Kurzy Španělština - Kurzy Španělština hledejte zde!

Kurzy Španělština - Zde naleznete kurzy Španělština

Španělské jazykové kurzy mohou být ideální volbou pro jednotlivce, kteří se chtějí naučit druhý jazyk, který by mohly být užitečné v den-to-day bydlení, stejně jako v podnikání. Španělština je univerzální jazyk, mluvený po celém světě.

Co je jazykový kurz ve španělštině?

Španělský jazyk Kurz učí studenty mluvit jazykem, jak dobře psát a číst. To umožňuje studentům naučit se konverzovat v sociálních a podnikatelských interakcí a učí o španělské kultuře stejně.

Jaké jsou výhody Vzhledem k jazykové kurzy ve španělštině?

Užívání španělský jazykový kurz je cenný z mnoha důvodů, zejména proto, že v mnoha zemích po celém světě, včetně v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe a Střední Americe mluvit tímto jazykem.To může také pomoci studentům komunikovat v různých sociálních situacích.

Kolik to stojí, aby se jazykového kurzu ve španělštině?

Cena těchto kurzů je velmi široká. Je možné najít velmi cenově dostupné programy, které mohou být učiněny on-line levně. Další možností jsou při kurzu v prostředí vysoké školy, které by mohly být dražší.

Jaké jsou požadavky na jazykový kurz ve španělštině?

Většinu času, existuje jen velmi málo, pokud vůbec, požadavky na přijetí kurzy španělštiny. Dokonce i mladší děti se mohou zúčastnit.

Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat při jazykový kurz ve španělštině?

Jedinci, kteří mluví více než jeden jazyk, zvláště cenný jazyk, jako je tento, jsou cenné pro zaměstnavatele.To umožňuje, aby zaměstnavatel s možností počítat na zaměstnance komunikovat se zákazníky, klienty a obchodní partnery ve více nastaveních.

Proč se on-line jazykový kurz ve španělštině?

On-line kurzy usnadňují jednotlivcům získat jazyk v jejich vlastním tempem. To umožňuje individuální studium pod svým vlastním tempem.

Kde vzít jazykový kurz ve španělštině?

Užívání kurz španělštiny je snadné dělat, protože je k dispozici prostřednictvím různých on-line škol. Je také k dispozici v různých školách, včetně vysokých škol.

Jak se zapsat do kurzu ve španělštině?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více

Studovat V Zahraničí Chile

Youth for Understanding USA
Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené státy americké Washington DC

Chceš jet na špičku Země? Můžete objevovat Antarktidu s ledovci, botanickou zázračnou oblastí ostrova Juan Fernandez nebo Velikonoční ostrov se slavnými obřími sochami Moai. [+]

Chceš jet na špičku Země? Můžete objevovat Antarktidu s ledovci, botanickou zázračnou oblastí ostrova Juan Fernandez nebo Velikonoční ostrov se slavnými obřími sochami Moai.

Pohled

Dostupné stipendia

385 - Holcomb368 - Grant Společenství YFU384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

Odjezd: 1. ledna 2000 - 1. ledna 2003. Odjezd: 1. srpna 2000 - 1. srpna 2003. Univerzita: 1. srpna 1994 - 1. srpna 2000.

Studenti, kteří nesplňují tento věkový požadavek nebo kteří budou absolvovat střední školu před začátkem svého programu, budou považováni za přijetí případ od případu.

Jazyk: španělština. Předchozí jazykové studium se nevyžaduje, ale doporučuje se.Hostitelské umístění rodiny: V celé zemi. Studenti jsou zřídka umístěni ve velkých městských centrech.Škola: březen až červenec a červenec až prosinec, s letní prázdninou od ledna do března.Výlety: Studenti mají možnost navštívit 10denní prohlídku jižního Chile, který navštíví 10 různých měst a vesnic a končí v třídenním pobytu v Santiagu.Akademické programy... [-]

Kurz: Intenzivní španělština "a Tu Manera"

Giralda Center
Campus forma Denní studium 1 - 5 týdnů Přihlašování započato Španělsko Seville

Skvělá příležitost obohatit své španělské zkušenosti s učením: po intenzivním španělském kurzu v dopoledních hodinách přidejte do odpoledne další třídu podle vašeho výběru. Třídy vaření, flamenco workshopy a kulturní ponoření jsou jen některé z možností, které nabízíme.

