Proč?

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného systému a atmosféry prostorů.

Komu?

Kurz je zaměřen na ty, kteří se snaží vyniknout jako designéři vesmíru: architekti, designéři, návrháři osvětlení, návrháři, od vzdělanějšího pohledu až po světlo a důsledný tvůrčí proces. Proces výběru zahrnuje revizi portfolia.

Jak je to?

V souladu s metodikou MADEIN se kurz vyvíjí z fenomenologického přístupu zaměřeného na procesy myšlení a tvorby, které umožňují učení vesmírného designu zakořeněného v lidských a senzorických aspektech.

"Architektura se poprvé objeví, když na zeď dopadne sluneční světlo." Sluneční světlo nevědělo, co to je, dokud nenarazí na zeď.

Louis Kahn

Trh

V souladu s metodikou MADEIN se kurz vyvíjí z fenomenologického přístupu zaměřeného na procesy myšlení a tvorby, které umožňují učení vesmírného designu zakořeněného v lidských a senzorických aspektech.

Kurz je zaměřen na zkušené profesionály, kteří se snaží rozšířit a prohloubit tvůrčí kapacity s potenciálem, aby se jejich projekty naplnily smyslu a účelu.

Student bude rozvíjet a prohlubovat tvůrčí kapacity s potenciálem, aby jejich projekty byly plné smyslu a účelu, vystupovaly na trhu.

Prostor kurzu, hmota a světlo

Od hloubkové a empirické studie chování přírodního a umělého světla ve vesmíru a metodiky MADEIN (vyvinuté architektem Josepem Ferrandem) bude student rozvíjet schopnost přemýšlet o multidenzorických prostorech, inovativních a překvapujících.

Aplikace metodiky MADEIN v tomto kurzu klade důraz na materiál , který vyvolává vnímání všech architektonických forem v prostoru: Světla .

Obsah předmětu

Modul 01 | Odůvodnění metodiky Maiden (12h)

Tento modul bude zaměřen na znalosti a experimentování procesů a způsobů, jak se dívat a uvažovat o návrhu prostorů z metodiky MADEIN.

Studenti, kteří již absolvovali metodiku Masters in Space Design - Madein, mohou být osvobozeni od účasti na 12 úvodních hodinách.

Modul 02 | Hmota a světlo (48 h)

V tomto modulu bude představen předmět a světlo. Budou zkoumány tvůrčí a inovativní možnosti vizuálního přístupu světla jako primární a sekundární hmoty při výstavbě prostor.

Od praktických cvičení a hlubokého a empirického studia chování přirozeného a umělého světla ve vesmíru; teoretické diskuse o postavení konstruktéra v pojetí mystických prostorů; a z předložených případových studií budou studenti vedeni k procesu vytváření multisenzorového, multidisciplinárního, inovativního a překvapivého prostoru.

Registrace a registrace

Prvním krokem k podání žádosti je vyplnění formuláře záměru. Můžeme tedy znát o něco více jejich zájmy a koordinátora znát profil kandidátů.

Po odeslání dopisu vyčkejte na kontakt s dalšími informacemi a pokyny.

Platební podmínky

  • Hotovostní sleva
  • ** Zvláštní podmínky pro absolventy a obchodní partnery

* Kurz může být odložen nebo zrušen, pokud nedosáhne minimálního počtu studentů.

Program se vyučuje na:
  • Portugalština

Zobraz 11 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro »

Poslední aktualizace Červen 22, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
60 hodin
Kombinované
Price
4,500 BRL
4 x 1 125,00 Kč
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek