ACADEMICCOURSES.CZ

Dálkové kurzy Řízení rizik v Evropa - Zde naleznete Dálkové kurzy Řízení rizik v Evropa

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

MSc v oboru řízení rizik poskytuje základy mít kariéru v oblasti řízení rizik. To vám dá studentovi studentovi schopnosti měřit a řídit rizika v podnikatelské činnosti, jako je obchod pohledávek, půjček a výrobních nákladů dodávky.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Dálkové kurzy Řízení rizik v Evropa - Veškeré informace o Dálkové kurzy Řízení rizik v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

7 Výsledky v Řízení rizik, Evropa, Dálkové Filter

Kurz pokročilého řízení úvěrových rizik

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 10 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Nizozemsko online

Tento jedinečný online kurz od TU Delft ve spolupráci s Deloitte je pro ambiciózní rizikové profesionály, konzultanty a manažery, kteří chtějí zvládnout nejdůležitější modely řízení úvěrového rizika a porozumět a diskutovat o neustále se měnícím regulačním rámci.

Zvládnutí finanční matematika online kurzy - teorie portfolia a řízení rizik

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Online forma Kombinované 4 - 8 měsíce Srpen 2020 Spojené království York

Poskytuje jasný léčbu rozsahu a omezení teorií mean-rozptylem portfolia a představí populární moderní rizikové opatření. Důkazy jsou uvedeny v detailu, za předpokladu, že pouze skromný matematický pozadí, ale s důrazem na přehlednost a přísnosti.

Cima profesionální - strategická úroveň (P3) strategie výkon

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Zvyšte své znalosti a zkušenosti se strategickým úrovně kurzu v rámci CIMA Professional Chartered Vedení účetnictví kvalifikaci a vzít další krok k celkovému dokončení tohoto vysoce uznávané ocenění.

Cima profesionální - strategický balíček úroveň (e3, P3, f3)

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Rozvíjet dovednosti potřebné k činit informovaná rozhodnutí obchodní strategie absolvováním kurzu CIMA strategické úrovni. Kurz bude vás provedou několika disciplín a technik, které pomohou rozvíjet dovednosti potřebné, aby se dlouhodobá strategická rozhodnutí.

PMI-rmp® řízení rizik profesní

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zlepšit své znalosti procesů řízení rizik s tímto populárním certifikace řízení rizik z pokládaný Project Management Institute (PMI).

Course in Risk Management in the Global Economy

SOAS University of London
Online forma Kombinované 4 týdny Kontaktuj školu Spojené království Londýn Singapur + 1 více

Tento bezplatný online kurz, napsaný a prezentovaný profesorem Pasqualem Scaramozzinem, ředitelem CEFIMS, a Hong Bo, Senior Reader ve finanční ekonomice, School of Finance a Management, se bude zabývat rizikovým managementem v nejširším pojetí a umožní vám vyhodnotit klíčovou úlohu, kterou hraje riziko ve světové ekonomice, a to jak z hlediska jejích příležitostí, tak i potenciálních nebezpečí.

Řízení rizik podle ISO 31000

TMS RUS
Kampus Online forma Denní studium 2 dny Přihlašování započato Rusko Moskva + 1 více

Školicí seminář o požadavcích mezinárodní normy ISO 31000: 2018 a implementaci rizikově orientovaného přístupu k řízení organizace. Provádění a rozvoj rizikově orientovaného myšlení poskytuje další výhody a záruky udržitelnosti podnikání a také snižuje úroveň ekonomických ztrát. Studie rizikových složek, koncept fantomového rizika, plánování zaměřené na riziko, klasifikace rizik a metody řízení.