Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Španělština - Zde naleznete kurzy Španělština

Španělské jazykové kurzy mohou být ideální volbou pro jednotlivce, kteří se chtějí naučit druhý jazyk, který by mohly být užitečné v den-to-day bydlení, stejně jako v podnikání. Španělština je univerzální jazyk, mluvený po celém světě.

Co je jazykový kurz ve španělštině?

Španělský jazyk Kurz učí studenty mluvit jazykem, jak dobře psát a číst. To umožňuje studentům naučit se konverzovat v sociálních a podnikatelských interakcí a učí o španělské kultuře stejně.

Jaké jsou výhody Vzhledem k jazykové kurzy ve španělštině?

Užívání španělský jazykový kurz je cenný z mnoha důvodů, zejména proto, že v mnoha zemích po celém světě, včetně v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe a Střední Americe mluvit tímto jazykem.To může také pomoci studentům komunikovat v různých sociálních situacích.

Kolik to stojí, aby se jazykového kurzu ve španělštině?

Cena těchto kurzů je velmi široká. Je možné najít velmi cenově dostupné programy, které mohou být učiněny on-line levně. Další možností jsou při kurzu v prostředí vysoké školy, které by mohly být dražší.

Jaké jsou požadavky na jazykový kurz ve španělštině?

Většinu času, existuje jen velmi málo, pokud vůbec, požadavky na přijetí kurzy španělštiny. Dokonce i mladší děti se mohou zúčastnit.

Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat při jazykový kurz ve španělštině?

Jedinci, kteří mluví více než jeden jazyk, zvláště cenný jazyk, jako je tento, jsou cenné pro zaměstnavatele.To umožňuje, aby zaměstnavatel s možností počítat na zaměstnance komunikovat se zákazníky, klienty a obchodní partnery ve více nastaveních.

Proč se on-line jazykový kurz ve španělštině?

On-line kurzy usnadňují jednotlivcům získat jazyk v jejich vlastním tempem. To umožňuje individuální studium pod svým vlastním tempem.

Kde vzít jazykový kurz ve španělštině?

Užívání kurz španělštiny je snadné dělat, protože je k dispozici prostřednictvím různých on-line škol. Je také k dispozici v různých školách, včetně vysokých škol.

Jak se zapsat do kurzu ve španělštině?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

122 Výsledky v Španělština

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce tř ... [+]

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

Naše kurzy jsou velmi flexibilní, můžete si vybrat, kolik týdnů budete studovat a kdy začít. Třídy začínají každý pondělí, takže si můžete zvolit datum zahájení kurzu.

Ceny

Náklady se liší v závislosti na počtu týdnů, které s námi budete studovat a na druhu kurzu, který budete mít.

Můžete se připojit k některým z kurzů, které má Universidad de La Sabana pro své studenty. Dejte nám vědět, které témata vás zajímají, abychom vám mohli najít kurz. Tento kurz nebude mít známky, jedná se pouze o účast a to neznamená další náklady. * To platí pouze pro studenty, kteří zůstávají 2 měsíce nebo déle.... [-]

Kolumbie Chía
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
Kombinované
1 - 24 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Think in Spanish

Podzimní kurz bude stejně jako u našich standardních kurzů zahrnovat výuku ve třídách spolu se společenskými a kulturními aktivitami, aby se usnadnilo učení v autentickýc ... [+]

Intenzivní dvoutýdenní podzimní kurz

Stejně jako u našich standardních kurzů bude kurz podzimu zahrnovat výuku ve třídách spolu se společenskými a kulturními aktivitami, které usnadní učení v autentických komunikačních situacích.

Studenti: Minimální věk 18. Minimální úroveň španělštiny: A1 (základní uživatel)Místa k dispozici: 10 za fortnight a kurz. Minimální velikost skupiny: 6 studentů.Jednotky třídy za dva týdny60 zasedání. 55 minut za hodinu15-20 zasedání: obchodní španělština10 lekcí: Španělská výslovnost a akcent

Plán

Pondělí až pátek: 9: 00-13: 30/15: 00-17:00

Společenské a kulturní aktivity se budou konat po 17:00 a o víkendech... [-]

Španělsko León
Září 2019
španělština
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Elec Spanish School

V naší škole jsme vytvořili specifické programy pro klienty, kteří věnují svůj život úkolům misie a podporují ostatní, aby měli lepší kvalitu života ve své integrální byt ... [+]

