Read the Official Description

Tento oblíbený a vysoce uznávaný kurz běží již přes třicet let. Kurz nabízí přísné a etické kurzy odborné praxe navržené tak, aby byly slučitelné s řadou obchodních modelů a kanceláří architektů.

Kurz se skládá ze série 18 večerních přednášek, které se konají každý týden od 18:30 ve středu. Během kurzu se studenti naučí každý jeden z nich při přípravě své 10.000 slovní případové studie, jejich 2.000-slovo Career Evaluation a jejich PEDR (záznam o vývoji odborných zkušeností), který je sledován ředitelem části 3.

Část 3 je potvrzena RIBA a předepsána registrační komisí architektů. Kvalifikovaní kandidáti, kteří absolvují zkoušku odborné praxe část 3 (a mají minimálně dva roky způsobilé odborné praxe), mohou požádat o registraci architektů, aby se zaregistrovali jako architekti a připojili se k Royal Institute of British Architects jako autorizovaný člen.

Kandidáti, kteří nemají uznanou část 2 v architektuře, mohou chtít učit učený kurz jako aktivitu CPD a zlepšit své znalosti o odborné praxi ve Velké Británii. V tomto případě nebudou oprávněni žádat o zkoušku RIBA část 3.

Tento kurz bude sestávat z týdenních večerních přednášek ve středu v 18:30.


Akreditace


Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim


Moduly

Kurz začíná osmnáctitýdenním večerním přednáškovým kurzem doplněným o konzultace, případové studijní semináře a studijní skupiny.

Cílem tohoto kurzu je připravit studenty architektury, kteří mají RIBA část 2 (a s odpovídajícími odbornými zkušenostmi), přijít na zkoušku odborné praxe RIBA část 3. Kurz odborné praxe zahrnuje významné a významné oblasti osnov odborné praxe doporučené RIBA včetně; současná stavební legislativa, plánování, smluvní právo, typy stavebních smluv, řízení architektury, praxe a výstavby, finanční kontrola, obchodní řízení, profesní odpovědnost a řešení sporů.

Čtyři týdny před písemnou zkouškou probíhá seminář pro přípravu zkoušek, který studentům pomáhá při zkoušce a "hraním smyčkové hry" seznámí s prací smlouvy JCT.

  • přednášky a zkoušky
  • případová studie
  • hodnocení kariéry a odborný rozhovor


Zaměstnatelnost

Kurz odborné praxe je vhodný pro kandidáty, kteří se chtějí připravit na zkoušku RIBA část 3 nebo pro ty, kteří chtějí získat větší pochopení odborné praxe, neboť se jedná o architekturu jako součást programu CPD. Zopakovat, kandidáti, kteří chtějí absolvovat kurz jako aktivita CPD, nebudou moci absolvovat zkoušku části 3.

Následující firmy nedávno sponzorovaly své zaměstnance na tomto kurzu:

Foster a partneři, EPR, Hamiltons, Hawkins \ Brown, Squire a partneři, Allies a Morrison, Broadway Malyan, Sheppard Robson, Terry Farrell, Tangram, Porphyrios Associates, Grimshaw, Fletcher Priest Architects a Rogers Stirk Harbor Partnership.


Zaměstnatelná služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

  • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
  • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.


Vstupní požadavky

Vhodné pro studenty architektury ve Velké Británii, kteří absolvovali oba uznané části RIBA 1 a 2 a mají ukončené způsobilé odborné praxe jako součást svého titulu a postgraduální kvalifikace - nebo pro zahraniční studenty / architekty, kteří mají uznání ARB rovnocennosti kvalifikací, které nejsou registrovány ve Spojeném království, na části 1 a 2 RIBA.

Všechny moduly mohou být změněny na univerzitě a mohou se lišit od modulů, které vám nabízejí při studiu.

Program taught in:
Angličtina

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 11, 2018
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
1 rok
Kombinované
Price
2,800 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Červen 5, 2020
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date
Červen 5, 2020