Přes tři desetiletí pomohl program Pacific Rim Bankers Program (PRBP) více než 1 800 nově se rozvíjejícím lídrům v odvětví finančních služeb při řešení problémů rozvoje bankovních systémů, zvýšené integrace bankovních trhů a trhů s cennými papíry a větší mezinárodní konkurence. Program Pacific Pacific Rim Bankers přitahuje účastníky z Asie, Evropy a Střední Asie, Severní a Jižní Ameriky do Seattle a San Francisca USA na dvoutýdenní program plný sítí a nových nápadů.

Výkonné nástroje pro bankovní a finanční vůdce


Program vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro rozhodování v nestálém podnikatelském prostředí, rozvíjejte rámec pro hodnocení vašich konkurentů, vytvářejte obchodní strategie, analyzujte příležitosti a reagujte na měnící se trhy. Vytvoříte také cennou síť profesionálních kontaktů, které můžete zavolat zpět na pracovišti. Absolventi programu řídí některé z nejvlivnějších bank na světě.

Vyučován fakultou z mezinárodně uznávané univerzity ve Washingtonu a zkušenými hostujícími řečníky z průmyslu, program se schází v Seattlu, Washingtonu a San Franciscu, Kalifornie, USA

Přehled programu

Tichomořský program Rim Bankers je považován za jeden z nejlepších způsobů, jak vybavit bankéři znalostmi, které mají být úspěšné v současném bankovním světě. Účastníci získají nové poznatky o silách měnících se v průmyslu, jako je riziko, globalizace a technologie. Třídy budou klást důraz na strategii a řízení rizik, interaktivní výuku a zprávy o zemi, které vyvolávají myšlenky. Starší důstojníci se budou podílet na stimulačních zasedáních vedených předními bankovními a finančními profesory a mezinárodně známými konzultanty, kteří jsou v popředí tohoto odvětví.

PŘEDKLÁDÁNÍ A DISKUSE: Naučte se rámce a techniky pro analýzu nejaktuálnějších a nejdůležitějších otázek důležitých pro bankéře a prospívejte znalostem, znalostem a zkušenostem ostatních účastníků.

STUDIJNÍ TÍMY: Účastněte se cviků v malých skupinách, které vám pomohou vybudovat dovednosti spojené s týmovou prací a zároveň vytvářet mezinárodní vztahy pro budoucí spojení.

PŘÍPADOVÉ STUDIE: Zjistěte, jak analyzovat strategické bankovní problémy tím, že zkoušíte problémy v reálném světě v rámci týmu a diskutujete o svých zjištěních mezi týmy ve třídě. Instruktoři usnadňují výukové diskuse a poskytují klíčovou cestu.

SIMULACE ZALOŽENÉ NA POČÍTAČI: Vytvořte si banku s Vaším týmem a rozhodněte se o cenách půjček a vkladů, o správě aktiv a pasiv, o řízení likvidity, o řízení kapitálu, které určují jeho úspěch ve vysoce hodnocené BankExec International. Získáte vyšší pohled na to, jak fungují banky jako celek v dnešním volatilním finančním prostředí.

BANKOVÉ SEMINÁŘE A HOSPODÁŘSKÉ REPRODUKTORY: Vezměte si vnitřní stopu od hostujících řečníků, kteří představují hlavní banky a Federální rezervní banku v San Francisku, když diskutují o aktuálních otázkách týkajících se bankovnictví a podnikání.

ZPRÁVY BANKOVNÍCH ZEMÍ: Zjistěte z první ruky, co se děje v bankovních komunitách Pacifického Rima, jako je Hongkong, Filipíny, Thajsko, a mnohem více prostřednictvím vhledných prezentací účastníků. Získejte také konkrétní odpovědi na otázky, které máte.

Osnovy

Kurikulum PRBP je založeno na dvou trvalých tématech:

  • Analýza finančních institucí - rozhodování v neustále se měnících podmínkách.
  • Analýza mezinárodních finančních trhů a ekonomiky.

Členové fakulty PRBP vyučují jak zásady, tak postupy. Vybavují účastníky nástroji pro lepší pochopení odvětví finančních služeb, mezinárodních finančních trhů a řízení rizik, strategie, vedení a globální ekonomiky. Ale nezastaví tam. Pak přivedou toto učení do života tím, že je aplikují na aktuální otázky. Výsledkem je program, který je včasný a relevantní, s trvalým dopadem.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Washington Foster School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Zář 2019
Duration
2 týdnů
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date