Přečtěte si oficiální popis

Kurz v módním právu

Právní znalosti a praxe pro módu

  • ochrana značky a různé typy ochrany ochranných známek, jakož i další práva duševního vlastnictví, která mohou být použita k ochraně tvorby a modelování módy;
  • módní vyjednávání a specifické dohody pro průmysl;
  • otázky dodavatelského řetězce: od reklamy až po digitální módní procesy;
  • "vyrobené v" disciplíně, kriminální otázky, jako jsou značky a výrobky padělání a módní padělání.

Kurz bude průběžně prováděn s praktickými případy (soudní spory, kontakty, benchmarky a simulace s manažeři a právníky módního průmyslu) a uzavírá se závěrečnou falešnou zkouškou. Setkání je Milan, italský a evropský módní kapitál, spojující společně módní společnosti a právní kanceláře podporující průmysl.

Klíčová fakta


Spoluřešitelé: Maria Lillà Montagnani a Nicola Guerini
Průmysl - poradce: Avv. Michelangela Verardi
Začátek registrace: 22. října 2018
Konec registrace: 7. června 2019
Zahájení přednášek: 8. července 2019
Ukončení přednášek: 26. července 2019
Doba trvání: 4 týdny, 120 hodin.
Frekvence: 80% všech tříd je minimální požadavek na získání certifikátu
Místo: Milán, Campus Bovisa Politecnico
Hodnota kurzu: 2.400 €
Ke snížení počtu ekonomických hodnot, které se rovná 20% pro studenty a absolventy MFI , se přidělují poslední místa. Kurz je úplně v angličtině.
Během celého kurzu je k dispozici italsko-anglický dvojjazyčný asistent výuky pro italské i zahraniční studenty.

Popis předmětu

Cílem kurzu "Módní právo" je poskytnout účastníkovi nejaktuálnější praktické informace, referenční body a expertízy týkající se nejdůležitějších aspektů týkajících se právních rámců a perspektivy v módních a luxusních společnostech. Počínaje seznámením se s průmyslem, od hlavních obchodních modelů až po segmentaci průmyslu a klíčové procesy se kurz soustředí na všechny hlavní etapy módního životního cyklu, od návrhu konceptu až po řízení licencí a vztahů s klienty. za účelem podpory znalostí procesů, osvědčených postupů, studií o skutečných případech, aplikovaných rámců pro módní a luxusní odvětví, díky multidisciplinární schopnosti složené z akademiků, odborníků a odborníků z oboru.

Partnerství

Mód módního zákona provádí fakulta Milano Fashion Institute , která se skládá z akademických pracovníků a odborníků z oblasti práva, módního designu a módního podnikání, a to ve spolupráci s předními právníky a módními pracovníky

Vzdělávací cíle

Kurz "Módní zákon" je určen pro:

  • Mladí absolventi a praktičtí právníci, kteří chtějí získat právní pojmy a základní znalosti týkající se módy a luxusních podniků z právního hlediska.
  • Mladí absolventi oboru podnikání a ekonomie, kteří chtějí rozumět nejdůležitějším právním problémům v módě

Na konci kurzu se účastník seznámí se způsobem, jak vyřešit složitost procesů módy a luxusních firem, jak správně řídit a aplikovat příslušná pravidla a obchodní praktiky od smluv a smluv k řízení ochranných známek a jiných práv duševního vlastnictví, stejně jako správné vztahy a přidávání hodnot ve vztazích s různými zúčastněnými stranami (licenční procesy, hodnotový řetězec atd.).

Proč tento kurz absolvovat

Kurz je vhodný pro studenty právnické fakulty, právníky, mladé manažery, profesionály a mladé podnikatele, kteří jsou ochotni řešit problémy módních podniků. Je to vynikající příležitost k pochopení nejnovějších právních otázek a následných osvědčených postupů v oboru, které mohou zahrnovat různé profesní postavy: od právníků, licenčních manažerů, produktových manažerů až po maloobchodní manažery.

Vyučovací model

Model výuky je tvořen následovně:

  • Ve třídních přednáškách
  • Případové studie a osvědčené postupy
  • Hostující mluvčí
  • Práce na projektu a falešné zkoušky

Tradiční přednášky ve třídách se střídají s případovými diskusemi, schůzkami s manažery, právníky a dalšími zástupci odvětví, ve třídních aktivitách a projektových pracích. Kromě toho bude kariérové ​​orientace poskytována studentům, kteří se zaměří na práci v průmyslu. Na konci kurzu je studentovi doručen certifikát MFI .

Požadavky na přijetí

Aby mohl ucházet o přijetí do kurzu, musí být kandidát v současné době zapsán na bakalářském studijním programu Art / Science (Law, Business Administration) nebo mít titul rovný nebo vyšší než bakalářský. Mladí podnikatelé, noví absolventi s tříletým stupněm specializace a absolventi designových škol a fakult, obchod a ekonomika, marketing a komunikace, inženýrství, architektura, jazyky, právo, humanitní obory.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Milano Fashion Institute »

Poslední aktualizace February 3, 2019
This course is Campus based
Start Date
Červenec 8, 2019
Duration
4 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
2,400 EUR
120 hodin.
Deadline
Červen 7, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 8, 2019
End Date
Červenec 26, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Červen 7, 2019

Červenec 8, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červen 7, 2019
End Date
Červenec 26, 2019