Kurzy Španělština - Kurzy Španělština hledejte zde!

Kurzy Španělština - Zde naleznete kurzy Španělština

Španělské jazykové kurzy mohou být ideální volbou pro jednotlivce, kteří se chtějí naučit druhý jazyk, který by mohly být užitečné v den-to-day bydlení, stejně jako v podnikání. Španělština je univerzální jazyk, mluvený po celém světě.

Co je jazykový kurz ve španělštině?

Španělský jazyk Kurz učí studenty mluvit jazykem, jak dobře psát a číst. To umožňuje studentům naučit se konverzovat v sociálních a podnikatelských interakcí a učí o španělské kultuře stejně.

Jaké jsou výhody Vzhledem k jazykové kurzy ve španělštině?

Užívání španělský jazykový kurz je cenný z mnoha důvodů, zejména proto, že v mnoha zemích po celém světě, včetně v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe a Střední Americe mluvit tímto jazykem.To může také pomoci studentům komunikovat v různých sociálních situacích.

Kolik to stojí, aby se jazykového kurzu ve španělštině?

Cena těchto kurzů je velmi široká. Je možné najít velmi cenově dostupné programy, které mohou být učiněny on-line levně. Další možností jsou při kurzu v prostředí vysoké školy, které by mohly být dražší.

Jaké jsou požadavky na jazykový kurz ve španělštině?

Většinu času, existuje jen velmi málo, pokud vůbec, požadavky na přijetí kurzy španělštiny. Dokonce i mladší děti se mohou zúčastnit.

Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat při jazykový kurz ve španělštině?

Jedinci, kteří mluví více než jeden jazyk, zvláště cenný jazyk, jako je tento, jsou cenné pro zaměstnavatele.To umožňuje, aby zaměstnavatel s možností počítat na zaměstnance komunikovat se zákazníky, klienty a obchodní partnery ve více nastaveních.

Proč se on-line jazykový kurz ve španělštině?

On-line kurzy usnadňují jednotlivcům získat jazyk v jejich vlastním tempem. To umožňuje individuální studium pod svým vlastním tempem.

Kde vzít jazykový kurz ve španělštině?

Užívání kurz španělštiny je snadné dělat, protože je k dispozici prostřednictvím různých on-line škol. Je také k dispozici v různých školách, včetně vysokých škol.

Jak se zapsat do kurzu ve španělštině?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více

Spanish Language Course (Hispanic Studies)

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos
Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 32 týdnů September 2018 Španělsko Madrid + 1 více

[+]

Pro vysoké školy v jiných oblastech světa (Kanada, Spojené státy, Thajsko, Japonsko, Brazílie apod.) - Kreditní transfery nebo ověření kurzů dokončených v Centru pro hispánské studium mohou být provedeny prostřednictvím dvoustranných dohod uzavřených mezi domovskou univerzitou, Antonio Nebrija Universidad a Centro de Estudios Hispánicos.

[-]

Španělský Imerzní Program Pro Dospělé

Intercultura Costa Rica
Campus forma Denní studium 1 - 16 týdnů Přihlašování započato Kostarika Heredia Sámara + 1 více

Náš španělský program ponoření nabízí kompletní španělskou imersiální příležitost. Náš program je založen na čtyřech integrovaných složkách: denní hodiny, denní kulturní aktivity, homestay rodiny (volitelné, ale vysoce doporučené) a naše "španělské pravidlo" v areálu. Tímto způsobem zajistíme, aby naši studenti co nejlépe využili své španělské studium a zároveň byli v našich školských zařízeních tím, že poskytnou 100% ponoření do prostředí a zkušenosti pro všechny studenty. Naučte se, jak skutečně mluvit španělsky v smysluplných, reálných situacích, s našimi zábavnými a dynamickými třídami. Třídy se zabývají účinnými a autentickými učebními aktivitami, které jsou vhodné pro všechny učební styly, kultury a věky. [+]

1. NAŠE VELMI NEJLEPŠÍ PRODEJCE ROKU: Zelená sezóna Promo - $ 295 Vypněte naše španělské skupinové kurzy, pokud si rezervujete minimálně 3 týdny španělského programu. Tato sleva platí pro všechny programy pořízené v období od 6. srpna do 21. prosince 2018.