[+]

Skvělá příležitost obohatit své španělské zkušenosti s učením: po intenzivním španělském kurzu v dopoledních hodinách přidejte do odpoledne další třídu podle vašeho výběru. Třídy vaření, flamenco workshopy a kulturní ponoření jsou jen některé z možností, které nabízíme. Intenzivní španělský kurz "A tu manera"

20 hodin týdně kurz intenzivního španělštiny.

Volitelný kurz odpoledne. Denní program, od pondělí do pátku, bezplatných odpoledních / večerních kulturních akcí. Tento kurz je k dispozici na všech úrovních po celý rok. Využijte naší flexibility: naše kurzy začínají každý pondělí po celý rok. Pokud jste student na úrovni A1 (začátečník), doporučujeme následující počáteční datum:... [-]


Spanish Language Course (Hispanic Studies)

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos
Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 32 týdnů September 2018 Španělsko Madrid + 1 více

[+]

Pro vysoké školy v jiných oblastech světa (Kanada, Spojené státy, Thajsko, Japonsko, Brazílie apod.) - Kreditní transfery nebo ověření kurzů dokončených v Centru pro hispánské studium mohou být provedeny prostřednictvím dvoustranných dohod uzavřených mezi domovskou univerzitou, Antonio Nebrija Universidad a Centro de Estudios Hispánicos.

[-]

Samozřejmě - Semestr V Ekvádoru

Universidad Espiritu Santo
Campus forma Denní studium 1 semestr February 2018 Ekvádor Guayaquil

Studenti v semestru, v Ekvádoru programu mají možnost učit se, praxe a zdokonalit své španělské jazykové dovednosti během svého působení v UEES. Nabízíme šest úrovní výuky španělského jazyka a dvě obsahové zaměřena úrovně pro ty s pokročilými dovednostmi. Studentů jsou umístěny v příslušném předmětu podle jejich prokázané úrovni. [+]

Co mohu studovat?

TŘÍDY

Zahraniční studenti jsou povoleny, aby se maximálně 5 kurzů (15 kreditů) za semestr. Ty mohou být vyrobeny z některého z následujících 4 způsoby - studium v ​​angličtině, španělské jazykové kurzy, studium ve španělštině, servisní učení - ale kombinace některých nebo všech je obvyklé.

Studie na anglický

Široká škála předmětů na UEES jsou vyučovány v angličtině, což umožňuje zahraničním studentům, které nemají vysokou odbornost ve španělštině udržet na trati se svými velkými společnostmi a zároveň pracují na svých jazykových znalostí. Zatímco největší výběr hřišť jsou v oblastech obchodu, financí a marketingu, existuje dostatečný výběr umožnit studentům většiny disciplín, aby se náklad na plný úvazek na semestr nebo akademický rok.... [-]


Samozřejmě V Hispánští Studiích: Hispánského Studie Hřiště (CEH) A španělský Jazyk A Kultura Hřiště (CLCE)

Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada
Campus forma Denní studium 4 měsíců February 2018 Španělsko Granada

Pokud chcete studovat španělštinu v Granadě, hispánské Studies Kurz je určen pro studenty a profesionály, kteří chtějí získat hlubší znalosti španělského jazyka a kultury. Tento kurz nabízí širokou škálu předmětů vyučovaných odborníky z University of Granada. [+]

Přestože formálně vykonávají dva různé programy Hispanic Studies hřiště (CEH) a Španělský jazyk a kultura hřiště (CLCE) vystupovat jako jeden, protože nejsou otázkou volby, ale jeden z skutečné úrovně španělského jazyka. Jinými slovy, požadavek se zapsat do CEH je mít i pokročilá znalost jazyka, zatímco je pouze potřeba být přechodný španělský student musí být přijata v CLCE.

