ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Řecko - Zde naleznete kurzy v Řecko

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Kurzy v Řecko - Veškeré informace o kurzech v Řecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Řecko přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Průkaz způsobilosti obchodního pilota (h)

Superior Air
Kampus Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Přihlašování započato Řecko Megara + 1 více

Cílem modulového kurzu "Licencování pro komerční pilotní výcvik" (H) je vycvičit držitele průkazů způsobilosti pilota PPL (H) nebo ICAO / JAA na úroveň odborné způsobilosti potřebné k provozování jednopilotních jednomotorových vrtulníků v komerční letecké dopravě. Budete také moci získat EASA CPL (H).

Atpl integrace

Superior Air
Kampus Denní studium 16 - 16 měsíce Přihlašování započato Řecko Megara

Naše ATPL integrovaný kurz je navržen tak, aby školení pro studenty, kteří chtějí, aby se stala profesionální piloty pouze v jednom roce na vysoké úrovni. Žádné předchozí zkušenosti, je nutné ke spuštění tohoto kurzu. Použití state-of-the-art zařízení a letadel, bude Superior Air poskytovat školení na nejvyšší úrovni, jak propagovat vaše nadcházející leteckou kariéru.

Doba letu - hodina budova kurz

Cretan Eagle Aviation
Kampus Denní studium 1 - 100 hodiny Září 2020 Řecko Heraklion

Nabízíme hodin budova na C-172R (vznětové motory) letadel. Můžete letět přes krásné Kréta (nejvíce jižní část Řecka) a zbytek řecké ostrovy a pevninou s možností výběru z více než 30 řeckých letišť s různými klimatickými podmínkami.

Hodnocení nočního letového kurzu

Cretan Eagle Aviation
Kampus Denní studium 5 hodiny Září 2020 Řecko Heraklion

Kurz nočního hodnocení zahrnuje pozemní školu, minimálně 5 hodin letového výcviku v noci (minimálně 3 hodiny duální a 5 dotykové

Předmět: Soukromá pilotní licence (PPL)

Cretan Eagle Aviation
Kampus Online forma Denní studium 45 - 100 hodiny Září 2020 Řecko Heraklion + 1 více

Zahrnuto je minimálně 45 hodin letového výcviku. Musíte také absolvovat 9 písemných zkoušek a zkoušku letových dovedností na konci kurzu. Může být dokončen za minimálně 3 měsíce za předpokladu, že při první zkoušce absolvujete teoretické zkoušky, ale může to být také provedeno vlastním tempem.

ICAO-EASA CPL / IR / MEP konverzní kurz

Global Aviation
Kampus Denní studium 10 dny Září 2020 Řecko Pireas

Cílem tohoto kurzu je vycvičit CPL ICAO / IR / držitele MEP na úroveň odborné způsobilosti nezbytnou, aby mohl fungovat jako druhý pilot na vícepilotní, multi letounů v obchodní letecké dopravě podle EASA části FCL ,

ATPL modulového kurzu

Global Aviation
Kampus Denní studium 1 - 2 měsíce Září 2020 Řecko Pireas

0 - ATPL (A) Modular je kombinací školení. Kurz začíná s průběhem soukromého pilota (PPL).

ATPL integrovaný kurz

Global Aviation
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíce Září 2020 Řecko Pireas + 1 více

0-ATPL (A) Integrovaná je kompletní kurz určen pro výcvik pilota-žáka od nuly až do ATPL zmrazen a získat CPL / IR / MEP.

ICAO k EASA konverzi licence

Skies Aviation Academy
Kampus Denní studium 2 - 3 týdny Září 2020 Řecko Soluň

CPL ICAO / ME / IR Konverzní kurz je určen pro převod jakékoliv ICAO profesionální licenci a hodnocení pro EASA profesionální licenci.

Integrované ATPL s spolupráce vícečlenné posádky (MCC)

Skies Aviation Academy
Kampus Denní studium 12 - 14 měsíce Září 2020 Řecko Soluň

Kurz EASA Integrovaný ATPL je určen pro studenty od nuly praxe v létání až do zmrzlého ATPL v přibližně 12 až 14 měsíců, od ukončení tohoto programu se budou moci pracovat jako první důstojník s leteckou společností.

Zvuk tektonika workshop athens

Space Under
Kampus Denní studium 1 týden Září 2020 Řecko Athény

Prostor pod pořádá mezinárodní mezikulturní konvence, semináře a projekty spolupráce, řešit a posílit styčné body mezi kreativní

Konverzní kurz ICAO pro EASA

Olympus Aviation Academy
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované Září 2020 Řecko Soluň

Platná ICAO CPL / IR / MEP

Integrovaný nula až ATPL

Olympus Aviation Academy
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 12 - 14 měsíce Přihlašování započato Řecko Soluň + 1 více

Olympus Aviation Academy vyvinul důkladnou integrovaný pilotní vzdělávací program přivést studenty až k dokonalosti tak, že fungují jako pomocné piloty na jednolůžkových a / nebo vícemotorových letadel v obchodní letecké dopravě a pokračovat ve své kariéře v letectví.