2. COSTA RICAN NÁRODNÍ HOLIDAČNÍ PROMO - oslavujeme přílohu Guanacaste a při rezervaci v měsíci červenci 2018 dáme slevu 25 USD na každý týden španělských tříd!

POZNÁMKA: Pouze jedna sleva platí současně.

Naučte se, jak skutečně mluvit španělsky v smysluplných, reálných situacích, s našimi zábavnými a dynamickými třídami. Třídy se zabývají účinnými a autentickými učebními aktivitami, které jsou vhodné pro všechny učební styly, kultury a věky.... [-]


Programy Pro Dospělé španělské Imerze

Tico Lingo
Campus forma Denní studium 1 - 16 týdnů Přihlašování započato Kostarika Heredia

Naše španělské programy pro dospělé jsou navrženy tak, aby co nejrychleji umožnily studentům hovořit s konverzační španělštinou Nabízíme různé možnosti programu, z nichž každý zahrnuje španělské jazykové kurzy a ubytování v rodném domě. [+]

Naše španělské programy pro dospělé jsou navrženy tak, aby co nejrychleji umožnily studentům hovořit s konverzační španělštinou Nabízíme různé možnosti programu, z nichž každý zahrnuje španělské jazykové kurzy a ubytování v rodném domě. Mnoho studentů zaznamenalo drastické zvýšení fluktuace španělského jazyka po 3 až 4 týdnech.

Doba trvání programu je flexibilní , v rozmezí od 1 do 16 týdnů .

Zahrnuty do každého programu:

Vyzvednutí na letištiZkouška umístění, abyste zajistili správné vyrovnáníCelosvětová prohlídka Heredie s mapouTřídy konverzace s místními obyvateliDiplom pro absolvování kurzu

Základní španělský imerzní program... [-]


Španělština Pro Cizince

Universidad EAFIT
Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 týdnů Přihlašování započato Kolumbie Medellín + 1 více

Španělština jako program cizích jazyků na Universidad EAFIT v Medellinu je komplexním programem pro získávání španělského jazyka, který umožňuje studentům efektivně rozvíjet jazykové komunikační dovednosti. [+]

O nás

Španělština jako program cizích jazyků na Universidad EAFIT v Medellinu je komplexním programem pro získávání španělského jazyka, který umožňuje studentům efektivně rozvíjet jazykové komunikační dovednosti. Jako uznání své kvality je to první španělština jako program cizího jazyka v Kolumbii, který má být certifikován španělským institutem Cervantes. Šest úrovní odbornosti popsaných společným evropským rámcem (A1 až C1) je rozděleno do 15 kurzů, z nichž každý trvá 38 hodin. Za účelem optimalizace učení a třídní interakce se každá skupina skládá pouze z 3-8 studentů.

Výukové zkušenosti jsou zajištěny prostřednictvím:... [-]


Španělské Kurzy

Pueblo Español
Campus forma Denní studium 3 - 8 dny Přihlašování započato Španělsko Madrid Jaén Salamanca + 2 více

Všechny naše španělské vzdělávací programy jsou krátkodobé, praktické a velmi intenzivní a probíhají ve Španělsku. Každý z nich má různé cíle, které jsou vhodné podle vašich potřeb a stupně učení. Neváhejte nás kontaktovat, abyste získali více informací a jazykové hodnocení ZDARMA na vaší úrovni. [+]

Všechny naše španělské vzdělávací programy jsou krátkodobé, praktické a velmi intenzivní a probíhají ve Španělsku. Každý z nich má různé cíle, které jsou vhodné podle vašich potřeb a stupně učení. Neváhejte nás kontaktovat, abyste získali více informací a jazykové hodnocení ZDARMA na vaší úrovni. Diverbo poskytuje personalizované služby a zajišťuje, aby každý student získal co nejvíce vzdělávací zkušenosti, které vyhovují vašim specifickým požadavkům, dostupnosti a rozpočtu.Zde je souhrn programů, které nabízíme:

Španělské třídy (na vyžádání): Tento program je pro všechny úrovně. Je to osobní služba, která nabízí jedinečný obsah, který je přizpůsoben specifickým potřebám a cílům studentů. Učitel se adaptuje na čas a dostupnost studentů. Třídy jsou doporučeny pro všechny typy profilů.... [-]


