Rozvíjet kompetence a integritu

Kurz odborné praxe RIBA část 3 je poslední částí odborné přípravy architekta studenta a vyvrcholení minimálně sedmiletého studia a odborných zkušeností.

Kurz je založen na odborných zkušenostech a znalostech, které získali během tohoto období studenti a jejich cílem je pomoci jim získat příslušné dovednosti, povědomí a schopnost prokázat odbornou způsobilost a integritu.

Předmět je akreditován architektonickou registrační komisí a Královským ústavem britských architektů a úspěšní studenti mohou požádat o registraci jako architekt s ARB a pro zakládání členství v RIBA.

Profesionální architektonická praxe je poskytována prostřednictvím rozmanitého a stále se rozšiřujícího rozsahu činností, často s konfliktními požadavky. Architekti musí být schopni procházet širokým spektrem legislativních, regulačních, zákonných a obchodních omezení a jednat eticky a bezúhonně s cílem poskytovat a komunikovat vhodné a účinné profesionální služby klientům, zúčastněným stranám a širší společnosti.

Kurz odborné praxe RIBA část 3 pomáhá studentům uvědomovat si, uvažovat a jednat v souladu s těmito nesourodými aspekty, na podporu jejich architektonických aspirací a dovedností.

Proč užívat část 3 RIBA Professional Practice na LSBU?

 • Individuální nebo vícenásobné přednášky mohou být učiněny pro CPD, obeznámení se s předměty nebo občerstvení, bez zkoušky.
 • Zjištěný a informovaný kurz odborné praxe a zkoušky, pochvalná rada RIBA.
 • Rozmanitost ve výuce a podpoře: 20 přednášek odborníků a praktiků, skupinové a individuální konzultace, vzájemné učení a recenze, příprava na zkoušky, interaktivní role-play a simulované odborné rozhovory.
 • Menší velikost kohorty podporující a usnadňující větší angažovanost a účast na kurzu vyzvala lektory a další studenty k tomuto kurzu.
 • Podpora v odborné praxi včetně monitorování PEDR.
 • Dílčí studijní obor, který může být dokončen za 10 měsíců, s příslušnou praxí v zaměstnání a dosažením příslušných norem prostřednictvím zkoušek.

Akreditace

Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim

Moduly

Předmět zahrnuje následující moduly.

 • Přednáška a zkouška
 • Případová studie a záznamy o odborné praxi
 • Hodnocení kariéry a odborný rozhovor

Zaměstnatelnost

Konečná kvalifikace ve studiu architektury je část 3, ve které je 5leté akademické vzdělání a minimálně 2letá odborná praxe vykrystalizována a vyhodnocena v souladu s minimálními normami stanovenými profesí pro kompetence a chování architekta.

Kurz RIBA Professional Practice Part 3 je předepsán ARB a ověřen RIBA a validační cykly zajišťují, že obsah kurzu a výstupy zůstávají zcela relevantní a udržují si přiměřenost s odbornou praxí. Kurz byl oceněn RIBA v jeho revalidaci v roce 2018.

Zatímco univerzita nemá žádné prostředky k tomu, aby zajistila, že ekonomická situace v celostátním a celosvětovém měřítku zaručí zaměstnání, absolventi práce budou ukončeni na konci tohoto kurzu, je cílem jejich konkurenceschopnosti v zaměstnání.

Zaměstnatelnost Služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání pro druhý rok po sobě - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.

Profesionální odkazy

Profesní akreditace

Úspěšné absolvování kurzu a absolvování všech částí RIBA Professional Practice Part 3 umožňuje kandidátům se zaregistrovat jako architekti do ARB a připojit se k RIBA jako autorizovaný člen.

Profesionální členská organizace Královský institut architektů britských architektů (RIBA) prosazuje lepší architekturu budov, komunit a prostředí. RIBA poskytuje pokyny pro profesionální standardy, školení, podporu a uznání, které dávají členům na celém světě vrchol svého povolání.

Registrační orgán architektů (ARB) je statutárním orgánem Spojeného království a provozuje rejstřík architektů, který zajišťuje, že absolventi našich kurzů jsou kompetentní k praxi.