Pokud chcete studovat španělštinu do Granady Hispánská Studies Kurz je určen pro studenty a profesionály, kteří chtějí získat hlubší znalosti španělského jazyka a kultury. Tento kurz nabízí širokou škálu předmětů vyučovaných odborníky z University of Granada.... [-]


Intensive Spanish course and Super Intensive Spanish course

Malaca Instituto
Campus forma September 2018 Španělsko Málaga

[+]

Malaca Instituto

Malaca Instituto je oceněná jazyková škola v Malaze na jihu Španělska. Společnost byla založena v roce 1971 a má více než 45 let zkušeností, a proto je široce uznávána jako jedna z předních jazykových škol ve Španělsku.

Studenti, kteří chtějí mít mírně intenzivnější kurz, se mohou rozhodnout přidat do svého programu hodiny ústní komunikace.

[-]

Surf A španělský Program

Nosara Spanish Institute
Campus forma Denní studium 10 - 20 hodin February 2018 Kostarika Nosara

Playa Guiones, Nosara je proslulý celoročním surfováním vhodným pro začátečníky i pokročilé surfaře. S hlavním surfovým přestávkem Playa Guiones, jen 500 metrů západně od našeho areálu, je Nosara Spanish Institute ideálním místem pro poskytnutí špičkového Surf a španělského zážitku. [+]

SURF a španělský program

Playa Guiones, Nosara je proslulý celoročním surfováním vhodným pro začátečníky i pokročilé surfaře. S hlavním surfovým přestávkem Playa Guiones, jen 500 metrů západně od našeho areálu, je Nosara Spanish Institute ideálním místem pro poskytnutí špičkového Surf a španělského zážitku.

Jsme hrdí na to, že jsme se spojili s Bodhi Del Mar Surf Camp, který se nachází v Bodhi Tree Resort a nabízí náš surfový a španělský program.

Týdenní balíček obsahuje:Váš výběr 10hodinového nebo 20hodinového programu španělského jazyka (MF)Dvě 2 hodiny profesionální skupinové lekce surfování s Bodhi Del Mar (T.... [-]

Barcelona - Pokročilé španělské Studium

IES Abroad
Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

Tento program je navržen tak, aby zvyšoval vaše jazykové znalosti ve Španělsku. Kromě pokročilého jazykového kurzu a dalších kurzů IES v zahraničí vyučovaných španělštinou se můžete také přímo zapsat do místní univerzity: Universitat Pompeu Fabra (UPF) nebo Universitat Ramon Llul (URL). [+]

Přehled

Tento program je navržen tak, aby zvyšoval vaše jazykové znalosti ve Španělsku. Kromě pokročilého jazykového kurzu a dalších kurzů IES v zahraničí vyučovaných španělštinou se můžete také přímo zapsat do místní univerzity: Universitat Pompeu Fabra (UPF) nebo Universitat Ramon Llul (URL). Zde můžete učit některé španělské přátele při studiu vedle místních studentů. Možnosti stáží jsou také k dispozici pro plné zkušenosti všech Barcelona nabízí.