Gap Year or Semester in Spain

EF Gap Year
Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců Přihlašování započato Španělsko Madrid Marbella Barcelona + 2 více

[+]

Max. Věk : 16 Podrobnosti o ceně : Hosté rodinné ubytování a stravovací plán jsou zahrnuty v ceně kurzu. Obraťte se na tým pro přijímání osobních cen. [-]

Skupinové Programy

Outward Bound Costa Rica
Campus forma Denní studium 1 - 85 dny Přihlašování započato Kostarika San José

Skupinové kurzy využívají učebnu založenou na divočině, služební učení a kulturní ponoření, aby kultivovaly vedení, budování týmu a osobní růst v dvojjazyčném prostředí. [+]

Kurzy španělského jazyka a kultury jsou jádrem naší organizace, odhalující Kostariku, kterou většina nikdy nebude mít možnost zažít. Činnosti se pohybují od trekingu přes vzdálený deštný prales s místními průvodci a praktikujícími jazykovými dovednostmi až po tradiční jídla společně s homestay a přispívá k udržitelnému životnímu a ochranářskému úsilí.

[-]

Španělský Kurz - Superintensive (20 H / Týden)

ALICANTE – ELE USAL
Campus forma Denní studium 1 týden Přihlašování započato Španělsko Alicante

Tento superintensive kurz nabízí studentům možnost kombinovat španělského jazyka a kultury intenzivní kurz (15 hodin týdně) s 5-hodina týdně Konverzace nebo ve španělštině pro specifické účely kurzu. [+]

Popis

Naše španělské jazykové a kulturní kurzy jsou určeny pro studenty, kteří se chtějí naučit španělsky v Alicante. Jsou k dispozici na všech úrovních Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (A1-A2-B1-B2-C1-C2).

Hlavním cílem tohoto intenzivního kurzu je zlepšit jazykové kompetence studentů v ponorné kulturního prostředí a skrze komunikativní metodikou ve třídě.

Naše kurzy nabízejí smysluplné praxe v gramatice, slovní zásobě, ústního a písemného projevu, to vše pomocí reálných situací a texty.

Plán

Od pondělí do pátku v době od 9:00 12:30 (s přestávkou 30 minut) a od 13:00 do 14:00. Budete požádáni o vyplnění ústní části Online rozřazovací test Na první den školy, abychom mohli určit vaši úroveň španělštiny přesněji. Tento superintensive kurz nabízí studentům možnost kombinovat španělského jazyka a kultury intenzivní kurz (15 hodin týdně) s 5-hodina týdně Konverzace nebo ve španělštině pro specifické účely kurzu. ... [-]


Intenzivní Kurz španělštiny

Universidad Autónoma de Guadalajara
Campus forma Denní studium 32 - 45 hodin July 2018 Mexiko Guadalajara

Prestiž CII i nadále poroste v průběhu let, a to zejména ve španělštině. Pokud je vaším cílem hovořit Tento celosvětový jazyk, španělské ministerstvo v Centro Internacional de Idiomas je tou pravou volbou. Kompletní seznam a samozřejmě popis je uveden níže. [+]

Most do světa

Centro Internacional de Idiomas

ŠPANĚLŠTINA

Španělská je v současné době mluví více než 300 milionů lidí. To se objevil ve stejné době jako konsolidací Španělska jako moderní stát v době katolického krále a královny, Ferdinand a Isabella.

GUADALAJARA

Guadalajara je nádherné město a velmi zajímavé místo! Vzhledem k tomu, hlavním městě státu Jalisco, toto město se narodil, aby bylo skvělé a nádherné! Nachází se v západním Mexiku, Guadalajara nabízí vynikající nádheru města, které je tradiční a moderní zároveň. To má jeden z nejlepších klimatických podmínkách ve světě, a to v blízkosti krásné pláže Puerto Vallarta, Manzanillo a Melaque.... [-]


Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry September 2018 Spojené státy americké Walnut Španělsko A Coruña + 3 více

[+]

Pomoc při navigaci postup pro podání žádosti přenositelné kredity na své domovské instituci. 24/7 místního nouzového kontaktu. Kulturní aktivity (např. Uvítací španělská večeře, tapasové výlety, galicijský ceremoniál queimady apod.) Prohlídkové výlety (např. Santiago de Compostela, Islas Cies, Galicijské vesnice atd.) [-]

