ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Čína - Zde naleznete kurzy v Čína

Čína má velký trh s jedinečnou mezinárodních příležitostí a obohacení. Vzhledem k jeho odvolání pro nadnárodní korporace a společnosti, je zde spousta příležitostí profesního rozvoje, jako jsou stáže a praxi,.

Akademické kurzy poskytují prostředky k povýšení na dnešek 's profesionálové čelí náročný a konkurenceschopný trh práce. Můžete pracovat na své kariéře postoupit prostřednictvím kurzů v Číně, která může být přijata v souvislosti s studijních programů, certifikačních programů, nebo profesionální vývojové řady. Mohou být studovány on-line, prostřednictvím distančního vzdělávání, nebo v tradiční třídě nastavení. Kurzy v Číně pokrývají širokou škálu témat, jako jsou informační technologie, životní prostředí, podnikání, řešení konfliktů, administrace, matematika, ekonomika, sociální média a mnoho dalších. Kurzy v Číně kombinují technologie a pokrok se vyučovacích metod v inovativním způsobem.

Chcete-li se dozvědět více o kurzech v Číně, podívejte se prostřednictvím programů níže. Můžete také zúžit vyhledávání pomocí vyhledávací pole výše. Udělejte další krok dnes s kurzy v Číně!

nalezené výsledky Filter

Express čínský program - Učte se čínštinu s jediným pravidlem

Silk Mandarin
Kampus Denní studium Přihlašování započato Čína Šanghaj

Rostoucí význam firmy HSK je důvodem pro konstrukci našeho expresního kurzu. Je to nepochybně nejrychlejší způsob, jak úspěšně absolvovat vaše HSK zkoušky. V tomto programu rozšiřujeme jazykové schopnosti studentů v nejvyšší možné míře. Pomocí naší metodiky výuky a zejména techniky Slow Motion se naučíte čínštinu rychle, snadno a chytře. Požádejte o bezplatné informace, abyste věděli více a vyzkoušeli naši metodiku!

Program Wanderlust Au Pair v Číně

Wanderlust Exchange China
Kampus Denní studium 3 - 12 měsíce Září 2020 Čína Šanghaj

Wanderlust Exchange nabízí studentům příležitosti, které integrují vzdělávací cesty, výuku mandarínů, péči o děti a anglické doučování. Je to velká příležitost pro zámořské děti, aby prožily Čínu autentickým dotykem tím, že budou pobývat s čínskými hostitelskými rodinami.

Předmět: Kurzy skupinových kurzů

XMandarin Chinese Language Centre
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 24 týdny Přihlašování započato Čína Qingdao + 2 více

Připojte se ke třídě Group a studujte čínštinu se studenty na stejné úrovni jako vy a seznamte se s lidmi z celého světa. Spolu se svými spolužáky můžete ve třídě snadno komunikovat a připojit se k našim mimoškolním aktivitám, jako jsou kurzy vaření, turistika v horách, návštěva tradičního čajového ateliéru atd. A kontaktovat čínskou kulturu.

STU čínské jazykové centrum

Shantou University
Kampus Denní studium Kombinované Přihlašování započato Čína Shantou

Centrum čínského jazykového vzdělávání bylo založeno v roce 1986 se souhlasem Úřadu čínské jazykové rady International a je centrem čínského jazykového vzdělávání pro cizince a také centrem v Číně, kde se připravují učitelé čínského jazyka pro studenty jihovýchodní Asie. Je to jedno z nejstarších čínských jazykových a kulturních center v Jižní Číně.

čínský jazyk programu

Zhejiang Wanli University
Kampus Denní studium 1 - 2 roky Září 2020 Čína Ningbo

Tento program je určen pro studenty, kteří mají zájem se učit čínsky jazyk. Kurzy v rámci tohoto programu zaměřením na jazykových dovedností poslech, mluvení, čtení a psaní

Čínský jazykový program (bez magisterského studia)

Dongbei University of Finance & Economics
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Čína Dalian

DUFE nabízí rozmanité non-stupňové čínské jazykové a obchodní čínské programy, které splňují různé časové plány a požadavky na učení. Mezinárodní studenti z více než 100 krajů studují na DUFE každý rok nejen zlepšení jazykové znalosti, ale také poznání čínské kultury a společnosti. Kurzy jsou rozděleny do 6 úrovní, od úrovně začátečníků až po úroveň pokročilé.