Barcelona bude také vaše třída. Silné stránky akademických a kulturních zkušeností nabízených prostřednictvím Centra IES v zahraničí patří k jeho nejvýraznějším charakteristikám. Navštivte jeden z městských venkovních trhů, kde můžete cvičit své španělštiny s majiteli obchodů, objednat tapas při večeři s novými přáteli nebo si vezmout španělskou operu ve světoznámém operním domě Gran Teatre del Liceu. Všechny tyto věci (a další!) Vám pomohou převést vaše španělštiny na zcela novou úroveň.... [-]


Kurz španělštiny - Intenzivní (15 H / Týden)

ALICANTE – ELE USAL
Campus forma Denní studium 1 týden Přihlašování započato Španělsko Alicante

Hlavním cílem tohoto intenzivního kurzu je zlepšit jazykové kompetence studentů v ponorné kulturního prostředí a skrze komunikativní metodikou ve třídě. [+]

Popis

Naše španělské jazykové a kulturní kurzy jsou určeny pro studenty, kteří se chtějí naučit španělsky v Alicante. Jsou k dispozici na všech úrovních Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (A1-A2-B1-B2-C1-C2).

Hlavním cílem tohoto intenzivního kurzu je zlepšit jazykové kompetence studentů v ponorné kulturního prostředí a skrze komunikativní metodikou ve třídě.

Naše kurzy nabízejí smysluplné praxe v gramatice, slovní zásobě, ústního a písemného projevu, to vše pomocí reálných situací a texty.

Plán

Od pondělí do pátku od 9:00 na 12:30 (s přestávkou 30 minut). Budete požádáni o vyplnění ústní části Online rozřazovací test Na první den školy, abychom mohli určit vaši úroveň španělštiny přesněji.... [-]


Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry September 2018 Spojené státy americké Walnut Španělsko A Coruña + 3 více

[+]

Pomoc při navigaci postup pro podání žádosti přenositelné kredity na své domovské instituci. 24/7 místního nouzového kontaktu. Kulturní aktivity (např. Uvítací španělská večeře, tapasové výlety, galicijský ceremoniál queimady apod.) Prohlídkové výlety (např. Santiago de Compostela, Islas Cies, Galicijské vesnice atd.) [-]

Španělské Kurzy

Pueblo Español
Campus forma Denní studium 3 - 8 dny Přihlašování započato Španělsko Madrid Jaén Salamanca + 2 více

Všechny naše španělské vzdělávací programy jsou krátkodobé, praktické a velmi intenzivní a probíhají ve Španělsku. Každý z nich má různé cíle, které jsou vhodné podle vašich potřeb a stupně učení. Neváhejte nás kontaktovat, abyste získali více informací a jazykové hodnocení ZDARMA na vaší úrovni. [+]

Všechny naše španělské vzdělávací programy jsou krátkodobé, praktické a velmi intenzivní a probíhají ve Španělsku. Každý z nich má různé cíle, které jsou vhodné podle vašich potřeb a stupně učení. Neváhejte nás kontaktovat, abyste získali více informací a jazykové hodnocení ZDARMA na vaší úrovni. Diverbo poskytuje personalizované služby a zajišťuje, aby každý student získal co nejvíce vzdělávací zkušenosti, které vyhovují vašim specifickým požadavkům, dostupnosti a rozpočtu.Zde je souhrn programů, které nabízíme:

Španělské třídy (na vyžádání): Tento program je pro všechny úrovně. Je to osobní služba, která nabízí jedinečný obsah, který je přizpůsoben specifickým potřebám a cílům studentů. Učitel se adaptuje na čas a dostupnost studentů. Třídy jsou doporučeny pro všechny typy profilů.... [-]


Skupinové Programy

Outward Bound Costa Rica
Campus forma Denní studium 1 - 85 dny Přihlašování započato Kostarika San Jose

Skupinové kurzy využívají učebnu založenou na divočině, služební učení a kulturní ponoření, aby kultivovaly vedení, budování týmu a osobní růst v dvojjazyčném prostředí. [+]

Kurzy španělského jazyka a kultury jsou jádrem naší organizace, odhalující Kostariku, kterou většina nikdy nebude mít možnost zažít. Činnosti se pohybují od trekingu přes vzdálený deštný prales s místními průvodci a praktikujícími jazykovými dovednostmi až po tradiční jídla společně s homestay a přispívá k udržitelnému životnímu a ochranářskému úsilí.