V naší škole jsme vytvořili specifické programy pro klienty, kteří věnují svůj život úkolům misie a podporují ostatní, aby měli lepší kvalitu života ve své integrální bytosti. Programy pro misionáře jsou strukturovány tak, aby je rozvíjely se studenty na jakékoliv úrovni, ať už jsou to začátečníci, pokročilí, pokročilí nebo vyšší. Obsahy, které každý program obsahuje, jsou zhutněny ve 4 intenzivních týdnech, 4 hodiny denně. Přizpůsobíme se potřebám klienta a dostupnosti času. Naše metoda je komunikativní, z tohoto důvodu pracujeme na 4 dovednostech, které musí každý člověk rozvíjet, aby komunikoval:

Sluchová schopnostPísemný výrazČtení s porozuměním a textyÚstní výroba... [-]
Kostarika San Isidro de El General
Únor 2020
španělština
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autónoma de Guadalajara

Prestiž Mezinárodního jazykového centra (ILC) v průběhu let dále rostla, zejména ve španělštině. Pokud je vaším cílem mluvit tímto světovým jazykem, je španělská katedra ... [+]

STUDIUM SPANISH AT UAG

Zvažte Guadalajaru jako další cíl pro studium španělštiny! Nachází se v západním Mexiku, Guadalajara nabízí vynikající nádheru města, které je tradiční a moderní zároveň. To má jeden z nejlepších klimat na světě, a je v blízkosti krásné pláže Puerto Vallarta, Manzanillo, a Melaque.

UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE GUADALAJARA ( UAG ), nejstarší soukromá univerzita v Mexiku, usiluje o akademickou excelenci více než 80 let. Jeho jméno se stalo synonymem vzdělávací prestiže a je známé po celém světě. UAG dosáhla zejména v Latinské Americe významného uznání.

MEZINÁRODNÍ JAZYKOVÉ CENTRUM (ILC) v UAG nabízí svým studentům možnost růst jak osobně, tak profesionálně prostřednictvím výuky cizího jazyka. Studenti proto znovu potvrzují své hodnoty prostřednictvím interakcí a třídních diskusí, jakož i analýzou kultury země, jejíž jazyk se učí.... [-]

Mexiko Guadalajara
Červenec 2020
španělština
Denní studium
32 - 45 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Católica del Norte

Významná vzdělávací zkušenost v nádherné oblasti Coquimbo, kulturní a magické místo. Programy jsou koncipovány tak, aby poskytovaly komplexní zkušenosti, včetně kvalitníh ... [+]

Španělština, mořské vědy a podnikání v Coquimbo

Atacama Immersion Chile Universidad Católica del Norte

Místo: Region Coquimbo v centru Chile

Region, který překvapuje své návštěvníky nádhernými místy, jako je údolí Elqui, známé údolí, kde se vyrábí chilský Pisco. Významná scéna astronomických observatoří díky jasnosti své oblohy. Nádherné pobřeží s mořskou biodiverzitou ideální pro studium mořských věd. Coquimbo je region, kde se narodila Literární Nobelova cena Gabriela Mistral, jeho práce, dětství a historie jsou v těchto krásných zemích.

Popis

Významná vzdělávací zkušenost v nádherné oblasti Coquimbo, kulturní a magické místo. Programy jsou koncipovány tak, aby poskytovaly komplexní zkušenosti, včetně kvalitního akademického vzdělávání, aktivit v oblasti zasazených do krajiny obklopené plážemi, kde si návštěvníci mohou užívat, sdílet a vyměňovat si zkušenosti.... [-]

Chile Coquimbo
Přihlašování započato
Angličtina,španělština
Denní studium
2 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ELITE Lenguas

Čtyřtýdenní kompaktní kurz, který zahrnuje všechny aspekty poslechu, mluvení, čtení a psaní a poskytuje studentům komplexní studium západních jazyků a neustálé zlepšování ... [+]

Čtyřtýdenní kompaktní kurz, který zahrnuje všechny aspekty poslechu, mluvení, čtení a psaní a poskytuje studentům komplexní studium západních jazyků a neustálé zlepšování jejich schopností prostřednictvím různých cvičení ve třídě.

Naše škola trvá na malé třídě a v každé třídě není více než 9 studentů, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita výuky, věnována pozornost vzdělávací situaci každého žáka a umožnit studentům komplexní komunikaci s učitelem během tříd.

Po každé úrovni bude jeden až dva týdny bezplatného doučování v programu Dele, který pomůže studentům upevnit své znalosti a seznámit se s otázkami týkajícími se zkoušky.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2019
španělština
Denní studium
Kombinované
1 - 53 týdny
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Pro ty, kteří hledají praktické zkušenosti v zahraničí. Alicante je živé město s mnoha stáží, a to jak s použitím španělsky a anglicky jako médium práce. Různé kombinace ... [+]

Pro ty, kteří hledají praktické zkušenosti v zahraničí. Alicante je živé město s mnoha stáží, a to jak s použitím španělsky a anglicky jako médium práce.