Kurz anglického jazyka

Suzhou Centennial College
Kampus Denní studium 1 - 3 semestry Září 2020 Čína Suzhou

Program anglického jazyka (ELL), který se uskutečňuje na Suzhou Centennial College, je intenzivní tříletý program na plný úvazek určený pro mezinárodní studenty, kteří chtějí zlepšit své anglické dovednosti. Tento program může pomoci při budování dovedností anglického jazyka pro úspěch na vysoké škole, univerzitě nebo kariéře.

Intenzivní čínský kurz Student Visa Home Pobyt / apartmán

SN Mandarin
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 52 týdny Přihlašování započato Čína Šanghaj Peking Suzhou Wuxi + 4 více

Připravujeme vše: programový plán, studentské vízum, kulturní aktivity, pomoc při ubytování za nejnižší cenu.Klikněte, chcete-li se dozvědět více.

čínské jazykové kurzy

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Kampus Kombinované 1 - 1 semestr Září 2020 Čína Suzhou

Máte zájem o učení nejčastěji mluvený jazyk na světě? XJTLU nabízí non-studijní kurzy Mandarin Číňana pro začátečník, pokročilý, pokročilé a obchodní studenty s přibližně 16 vyučovacích hodin týdně.

Angličtina pohostinnost přípravný program,

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College
Kampus Denní studium 9 - 27 týdny Září 2020 Čína Šanghaj

Zvyšte důvěru v angličtinu v Les Roches! Naši studenti rozvíjejí vysokou míru plynulosti v obchodní a neformální angličtině v průběhu studia.

Program čínského jazyka s přizpůsobeným plánovačem

Tianjin International Chinese College
Kampus Denní studium Přihlašování započato Čína Nankai

Program čínského jazyka je určen pro studenty, kteří se chtějí naučit čínštinu. Když se studenti poprvé přihlásí do programu, budou umístěni do různých tříd na základě výsledku testu umístění. Po dokončení programu budou studenti výrazně zdokonalovat čínskou odbornost, využijí čínštiny v každodenní komunikaci a položí skvělý základ pro testy odborné způsobilosti, jako jsou Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) a Hanyu Kouyu Shuiping Ceshi (HKC).

Program čínského jazyka

Beijing Institute Of Technology
Kampus Září 2020 Čína Peking

Vybavena vynikajícími výukovými zařízeními a krásným školním prostředím, BIT poskytuje dokonalou příležitost pro mezinárodní studenty, aby se dostali do kontaktu s tradiční kulturou a historií Číny a přivedli je blíže k místům zájmu a přírodní scenérii.

Shanghai Přímý zápis - inženýrství (Shanghai Jiao Tong University)

IES Abroad
Kampus Denní studium 1 semestr Kontaktuj školu Čína Šanghaj

Jaké lepší místo pro studium inženýrství než svět

čínský jazykový kurz

Qingdao Technological University Qindao College
Kampus Denní studium Září 2020 Čína Qingdao

V pre-termín umístění, na 5-15 čínského jazyka studentů bude nastavena do jedné třídy podle jejich skutečné čínské úrovni.

Intenzivní čínské kurzy

Mandarin House
Kampus Denní studium 4 - 24 týdny Přihlašování započato Čína Šanghaj Peking Hongkong Guangzhou Shenzhen Spojené státy americké New York Čcheng-tu Suzhou Čína online + 9 více

Myslíte si, že čínština je obtížné se učit? V Mandarin House jsme si jistě vědomi problémů, kterým mohou čelit naši studenti, z našich zkušeností, pak prostřednictvím našich neporovnatelných pedagogických pracovníků a aktualizovaných učebních materiálů najdete Mandarin není tak obtížné a předtím, než to budete vědět, budete mluvit čínsky! Naše intenzivní kurzy byly pečlivě navrženy od základů, založily učební plán a osobní výuku kolem moderních metod pedagogiky a cenné zpětné vazby získané od našich nesčetných studentů, učitelů a vzdělávacího oddělení.