[-]

Španělské Jazykové Ponoření

FSD - Foundation for Sustainable Development
Campus forma Denní studium 9 - 52 týdnů September 2018 Bolívie Cochabamba

S programem Ponoření do jazyka mohou stážisté rozšířit své jazykové znalosti před a během své mezinárodní práce v oblasti vývoje. [+]

Ve spolupráci s programem FSD pro mezinárodní rozvojovou praxi nabízí FSD a Jazykový ponořovací program Na našem webu v Cochabamba, Bolívie. FSD Mezinárodní rozvojové stáže jsou šancí pro studenty a mladé dospělé získat zkušenosti v oblasti udržitelného rozvoje a nahlédnutí do jiných kultur, které lze získat pouze přímými zkušenostmi a jazyk je klíčovým prvkem úspěšné realizace projektu. S Jazykový ponořovací program, Stážisté mohou zvýšit své jazykové dovednosti před a během své mezinárodní práce v terénu.

Tento program byl přizpůsoben dvěma možnostmi: Úroveň 1: Začátečník a Úroveň 2: Středně pokročilá. Prostřednictvím tohoto Programu ponoření do jazyka absolvují stážisté jednotlivá jazyková výuka, podobné programové komponenty programu Intern Abroad FSD (hostitelská rodina, podpora týmu, orientace atd.) A flexibilní možnosti kurzu.... [-]


Intenzivní Kurz španělštiny

Universidad Autónoma de Guadalajara
Campus forma Denní studium 32 - 45 hodin July 2018 Mexiko Guadalajara

Prestiž CII i nadále poroste v průběhu let, a to zejména ve španělštině. Pokud je vaším cílem hovořit Tento celosvětový jazyk, španělské ministerstvo v Centro Internacional de Idiomas je tou pravou volbou. Kompletní seznam a samozřejmě popis je uveden níže. [+]

Most do světa

Centro Internacional de Idiomas

ŠPANĚLŠTINA

Španělská je v současné době mluví více než 300 milionů lidí. To se objevil ve stejné době jako konsolidací Španělska jako moderní stát v době katolického krále a královny, Ferdinand a Isabella.

GUADALAJARA

Guadalajara je nádherné město a velmi zajímavé místo! Vzhledem k tomu, hlavním městě státu Jalisco, toto město se narodil, aby bylo skvělé a nádherné! Nachází se v západním Mexiku, Guadalajara nabízí vynikající nádheru města, které je tradiční a moderní zároveň. To má jeden z nejlepších klimatických podmínkách ve světě, a to v blízkosti krásné pláže Puerto Vallarta, Manzanillo a Melaque.... [-]


Španělština Pro Cestovní Ruch (konverzační)

Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures
Campus forma Kombinované January 2019 Kolumbie Podíl

Španělský kurz určený pro studenty, kteří se chtějí naučit španělsky pro cestovní ruch. [+]

plán Od pondělí do pátku od 08:00 do 12:00 m. (Intenzivní) Od pondělí do pátku od 09:00 do 12:00 m. (Normální) Regular: 15 hodin týdně / Intensiva: 20 hodin týdně Zahrnuje: Jeden (1) kulturní vycházka týden Dvě (2) hodiny latiny taneční týden Neomezené využití informačního centra "Studium" Neomezený přístup k "Virtual Sabana" virtuální platformy Materiál pro třídy Rozřazovací test Osvědčení o absolvování kurzu s počtem hodin, data se zúčastnili a dokončili level. Služby s přidanou hodnotou

Tam je jedna kulturní výlet a 2 hodiny Latin taneční třída každý týden pro studenty, zdarma. Speciální kulturní výlety mohou mít dodatečné náklady. Univerzita nabízí širokou paletu dalších mimoškolních kurzů se speciálními cenami pro naše španělských studentů. Tyto aktivity probíhají v odpoledních hodinách.... [-]