Různé kombinace jsou k dispozici: Intenzivní kurzy španělštiny nebo pololetí kurzy v dopoledních hodinách a stáže v odpoledních hodinách, Intenzivní kurz španělštiny, když dorazí do Alicante a pak dvouměsíční stáž.

My vám pomůže najít to správné místo pro vaši stáž / dobrovolnické zkušenosti, postarat se o všech kroků v procesu a samozřejmě nezbytné navázat s vámi i společnosti nebo neziskové organiosation (NPO).

[-]
Španělsko Alicante
Přihlašování započato
Angličtina,španělština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VERITAS

Tento kurz je navržen tak, aby poskytoval odborníkům v oblasti vymáhání práva žádné předchozí zkušenosti se španělštinou s nástroji nezbytnými pro interakci s rodilými ml ... [+]

Profese vymáhání právaSSP 151: Základní španělština pro výkon právaDoba trvání: 4 týdnyJazyk: španělštinaNabízí každý měsíc kromě března, dubna, května, srpna, záříUSD 865 USD

Tento kurz je navržen tak, aby poskytoval odborníkům v oblasti vymáhání práva žádné předchozí zkušenosti se španělštinou s nástroji nezbytnými pro interakci s rodilými mluvčími španělštiny. Během tohoto čtyřtýdenního kurzu budou studenti pracovat prostřednictvím simulovaných interakcí se španělsky hovořícími pacienty, aby získali základní jazykové znalosti a dovednosti, které jim umožní pohodlně řešit tyto interakce při návratu domů.

SSP 251: Středně pokročilý španělský pro výkon práva profesíJazyk: španělštinaNabízí každý měsíc kromě března, dubna, května, srpna, záříUSD 865 USD... [-]
Kostarika San José
Říjen 2019
španělština
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Komunikujte efektivně se svými zákazníky, potenciálními zákazníky nebo kolegy, bez ohledu na aktuální znalost španělštiny. ... [+]

Přehled

Komunikujte efektivně se svými zákazníky, potenciálními zákazníky nebo kolegy, bez ohledu na aktuální znalost španělštiny. Naše kurzy zahrnující základní slovní zásobu a gramatiku, konverzační výrazy, otázky a příkazy jsou přizpůsobeny potřebám studentů pro zábavné, pohodlné a přemýšlivé učení.

Kdo by se měl zúčastnit

Kurzy jsou určeny pro obchodní a zdravotnické profesionály, kteří chápou nebo mluví velmi málo nebo žádnou španělštinu a kteří se zajímají o efektivní, přemýšlivý výukový program v oblasti jazykových znalostí.

Výhody programuPochopte španělská slova a výrazy používané v praco... [-]
Spojené státy americké Irvine USA Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 6 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Kurz Výuka španělského jazyka a kultury se skládá ze tří týdenních kurzů, které lze provádět samostatně nebo společně. ... [+]

Základní informace

Kurz Výuka španělského jazyka a kultury se skládá ze tří týdenních kurzů, které lze provádět samostatně nebo společně.

Nadace José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón vyhlásila tento kurz ve spolupráci s Cervantes Institute a Ministerstvem školství, kultury a sportu.

Účastníci kurzu obdrží potvrzení o účasti vydané společně Cervantes Institute a Nadací José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón.

Každý týden kurzu je uznáno 2 kredity pro přípravu učitelů Ministerstvem školství, kultury a sportu pro učitele, kteří splňují požadavky stanovené zákonem. Minimální počet účastníků zřízených pro kurz k uznání ministerstva je 15.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2019
Spanish (Spain)
Denní studium
18 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Anda Sprachschule

Naše španělské kurzy v Berlíně dát studentovi ve středu. Naučte se španělsky s námi v malých skupinách s rodilými učiteli a kvalifikovaný, a levně. Kromě toho nabízíme os ... [+]

Naše španělské kurzy v Berlíně dát studentovi ve středu. Naučte se španělsky s námi v malých skupinách s rodilými učiteli a kvalifikované a levné. Kromě toho nabízíme osobní asistenci ve čtyřech jazycích, takže vaším jediným zájmem je naučit španělsky.

Pokud již máte znalost španělštiny můžete dosáhnout našeho testu volnou hladinou. Spojte se s námi domluvit schůzku.

Přečtěte si o termínu začátku našeho španělských kurzů v Berlíně! Zkuste nás zdarma!

