Filter
Kurzy
Dánsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Lidské zdroje v Dánsko - Zde naleznete kurzy Lidské zdroje v Dánsko

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Obecně řečeno, stupeň o lidských zdrojů se vztahuje na pracovníky, které tvoří organizaci, a proto připravuje studenty pro různé druhy pracovních míst. Zatímco pracuje na stupni tohoto druhu, se mohou studenti vzít tříd, které se ponořit do témat, jako je odměňování žen a mužů, pracovního práva, organizační chování, vedení a řízení.

 

Dánsko 's vysokoškolské vzdělání klade důraz na technické vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím učení univerzity. Většina dánských univerzit nabízí kvalitní mezinárodní studenti kultury kvůli jeho uvolněné skandinávské postoje.

Kurzy Lidské zdroje v Dánsko - Veškeré informace o kurzech Lidské zdroje v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Lidské zdroje, Dánsko

NIVA Education

Na poslední výzkumů, bude samozřejmě aktualizovat znalosti účastníků o příčinách, rizikových faktorů a důsledky šikany v práci. Kurz se bude rovněž diskutovat o strategii ... [+]

Šikana a obtěžování na pracovišti je široce uznávána jako vážné bezpečnostní a zdravotní problém v pracovním životě.

Cíle kurzu

Na poslední výzkumů, bude samozřejmě aktualizovat znalosti účastníků o příčinách, rizikových faktorů a důsledky šikany v práci. Kurz se bude rovněž diskutovat o strategii pro prevenci a řízení šikany a obtěžování na pracovišti. Zvláštní důraz bude kladen na prevenci a řízení šikana v práci, vyšetřování případů, stejně jako na léčbu cílů šikany.

Kurz bude také dát účastníkům fórum a příležitost prozkoumat a diskutovat problém s lidmi, kteří pracují v různých rolích pro prevenci a řízení šikany a obtěžování.... [-]

Dánsko Copenhagen
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
NIVA Education

Kurz se bude skládat z kombinace přednášek a diskusí o úloze štíhlé, pracovního prostředí a udržitelných výrobních procesů v praktickém štíhlé provedení nebo výzkumných p ... [+]

Kurz se bude skládat z kombinace přednášek a diskusí o úloze štíhlé, pracovního prostředí a udržitelných výrobních procesů v praktickém štíhlé provedení nebo výzkumných projektů účastníka. Základní libové literatura bude distribuován účastníkům před zahájením kurzu. Účastníci budou také požádán, aby připravil krátký úvod svého výzkumného projektu nebo podepřením realizační činnost.

Kurz může být schválena jako DR-kurzu s 3,5 ETCS na Aalborg University.

Tento kurz byl také přijat jako teoretického kurzu (10 hodin), požadoval v lékařském odborném vzdělávání ve výcvikových programů zaměstnaneckých zdravotních služeb na University of Helsinki ve Finsku. Přijetí je platné pro programy odborné přípravy, LF všech finských univerzit.... [-]

Dánsko Copenhagen
Angličtina
Denní studium
4 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině