Kurz v módním právu

Milano Fashion Institute

Popis programu

Read the Official Description

Kurz v módním právu

Milano Fashion Institute

Kurz v módním právu

Právní znalosti a praxe pro módu

 • ochrana značky a různé typy ochrany ochranných známek, jakož i další práva duševního vlastnictví, která mohou být použita k ochraně tvorby a modelování módy;
 • módní vyjednávání a specifické dohody pro průmysl;
 • otázky dodavatelského řetězce: od reklamy až po digitální módní procesy;
 • "vyrobené v" disciplíně, kriminální otázky, jako jsou značky a výrobky padělání a módní padělání.

Kurz bude průběžně prováděn s praktickými případy (soudní spory, kontakty, benchmarky a simulace s manažeři a právníky módního průmyslu) a uzavírá se závěrečnou falešnou zkouškou. Setkání je Milan, italský a evropský módní kapitál, spojující společně módní společnosti a právní kanceláře podporující průmysl.

Klíčová fakta


Spoluřešitelé: Maria Lillà Montagnani a Nicola Guerini
Průmysl - poradce: Avv. Michelangela Verardi
Začátek registrace: 22. října 2018
Konec registrace: 7. června 2019
Zahájení přednášek: 8. července 2019
Ukončení přednášek: 26. července 2019
Doba trvání: 4 týdny, 120 hodin.
Frekvence: 80% všech tříd je minimální požadavek na získání certifikátu
Místo: Milán, Campus Bovisa Politecnico
Hodnota kurzu: 2.400 €
Ke snížení počtu ekonomických hodnot, které se rovná 20% pro studenty a absolventy MFI jedná o poslední místo. Kurz je úplně v angličtině.
Během celého kurzu je k dispozici italsko-anglický dvojjazyčný asistent výuky pro italské i zahraniční studenty.

Popis předmětu

Cílem kurzu "Módní právo" je poskytnout účastníkovi nejaktuálnější praktické informace, referenční body a expertízy týkající se nejdůležitějších aspektů týkajících se právních rámců a perspektivy v módních a luxusních společnostech. Počínaje seznámením se s průmyslem, od hlavních obchodních modelů až po segmentaci průmyslu a klíčové procesy se kurz soustředí na všechny hlavní etapy módního životního cyklu, od návrhu konceptu až po řízení licencí a vztahů s klienty. za účelem podpory znalostí procesů, osvědčených postupů, studií o skutečných případech, aplikovaných rámců pro módní a luxusní odvětví, díky multidisciplinární schopnosti složené z akademiků, odborníků a odborníků z oboru.

Partnerství

Mód módního zákona provádí fakulta Milano Fashion Institute , která se skládá z akademických pracovníků a odborníků z oblasti práva, módního designu a módního podnikání, a to ve spolupráci s předními právníky a módními pracovníky

Vzdělávací cíle

Kurz "Módní zákon" je určen pro:

 • Mladí absolventi a praktičtí právníci, kteří chtějí získat právní pojmy a základní znalosti týkající se módy a luxusních podniků z právního hlediska.
 • Mladí absolventi oboru podnikání a ekonomie, kteří chtějí rozumět nejdůležitějším právním problémům v módě

Na konci kurzu se účastník seznámí se způsobem, jak vyřešit složitost procesů módy a luxusních firem, jak správně řídit a aplikovat příslušná pravidla a obchodní praktiky od smluv a smluv k řízení ochranných známek a jiných práv duševního vlastnictví, stejně jako správné vztahy a přidávání hodnot ve vztazích s různými zúčastněnými stranami (licenční procesy, hodnotový řetězec atd.).

Proč tento kurz absolvovat

Kurz je vhodný pro studenty právnické fakulty, právníky, mladé manažery, profesionály a mladé podnikatele, kteří jsou ochotni řešit problémy módních podniků. Je to vynikající příležitost k pochopení nejnovějších právních otázek a následných osvědčených postupů v oboru, které mohou zahrnovat různé profesní postavy: od právníků, licenčních manažerů, produktových manažerů až po maloobchodní manažery.

Vyučovací model

Model výuky je tvořen následovně:

 • Ve třídních přednáškách
 • Případové studie a osvědčené postupy
 • Hostující mluvčí
 • Práce na projektu a falešné zkoušky

Tradiční přednášky ve třídách se střídají s případovými diskusemi, schůzkami s manažery, právníky a dalšími zástupci odvětví, ve třídních aktivitách a projektových pracích. Kromě toho bude kariérové ​​orientace poskytována studentům, kteří se zaměří na práci v průmyslu. Na konci kurzu je studentovi doručen certifikát MFI .

Požadavky na přijetí

Aby mohl ucházet o přijetí do kurzu, musí být kandidát v současné době zapsán na bakalářském studijním programu Art / Science (Law, Business Administration) nebo mít titul rovný nebo vyšší než bakalářský. Mladí podnikatelé, noví absolventi s tříletým stupněm specializace a absolventi designových škol a fakult, obchod a ekonomika, marketing a komunikace, inženýrství, architektura, jazyky, právo, humanitní obory.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace November 12, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červenec 8, 2019
Duration
Délka trvání
4 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
2,400 EUR
120 hodin.
Information
Deadline
Červen 7, 2019
Locations
Itálie - Milan, Lombardy
Datum začátku : Červenec 8, 2019
Termín odevzdání přihlášek Červen 7, 2019
Datum ukončení Červenec 26, 2019
Dates
Červenec 8, 2019
Itálie - Milan, Lombardy
Termín odevzdání přihlášek Červen 7, 2019
Datum ukončení Červenec 26, 2019