Všechny naše kurzy jsou založeny na společném evropského referenčního rámce pro jazykové znalosti a sledovat hladinu to indicati.Con bylo možné Evropský referenční rámec vyrovnávání zvládnutí několika jazycích úrovni v celé Evropě. Úrovně jsou:... [-]

Německo Berlin
Říjen 2019
španělština
Denní studium
Kombinované
1 - 48 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ALICANTE – ELE USAL

Tento superintensive kurz nabízí studentům možnost kombinovat španělského jazyka a kultury intenzivní kurz (15 hodin týdně) s 5-hodina týdně Konverzace nebo ve španělštin ... [+]

Popis

Naše španělské jazykové a kulturní kurzy jsou určeny pro studenty, kteří se chtějí naučit španělsky v Alicante. Jsou k dispozici na všech úrovních Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (A1-A2-B1-B2-C1-C2).

Hlavním cílem tohoto intenzivního kurzu je zlepšit jazykové kompetence studentů v ponorné kulturního prostředí a skrze komunikativní metodikou ve třídě.

Naše kurzy nabízejí smysluplné praxe v gramatice, slovní zásobě, ústního a písemného projevu, to vše pomocí reálných situací a texty.

Plán

Od pondělí do pátku v době od 9:00 12:30 (s přestávkou 30 minut) a od 13:00 do 14:00. Budete požádáni o vyplnění ústní části Online rozřazovací test Na první den školy, abychom mohli určit vaši úroveň španělštiny přesněji. Tento superintensive kurz nabízí studentům možnost kombinovat španělského jazyka a kultury intenzivní kurz (15 hodin týdně) s 5-hodina týdně Konverzace nebo ve španělštině pro specifické účely kurzu. ... [-]

Španělsko Alicante
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of Colima

The University of Colima nabízí prostřednictvím svého Fakulty umění a komunikace, program španělštiny pro cizince (EAPE), který umožňuje účast studentů na třech různých ú ... [+]

The University of Colima nabízí prostřednictvím svého Fakulty umění a komunikace, program španělštiny pro cizince (EAPE), který umožňuje účast studentů na třech různých úrovních učit španělsky: začátečníky, středně pokročilé a pokročilé. Každá z těchto skupin je integrován s maximálně 20 studentů.

EAPE je zaměřena především na studenty, kteří studují nebo osobní potřeby, které potřebují naučit nebo zlepšit jejich španělštině.

EAPE kurzy začínají ve třech obdobích: lednu, květnu a září. Každý kurz trvá 12 týdnů. Každá úroveň má zatížení 23 hodin. Obsah patří: gramatiku, složení, konverzaci a kultury; V středně pokročilé a pokročilé úrovni je literatura hotelu.... [-]

Mexiko Colima
Červenec 2020
španělština
Denní studium
12 - 36 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad EAFIT

Španělština jako program cizích jazyků na Universidad EAFIT v Medellinu je komplexním programem pro získávání španělského jazyka, který umožňuje studentům efektivně rozví ... [+]

O nás

Španělština jako program cizích jazyků na Universidad EAFIT v Medellinu je komplexním programem pro získávání španělského jazyka, který umožňuje studentům efektivně rozvíjet jazykové komunikační dovednosti. Jako uznání své kvality je to první španělština jako program cizího jazyka v Kolumbii, který má být certifikován španělským institutem Cervantes. Šest úrovní odbornosti popsaných společným evropským rámcem (A1 až C1) je rozděleno do 15 kurzů, z nichž každý trvá 38 hodin. Za účelem optimalizace učení a třídní interakce se každá skupina skládá pouze z 3-8 studentů.

Výukové zkušenosti jsou zajištěny prostřednictvím:... [-]

Kolumbie Medellín
Přihlašování započato
Spanish (Colombia)
Denní studium
Kombinované
2 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Belgrano

Škola jazyků a zahraničních studií nabízí intenzivním nižší divizi kurzy celoročně s kompletním ponoření do argentinského života a kultury. Tým kvalifikovaným rodilým špa ... [+]

Škola jazyků a zahraničních studií nabízí intenzivním nižší divizi kurzy celoročně s kompletním ponoření do argentinského života a kultury. Tým kvalifikovaným rodilým španělské fakulty s odbornými znalostmi v oblasti aplikované lingvistiky učí jazykové kurzy s využitím komunikativní metodiky přiblížení.

Třídy setkat pětkrát týdně po dobu 3 až 5 hodin a trvat 120 akademických hodin (po 45 minutách) pro dokončení (viz tabulka).

Tyto učebnice jsou psány profesorů sebe a publikoval Belgrano University Press.

Intenzivní kurzy jsou také chtěl, aby lépe připravit studenty pro naše Peal semestrálních kurzů (Programa de Estudios Argentinos y Latinoamericanos). Pokračující studenti mohou také vzít další kurz španělského jazyka v průběhu semestru. ... [-]

Argentina Buenos Aires
Únor 2020
Angličtina,španělština
Denní studium
Kombinované
4 - 7 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině