Kurz v módním právu

Právní znalosti a praxe pro módu

 • ochrana značky a různé typy ochrany ochranných známek, jakož i další práva duševního vlastnictví, která mohou být použita k ochraně tvorby a modelování módy;
 • módní vyjednávání a specifické dohody pro průmysl;
 • otázky dodavatelského řetězce: od reklamy až po digitální módní procesy;
 • "vyrobené v" disciplíně, kriminální otázky, jako jsou značky a výrobky padělání a módní padělání.

Kurz bude průběžně prováděn s praktickými případy (soudní spory, kontakty, benchmarky a simulace s manažeři a právníky módního průmyslu) a uzavírá se závěrečnou falešnou zkouškou. Setkání je Milan, italský a evropský módní kapitál, spojující společně módní společnosti a právní kanceláře podporující průmysl.

Klíčová fakta


Spoluřešitelé: Maria Lillà Montagnani e Nicola Guerini
Průmysl - poradce: Avv. Michelangela Verardi
Zahájení registrace: 15. července 2019
Konec registrace: 5. června 2020
Začátek přednášek: 2. července 2020
Konec přednášek: 24. července 2020
Trvání: 4 týdny, 120 hodin.
Frekvence: 80% z celkových tříd je minimum potřebné k získání certifikátu
Místo: Milán, Campus Bovisa Politecnico
Hodnota kurzu: 2.600 €
Poskytuje se snížení ekonomické hodnoty rovnající se 20% pro studenty a absolventy MFI , zatímco počet křesel trvá. Kurz je zcela v angličtině.
V průběhu celého kurzu je k dispozici italsko - anglický dvojjazyčný asistent výuky pro italské i zahraniční studenty.

Popis předmětu

Cílem kurzu "Módní právo" je poskytnout účastníkovi nejaktuálnější praktické informace, referenční body a expertízy týkající se nejdůležitějších aspektů týkajících se právních rámců a perspektivy v módních a luxusních společnostech. Počínaje seznámením se s průmyslem, od hlavních obchodních modelů až po segmentaci průmyslu a klíčové procesy se kurz soustředí na všechny hlavní etapy módního životního cyklu, od návrhu konceptu až po řízení licencí a vztahů s klienty. za účelem podpory znalostí procesů, osvědčených postupů, studií o skutečných případech, aplikovaných rámců pro módní a luxusní odvětví, díky multidisciplinární schopnosti složené z akademiků, odborníků a odborníků z oboru.

Partnerství

Mód módního zákona provádí fakulta Milano Fashion Institute , která se skládá z akademických pracovníků a odborníků z oblasti práva, módního designu a módního podnikání, a to ve spolupráci s předními právníky a módními pracovníky

Vzdělávací cíle

Kurz "Módní zákon" je určen pro:

 • Absolventi, studenti a právníci z praxe, kteří chtějí získat právní představy a základní znalosti o módních a luxusních podnicích z právního hlediska.
 • Absolventi, studenti obchodu a ekonomie, kteří chtějí porozumět nejdůležitějším právním problémům uvnitř módy

Na konci kurzu se účastník seznámí se způsobem, jak vyřešit složitost procesů módy a luxusních firem, jak správně řídit a aplikovat příslušná pravidla a obchodní praktiky od smluv a smluv k řízení ochranných známek a jiných práv duševního vlastnictví, stejně jako správné vztahy a přidávání hodnot ve vztazích s různými zúčastněnými stranami (licenční procesy, hodnotový řetězec atd.).

Proč tento kurz absolvovat

Kurz je vhodný pro studenty právnické fakulty, právníky, mladé manažery, profesionály a mladé podnikatele, kteří jsou ochotni řešit problémy módních podniků. Je to vynikající příležitost k pochopení nejnovějších právních otázek a následných osvědčených postupů v oboru, které mohou zahrnovat různé profesní postavy: od právníků, licenčních manažerů, produktových manažerů až po maloobchodní manažery.

Vyučovací model

Model výuky je tvořen následovně:

 • Ve třídních přednáškách
 • Případové studie a osvědčené postupy
 • Hostující mluvčí
 • Práce na projektu a falešné zkoušky

Tradiční přednášky ve třídách se střídají s případovými diskusemi, schůzkami s manažery, právníky a dalšími zástupci odvětví, ve třídních aktivitách a projektových pracích. Kromě toho bude kariérové ​​orientace poskytována studentům, kteří se zaměří na práci v průmyslu. Na konci kurzu je studentovi doručen certifikát MFI .

Požadavky na přijetí

Aby mohl ucházet o přijetí do kurzu, musí být kandidát v současné době zapsán na bakalářském studijním programu Art / Science (Law, Business Administration) nebo mít titul rovný nebo vyšší než bakalářský. Mladí podnikatelé, noví absolventi s tříletým stupněm specializace a absolventi designových škol a fakult, obchod a ekonomika, marketing a komunikace, inženýrství, architektura, jazyky, právo, humanitní obory.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Milano Fashion Institute »

Poslední aktualizace Srpen 6, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červenec 2, 2020
Duration
4 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
2,600 EUR
120 hodin.
Deadline
Červen 5, 2020
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2, 2020
End Date
Červenec 24, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Červen 5, 2020

Červenec 2, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červen 5, 2020
End Date
Červenec 24, 2020