Kurzy angličtiny: Kurzy obecné angličtiny

Kurzy obecné angličtiny CES Toronto jsou strukturovány tak, že se rychle učíte o tom, jak aplikovat správnou gramatiku v písemné podobě a správné fráze v konverzační angličtině. Každý kurz se vyučuje ve třídě a v malých třídách v našem pohodlném areálu, 1 minutu chůze od stanice metra Wellesley.

Po absolvování níže uvedených kurzů máte možnost pokračovat ve specializovaných kurzech angličtiny CES Toronto, které nabízejí podrobnější výuku angličtiny.

Chcete to vyzkoušet? Nabízíme ukázkové kurzy, kde můžete posedět na třídě a zjistit, zda je náš přístup správnou volbou pro to, abyste se vaše angličtina dostala na další úroveň!

Aktivní gramatika

Tento kurz nabízí komunikativní učební plán, kde se studenti učí základní gramatiku v strukturovaných a kontextualizovaných lekcích. Kurz se zaměřuje také na rozvoj učebních dovedností, jako je čtení / poslech pro shrnutí, význam a detaily a učení slovníček podle kontextu.

Aktivní mluvení

Nabízející tematický učební plán s úrovní zaměřenou na dovednosti, mají studenti možnost se přirozeně mluvit angličtinou pomocí smysluplných a kontextuálních aktivit a materiálů. Studenti budou mít možnost naučit se praktické mluvící schopnosti, jako je snadné používání nové slovní zásoby, popis názorů a nápadů a překlenutí komunikačních mezer.

Aktivní psaní

Tento kurz poskytuje základy akademického psaní (od úrovně věty až po úroveň odstavců na úrovni esejů). Kurz se zaměřuje na dovednostní praxi, strukturu eseje a přesnost gramatiky a správné používání akademické slovní zásoby, která pomáhá studentům připravovat eseje na univerzitní úrovni.

Základní angličtina

Zaměřuje se na jazyk nezbytný pro žít a cestovat v anglicky mluvícím prostředí. Cílem tohoto kurzu je rychle rozvíjet komunikativní plynulost studentů základních a základních jazyků pomocí průzkumu funkčních jazyků s autentickými materiály a řízenou reálnou praxí.

Studium na CES

V CES uznáváme, že úspěšné učení jiného jazyka vyžaduje víc než jen učebnici a přednášku. Naše třídy ESL pro dospělé jsou cíleně zaměřeny na komunikativní přístup k jazykovému studiu. Obohacujeme životy studentů jazykovými a kulturními příležitostmi. Vzděláváme studenty pomocí moderních metod, které nejprve kladou na studenta. Inspirajeme studenty k realizaci svých cílů a rozšiřování jejich obzorů.

Učte se anglicky v Torontu

Zařadil mezi nejbezpečnější města v Severní Americe, Toronto je město, ve kterém se lidé mohou cítit bezpečně a pohodlně. To je neustále hlasováno jedním z nejlepších míst k životu a návštěvě. Důvodem je především způsob, jakým lidé v Torontu oslavují a objímají rozmanitost. Je to jedinečné město světové třídy, které oslavuje lásku a úctu k mnoha kulturám, které tu prospívají.

Umístění

Nachází se v největším a nejrůznorodějším městě Kanady, Capital English Solutions je primárním místem, kde se studenti potěší, aby se ponořili do angličtiny a kanadské kultury. Naše kurzy ESL pro dospělé se nacházejí přímo v srdci centra Toronta na ulici Yonge a ulici Wellesley. Najdete zde mnoho místních obchodů, kaváren, barů, restaurací a specializovaných obchodů. Stanice metra Wellesley je hned za rohem a jen krátká jízda se dostanete do centra jádra tohoto krásného města a jezera Ontario.

Svědectví - Serdar, Turecko

"Když jsem přišel do CES, byl jsem v mé životě na křižovatce. Ale díky pomoci školy jsem nejen zdokonalila svou angličtinu, ale také rozvinula svůj osobní život. Setkal jsem se se spoustou lidí, kteří mi pomohli a mám velkou pomoc a jsem pyšný na můj růst. "

Program se vyučuje na:
Angličtina
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Zobraz 2 více kurzů z Capital English Solutions - Learn English in Toronto »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date