Filter
Kurzy
Kanada Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Řízení lidských zdrojů v Kanada - Zde naleznete kurzy Řízení lidských zdrojů v Kanada

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Když student vezme na titul v oboru lidských zdrojů, on nebo ona stane se nárok na vstup do pracovního procesu v libovolném počtu organizací. V průběhu studia, studenti jsou vybaveny znalosti různých témat, včetně rovnosti v odměňování, vedení, organizační chování, pracovního práva a managementu.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Kurzy Řízení lidských zdrojů v Kanada - Veškeré informace o kurzech Řízení lidských zdrojů v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Řízení lidských zdrojů, Kanada

Keyin College

Keyin College nyní nabízí tříletý program pro správu Business Management / lidských zdrojů, který zahrnuje všechny aspekty obchodního a finančního managementu, marketingu ... [+]

Keyin College nyní nabízí tříletý program pro správu Business Management / lidských zdrojů, který zahrnuje všechny aspekty obchodního a finančního managementu, marketingu, komunikativní, manažerské a technologické dovednosti, rozvoj podnikání a podnikavosti. Je vysoce case-řízený osnov, což umožňuje studentům možnost aplikovat různé manažerské dovednosti, které získají po celou dobu trvání programu.

Ve třetím roce, studenti budou mít příležitost se specializovat v oblasti lidských zdrojů, které budou řešit taková témata jako nábor, školení, vytváření odškodnění / balíčků výhodnosti a zaměstnaneckých vztahů.

Po absolvování budou studenti vyvinuli silné obchodní zázemí a získali dovednosti a sebedůvěru potřebné pro správu. Budou mít kvalifikaci za účelem hledání zaměstnání v různých oblastech, jako všech úrovní státní správy, finančních institucí, malé firmy a velké korporace. Budou mít také nárok na zaměstnanost v odvětvích výroby, maloobchodu a služeb.... [-]

Kanada St. John's Carbonear Stephenville Grand Falls-Windsor Burin Marystown Gander  + 4 Více
September 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině