ACADEMICCOURSES.CZ

Dálkové kurzy Řízení rizik - Zde naleznete Dálkové kurzy Řízení rizik

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Řízení rizik zahrnuje identifikaci, stanovení priorit a posuzování finančních rizik. Studenti se učí na pomoc podnikům dosáhnout jejich cílů tím, že sníží nejistotu. V procesu, specifické zdroje jsou uplatňovány s cílem minimalizovat, kontrolu a sledování případné ztráty nebo nešťastné události.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Dálkové kurzy Řízení rizik - Veškeré informace o Dálkové kurzech Řízení rizik. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

9 Výsledky v Řízení rizik, Dálkové Filter

Kurz - Řízení rizik

FX Academy
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Izrael Binyamina

Když začnete svou cestu jako obchodník, ohrožujete svůj těžce vydělaný kapitál. Často je poslední věcí, o čem nový obchodník myslí, jak zvládnout riziko. Místo toho přemýšlejí o tom, jak získat dokonalé údaje nebo kolik obchodů najdou za den. A velmi často přemýšlejí o tom, jak utrácet své zisky!

Online kurz: Enterprise Risk Management

University Of The Free State Business School Online
Online forma Denní studium 2 týdny Přihlašování započato Jihoafrická republika Bloemfontein

Cílem Enterprise Risk Management je vybavit účastníka potřebnými dovednostmi, aby mohl v organizaci úspěšně řídit strategické a operační riziko.

Kurz pokročilého řízení úvěrových rizik

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 10 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Nizozemsko online

Tento jedinečný online kurz od TU Delft ve spolupráci s Deloitte je pro ambiciózní rizikové profesionály, konzultanty a manažery, kteří chtějí zvládnout nejdůležitější modely řízení úvěrového rizika a porozumět a diskutovat o neustále se měnícím regulačním rámci.

Zvládnutí finanční matematika online kurzy - teorie portfolia a řízení rizik

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Online forma Kombinované 4 - 8 měsíce Srpen 2020 Spojené království York

Poskytuje jasný léčbu rozsahu a omezení teorií mean-rozptylem portfolia a představí populární moderní rizikové opatření. Důkazy jsou uvedeny v detailu, za předpokladu, že pouze skromný matematický pozadí, ale s důrazem na přehlednost a přísnosti.

Cima profesionální - strategická úroveň (P3) strategie výkon

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Zvyšte své znalosti a zkušenosti se strategickým úrovně kurzu v rámci CIMA Professional Chartered Vedení účetnictví kvalifikaci a vzít další krok k celkovému dokončení tohoto vysoce uznávané ocenění.

Cima profesionální - strategický balíček úroveň (e3, P3, f3)

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Rozvíjet dovednosti potřebné k činit informovaná rozhodnutí obchodní strategie absolvováním kurzu CIMA strategické úrovni. Kurz bude vás provedou několika disciplín a technik, které pomohou rozvíjet dovednosti potřebné, aby se dlouhodobá strategická rozhodnutí.

PMI-rmp® řízení rizik profesní

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zlepšit své znalosti procesů řízení rizik s tímto populárním certifikace řízení rizik z pokládaný Project Management Institute (PMI).

Course in Risk Management in the Global Economy

SOAS University of London
Online forma Kombinované 4 týdny Kontaktuj školu Spojené království Londýn Singapur + 1 více

Tento bezplatný online kurz, napsaný a prezentovaný profesorem Pasqualem Scaramozzinem, ředitelem CEFIMS, a Hong Bo, Senior Reader ve finanční ekonomice, School of Finance a Management, se bude zabývat rizikovým managementem v nejširším pojetí a umožní vám vyhodnotit klíčovou úlohu, kterou hraje riziko ve světové ekonomice, a to jak z hlediska jejích příležitostí, tak i potenciálních nebezpečí.

Řízení rizik podle ISO 31000

TMS RUS
Kampus Online forma Denní studium 2 dny Přihlašování započato Rusko Moskva + 1 více

Školicí seminář o požadavcích mezinárodní normy ISO 31000: 2018 a implementaci rizikově orientovaného přístupu k řízení organizace. Provádění a rozvoj rizikově orientovaného myšlení poskytuje další výhody a záruky udržitelnosti podnikání a také snižuje úroveň ekonomických ztrát. Studie rizikových složek, koncept fantomového rizika, plánování zaměřené na riziko, klasifikace rizik a metody řízení.