Read the Official Description

Kurz 50 kurzů je zaměřen na ty, kteří chtějí sdílet zkušenost s jazykovým studiem s lidmi stejné věkové skupiny. Třídy se zaměří na studium gramatiky, rozhovoru a zároveň na některé sociální a kulturní aspekty hostitelské země. První den studentů bude mít uvítací balíček obsahující informace o městě a jeho okolí. Studenti přijmou vstupní zkoušku pro určení příslušné úrovně studia. Kurz zahrnuje 4 kurzy denně, od 9:00 do 13:00 s přestávkou v 11:00. Každá lekce trvá 55 minut. Klasy jsou vyučovány kvalifikovanými učiteli, kteří mají zkušenosti s výukou italštiny cizincům. K dispozici jsou všechny úrovně od začátečníka po pokročilé v níže uvedených datech. V případě, že účastníci na každé úrovni jsou méně než tři, italské lekce budou zkráceny na dvě hodiny (od 9:00 do 11:00).

10% snížení druhého zápisu ze stejné rodiny.

 • Mimoškolní aktivity: Kurzy jsou obohaceny o širokou škálu mimoškolních aktivit, včetně prohlídek měst a okolních oblastí s průvodcem, kurzu vaření, sledování filmů v kině, ochutnávky vín a ochutnávky typických produktů, návštěvy hospodářství produkujících ropu a mozzarella apod. Exkulturní aktivity jsou zahrnuty v ceně a provozovány soukromou dopravou.
 • Ubytování: Naše rodiny se nacházejí v pěší vzdálenosti od školy a poskytují příjemné prostředí pro plné ponoření do italského života. Je možné si rezervovat jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj se snídaní nebo polopenzí. Ubytování je k dispozici od neděle před kurzem až do soboty po skončení kurzu. Alternativně může škola poskytnout ubytování v budově B
 • Transfer: Na vyžádání poskytuje škola bezplatnou kyvadlovou dopravu z Neapole nebo Salerno. Dospělí studenti se mohou stále rozhodnout, že budou sledovat naše standardní kurzy, které přivítají lidi všech věkových kategorií, od dospívajících až po seniory.
 • Pojištění: Pro ty, kteří chtějí pojištění, můžete požádat o cestovní pojištění tím, že navštívíte naše webové stránky na adrese www.accademialeonardo.it nebo kontaktujte naši kancelář.
 • Pro skupiny seniorů: Pro naše skupinové programy "Gourmet Route" a "Jeden týden na pobřeží Amalfi" kontaktujte prosím info@accademialeonardo.it .

Příkladný týden na Accademia Leonardo:

 • Pondělí: 9.00-13.00 Kurz italské - 15.30 Návštěva města Salerno.
 • Úterý: 9.00-13.00 Kurz italského jazyka - 16.30 Návštěva hradu Arechi
 • Středa: 9.00-13.00 Kurz italské - 15.30 Návštěva Neapole
 • Čtvrtek: 9.00-13.00 Kurz italského jazyka - odpoledne: volný čas
 • Pátek nebo sobota ráno: 9.00-13.00 Kurz italské (pouze pátek) - Návštěva Amalfi a Ravello.

Nadcházející data: klikněte sem

Na vyžádání jsou k dispozici další termíny

Charakteristika kurzu

 • Minimální doba trvání: 1 týden
 • 20 hodin týdně
 • 4 hodiny denně
 • Maximálně 12 studentů ve skupině
 • Minimálně 3 studenti ve skupině

Multimediální sál

Naši studenti mají volný přístup do multimediální místnosti, kde můžete surfovat po internetu pomocí školních počítačů nebo se připojit k naší bezplatné síti Wi-Fi pomocí mobilních zařízení.

Čítárna

Odpoledne je knihovna k dispozici pro studenty nebo pro čtení. Navíc v jedné ze sálů školy můžete také sledovat televizní pořady a filmy.

Jazyková laboratoř

Studenti mají k dispozici zdarma širokou škálu audio a videokazet pro zdokonalování fonetického jazyka a procvičování používání jazykových struktur.

Program taught in:
Italština

See 2 more programs offered by Accademia Leonardo Salerno »

This course is Campus based
Start Date
May 2019
Říj. 2019
Duration
1 - 2 týdnů
Price
700 EUR
700 €: cena za 2 týdny; 380 €: cena za 1 týden
Deadline
By locations
By date
Start Date
May 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

May 2019

Location
Application deadline
End Date

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date