Filter
Kurzy
Norsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Lidské zdroje v Norsko - Zde naleznete kurzy Lidské zdroje v Norsko

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

V oboru lidských zdrojů připravuje studenty na vstup do pracovního procesu na různé typy organizací a firem. Zatímco vydělávat míru tohoto druhu mohou být studenti seznámeni s řadou relevantních tématech, jako je pracovní právo, platit rovnost, organizační chování, řízení a vedení.

Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své úžasné a rozmanité scenérie. Fjordy na západě země jsou dlouhé úzké zátoky, lemovaný po obou stranách vysokými horami, kde se moře proniká hluboko do vnitrozemí. Konečnou odpovědnost za vzdělávání má s norským ministerstvem školství a výzkumu.

Kurzy Lidské zdroje v Norsko - Veškeré informace o kurzech Lidské zdroje v Norsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Norsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Lidské zdroje, Norsko

NIVA Education

Diversity management může být viděn jako vnitřní proces, jehož cílem je vytvářet pozitivní pracovní prostředí tím, že individuální rozdíly v úvahu. Rozmanitost je o přije ... [+]

Rozmanitost a začlenění Management - nástroje pro tvorbu plodný pracovní prostředí, organizační kulturu a konkurenční výhodu

Diversity management může být viděn jako vnitřní proces, jehož cílem je vytvářet pozitivní pracovní prostředí tím, že individuální rozdíly v úvahu. Rozmanitost je o přijetí a respektu. Na druhou stranu, různorodost je také příčinou nedorozumění, podezírání a konfliktů na pracovišti, které může mít za následek absence, špatná kvalita, nízké morálky a ztrátu konkurenceschopnosti.

Cíle kurzu

Rozmanitost je vnímána jako něco, co je dobré pro podnikání a pracovního prostředí. Podle rozmanitosti paradigmatu, by měla být různorodá pracovní síla považován za konkurenční výhodu. V neustále se měnícím světě, organizace se musí přizpůsobit rychle se měnící trhy. Pracovní síla zrcadlení strukturu trhu, je schopen rychle reagovat na vyvíjející se prostředí.... [-]

Norsko Oslo
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině