Filter
Kurzy
Francie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Lidské zdroje v Francie - Zde naleznete kurzy Lidské zdroje v Francie

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Získání vzdělání v oblasti lidských zdrojů je dobrý způsob, jak se připravit na řadu různých pracovních příležitostí, protože míra tohoto druhu má mnoho aplikací. Při studiu mohou studenti mají možnost zkoumat témata, jako je rovnost v odměňování, pracovní právo, vedení, řízení a organizačního chování.

 

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Kurzy Lidské zdroje v Francie - Veškeré informace o kurzech Lidské zdroje v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Lidské zdroje, Francie

Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

European Higher Education Diploma - asistent řízení lidských zdrojů (DEES): Program učil ve francouzštině. ... [+]

Diplôme Européen d'Études supérieures - ASISTENT GESTION DES RESSOURCES humaines: Diplome Délivré par la Fédération Européenne des Ecoles.

PROFIL DU CANDIDAT: - Pro uvážení - Méthode, rigueur organizace, - Dynamisme créativité esprit d'iniciativa, - Faculté adaptace d'- Sens du dialog, capacité d'écoute - Aptitude à la komunikace et au travail en équipe PROGRAM SUR UN

L'Europe, unicité des valeurs, diversité Culturelle

Histoire et civilizace - Kultury et náboženství, Pratiques et des Etats politiques Européens - Géopolitique: l'Europe dans le monde - Le citoyen Européen

La konstrukce européenne, ses instituce dans le cadre mezinárodní: - Le řízení interculturel et les Zdroje humaines - Le řízení interculturel: - Les Zdroje humaines en Europe:... [-]

Francie Nice Cannes-et-Clairan Agde
Září 2019
Francouzština
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině