropy. Když absolvujete tento kurz, rozvíjíte řadu dovedností, jako je čtení, psaní, mluvení a poslech.

Právní angličtina

Na ETC International College poskytujeme kurz právnické angličtiny, který pomáhá studentům rozvíjet dovednosti v anglickém jazyce, aby mohli efektivně komunikovat v právním pracovním prostředí. Mnoho našich klientů jsou právníky některých předních mezinárodních advokátních kanceláří. Právníci a právníci musí být schopni porozumět dokumentům psaným v angličtině a efektivně komunikovat s profesionálními kolegy z celého světa.

Když absolvujete tento kurz, studenti musí absolvovat minimálně 10 lekcí týdenní právní angličtiny a 20 lekcí obecné angličtiny. Po ukončení kurzu budou studenti schopni efektivně komunikovat s právníky a právníky.

Aviation English

Na ETC International College zajišťujeme kurzy letecké angličtiny, které vám pomohou dosáhnout a udržet úroveň angličtiny pro operační úroveň 4 ICAO. Struktura rozvrhu je minimálně 10 lekcí angličtiny týdně a 20 hodin obecné angličtiny týdně. Studenti tohoto kurzu zahrnují piloty, praktikanty, letecké inženýry, řídící letového provozu a další letecké profesionály z celého světa.

Podporujeme aktivní učení v prostředí bez stresu a pro vás rozvíjíte své dovednosti v angličtině, psaní, čtení a poslechu.

Cestovní ruch Angličtina

Na ETC International College nabízíme kurzy angličtiny, které vám pomohou rozvíjet dovednosti v reálných situacích. Ať už jste cestovní kancelář, průvodce, kurýr nebo hotelový manažer, kurz angličtiny pro cestovní ruch vám umožní efektivně komunikovat v angličtině v řadě obchodních a turistických pracovních prostředí. Při absolvování tohoto kurzu budete mít každý týden minimálně 10 lekcí angličtiny v oblasti cestovního ruchu plus 20 lekcí obecné angličtiny.

Ujistěte se, že si přečtete přilehlé záložky níže, abyste pochopili kritéria kurzu, váš rozvrh a vstupní poplatek. Propagujeme zábavné a aktivní vzdělávací zařízení, kde můžete rozvíjet své schopnosti a vytvářet nové přátele. Po ukončení kurzu angličtiny pro cestovní ruch zlepší vaše dovednosti v angličtině, poslechu, psaní a čtení.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z ETC International College »

Poslední aktualizace November 19, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date