Kurz vesmíru, hmoty a světla

Všeobecné informace

Popis programu

Proč?

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného systému a atmosféry prostorů.

Komu?

Kurz je zaměřen na ty, kteří se snaží vyniknout jako designéři vesmíru: architekti, designéři, návrháři osvětlení, návrháři, od vzdělanějšího pohledu až po světlo a důsledný tvůrčí proces. Proces výběru zahrnuje revizi portfolia.

Jak je to?

V souladu s metodikou MADEIN se kurz vyvíjí z fenomenologického přístupu zaměřeného na procesy myšlení a tvorby, které umožňují učení vesmírného designu zakořeněného v lidských a senzorických aspektech.

"Architektura se poprvé objeví, když na zeď dopadne sluneční světlo." Sluneční světlo nevědělo, co to je, dokud nenarazí na zeď.

Louis Kahn

Trh

V souladu s metodikou MADEIN se kurz vyvíjí z fenomenologického přístupu zaměřeného na procesy myšlení a tvorby, které umožňují učení vesmírného designu zakořeněného v lidských a senzorických aspektech.

Kurz je zaměřen na zkušené profesionály, kteří se snaží rozšířit a prohloubit tvůrčí kapacity s potenciálem, aby se jejich projekty naplnily smyslu a účelu.

Student bude rozvíjet a prohlubovat tvůrčí kapacity s potenciálem, aby jejich projekty byly plné smyslu a účelu, vystupovaly na trhu.

Prostor kurzu, hmota a světlo

Od hloubkové a empirické studie chování přírodního a umělého světla ve vesmíru a metodiky MADEIN (vyvinuté architektem Josepem Ferrandem) bude student rozvíjet schopnost přemýšlet o multidenzorických prostorech, inovativních a překvapujících.

Aplikace metodiky MADEIN v tomto kurzu klade důraz na materiál , který vyvolává vnímání všech architektonických forem v prostoru: Světla .

Obsah předmětu

Modul 01 | Odůvodnění metodiky Maiden (12h)

Tento modul bude zaměřen na znalosti a experimentování procesů a způsobů, jak se dívat a uvažovat o návrhu prostorů z metodiky MADEIN.

Studenti, kteří již absolvovali metodiku Masters in Space Design - Madein, mohou být osvobozeni od účasti na 12 úvodních hodinách.

Modul 02 | Hmota a světlo (48 h)

V tomto modulu bude představen předmět a světlo. Budou zkoumány tvůrčí a inovativní možnosti vizuálního přístupu světla jako primární a sekundární hmoty při výstavbě prostor.

Od praktických cvičení a hlubokého a empirického studia chování přirozeného a umělého světla ve vesmíru; teoretické diskuse o postavení konstruktéra v pojetí mystických prostorů; a z předložených případových studií budou studenti vedeni k procesu vytváření multisenzorového, multidisciplinárního, inovativního a překvapivého prostoru.

Registrace a registrace

Prvním krokem k podání žádosti je vyplnění formuláře záměru. Můžeme tedy znát o něco více jejich zájmy a koordinátora znát profil kandidátů.

Po odeslání dopisu vyčkejte na kontakt s dalšími informacemi a pokyny.

Platební podmínky

  • Hotovostní sleva
  • ** Zvláštní podmínky pro absolventy a obchodní partnery

* Kurz může být odložen nebo zrušen, pokud nedosáhne minimálního počtu studentů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Within the boundaries of Rio Genius Loci, IED will focus its teaching programs to take in not only Design, Fashion, Communication and Visual Arts, but also the innovative principles of sustainable arc ... Čtěte více

Within the boundaries of Rio Genius Loci, IED will focus its teaching programs to take in not only Design, Fashion, Communication and Visual Arts, but also the innovative principles of sustainable architecture and of strategic and service design. Méně