Nedávní hostující lektoři

 • Matthew Borowiecki a Elaine Stowell z ARB, kontext pro praxi
 • Stephen Brookhouse, řízení architektury a stavebnictví
 • Derek Tatnall, Zakázky na stavbu, Smlouvy JCT a Stranické stěny
 • Frank Woods, profesionální odpovědnost a řešení sporů

Učení a učení

Studenti jsou ve svých studiích podporováni celou řadou přístupů k výuce a učení. Malé skupinové výukové programy poskytují vysokou míru kontaktu se studenty, aby pomohly při vývoji případových studií a hodnocení jejich zkušeností. Další podpora je poskytována prostřednictvím rozsáhlých skupinových seminářů, konzultací a workshopů na hraní rolí, na kterých hraje roli.

Studenti jsou důrazně povzbuzováni k založení neformálních studijních skupin spolu s dalšími, kteří hodlají absolvovat zkoušku z části 3. Ředitel kurzu poskytne kontakty na začátku kurzu, ale individuální kandidáti by měli učinit iniciativu při vytváření takových skupin, o nichž je známo, že jsou užitečné při sdílení zkušeností a porozumění praktickým otázkám, poskytovat vzájemnou podporu při revizi zkoušek a zaměřování úsilí o prioritách.

Vedle podpory akademiků a techniků ve škole nabízí univerzita řadu služeb, které pomáhají s potřebami podpory učení.

Tým Skills for Learning (S4L) je divizí Centra pro výuku informovaného výuky (CRIT). Tým poskytuje flexibilní službu všem studentům zapsaným na LSBU a podporuje vám rozvíjet vaši akademickou gramotnost a zvýšit akademický a profesionální výkon, abyste dosáhli plného potenciálu. Naše akademická praxe, výuka angličtiny a matematika a statistiky jsou vyučovány zkušenými učiteli.

Vstupní požadavky

Kurz a zkoušky jsou otevřeny pro studenty, kteří získali své kvalifikace ARB / RIBA část 1 a 2 nebo jejich ekvivalenty, které byly uznány registrační komisí architektů.

V době vstupu do zkoušky by uchazeči měli nedávno absolvovat minimálně 24 měsíců odpovídající vhodnou odbornou praxi pod přímým dohledem odborníka pracujícího ve stavebnictví, který by měl zahrnovat nejméně 12 měsíců pracujících v EHP, Kanál Ostrovy nebo ostrova Man pod přímým dohledem architekta.

Jak se přihlásit

Mezinárodní studenti

Mezinárodní žadatelé (ne-domácí / EU) by se měli řídit naší mezinárodní příručkou.

Pokyny pro žadatele o bydlení / EU

Režim

Postgraduální studenti a studenti by se měli ucházet prostřednictvím našeho specializovaného aplikačního systému. Podrobné informace o tom, jak to udělat, jsou uvedeny v sekci Jak postupovat pro studenty postgraduálního studia a v sekci Jak se aplikovat pro studenty výzkumu.

Ubytování

Studenti by měli co nejdříve požádat o ubytování na London South Bank University v London South Bank University (LSBU), poté co jsme na místě nabídli místo na jednom z našich akademických kurzů. Přečtěte si více o žádosti o ubytování v hotelu LSBU.

Finance

Je to dobrý nápad přemýšlet o tom, jak budete platit výdaje na vysokoškolské vzdělání a údržbu, zatímco stále žádáte o místo, kde se budete moci věnovat studiu. Nezapomeňte - nemusíte čekat na potvrzené místo na kurzu a začít se ucházet o studentské finance.

Postgraduální aplikační služba

Zarezervujte si schůzku s jedním z našich odborných postgraduálních poradců. Více než jedno poradní zasedání vám poradí o postgraduálních studiích na LSBU, které odpovídají vašim zájmům a zkušenostem.

Připravte se ke spuštění

Pomáháme studentům připravit se na vysokou školu ještě před začátkem semestru. Chcete-li zjistit, kdy byste měli požádat o ubytování v LSBU nebo o studentské finance, přečtěte si kartu Jak se aplikovat na tento kurz.

Vítejte týden

Než začnete s kurzem, pošleme vám informace o tom, co musíte udělat před příjezdem a během prvních pár dní v areálu. O tomto procesu si můžete přečíst na stránkách našeho Welcome Weeku.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace Únor 22, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
1 rok
Kombinované
Price
2,800 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Červen 5, 2020
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červen 5, 2020