Učitele školení: Učitelé španělštiny Jako Cizího Jazyka (ELE)

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Campus forma Denní studium September 2018 Španělsko Alicante

Chcete být španělský učitel? Jste již učitel španělštiny jako cizího jazyka? Nabízíme Učitelství kurzy a to jak v průběhu akademického roku a v létě, předmětů, které mohou vyhovovat vašim potřebám a zájmům. Od úvodních kurzů pro ty, zaměřil na jednom aspektu výuky cizích jazyků, jako je například využití filmu v jazykové učebny, nebo role multimodální učení v používání informačních a komunikačních technologií. [+]

Chcete být španělský učitel? Jste již učitel španělštiny jako cizího jazyka? Nabízíme Učitelství kurzy a to jak v průběhu akademického roku a v létě, předmětů, které mohou vyhovovat vašim potřebám a zájmům. Od úvodních kurzů pro ty, zaměřil na jednom aspektu výuky cizích jazyků, jako je například využití filmu v jazykové učebny, nebo role multimodální učení v používání informačních a komunikačních technologií.

Letní intenzivní kurzy pro učitele

Tyto kurzy poskytují účastníkům se základními nástroji, prostředků a didaktických přístupů zaměřených na výuku cizích jazyků přes students'creative schopností. Student se stává, tedy nejenom centrem fo procesu učení, ale jeho hlavní stavitel, s využitím nejen informačních a komunikačních technologií, ale také nejnovější objevy o výhodách multimodální učení.... [-]


Madrid - Jazyk

IES Abroad
Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Madrid

Náš program je určen pro studenty, kteří chtějí zažít vitalitu Španělska a velké městské univerzitní prostředí Universidad Complutense de Madrid (UCM), jedné z nejvýznamnějších univerzit v zemi, kde sídlí naše středisko. [+]

Přehled

Není těžké zamilovat se do Madridu. Nachází se v samém srdci Španělska, toto hlavní město je obzvláště jedinečné, protože má městské tempo a je známé svou bohatou uměleckou, politickou a podnikatelskou kulturou.

Náš program je určen pro studenty, kteří chtějí zažít vitalitu Španělska a velké městské univerzitní prostředí Universidad Complutense de Madrid (UCM), jedné z nejvýznamnějších univerzit v zemi, kde sídlí naše středisko.

Tento program usiluje o ponoření se do kultury Madrileños prostřednictvím svých akademických možností, mimoškolních aktivit s vysokoškolskými studenty a výběru bydlení. Kromě požadovaného kurzu španělštiny máte možnost využít širokou škálu kurzů IES Abroad tought, stejně jako místní univerzitní kurzy. Můžete také absolvovat přípravný kurz pro diplom español como lengua extranjera (DELE), který vede k certifikátu. Toto ocenění bude pro vaše životopis zdrojem a může být dosaženo bez dodatečných nákladů. Několik terénních výletů vás přesahuje hranice města na místa historického i současného zájmu. Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáže umístění a doprovodného akademického semináře.... [-]


Španělský On-line Kurz - 1-na-1 Doučování

Lingoci
Online forma Kombinované

Vychutnejte si online kurzy španělštiny se zkušenými, rodnými učiteli. Postupujte podle plánu, který je přizpůsoben vašim individuálním potřebám. Jsme hodnoceni 4,8 hvězd z 5 studentů z celého světa. [+]

Učte se španělsky rychle

Vychutnejte si online kurzy španělštiny se zkušenými, rodnými učiteli. Postupujte podle plánu, který je přizpůsoben vašim individuálním potřebám. Jsme hodnoceni 4,8 hvězd z 5 studentů z celého světa.

Interaktivní, přizpůsobené

Zlepšete své španělštiny rychle pomocí lekcí, které jsou přizpůsobeny vaší úrovni, cílům a zájmům. Naučíte se online (přes Skype) se specializovaným lektorem, komunikujete a sdílíte učební materiály stejně jako v učebně.

Naučte se kdekoli a kdykoliv.

Naučte se v časech, které vám vyhovují z jakéhokoli místa. Naše pokročilá plánovací technologie umožňuje snadné učení výuky. Můžete je dokonce přidat přímo do kalendáře online a přijímat e-maily a SMS připomínky, které vám pomohou organizovat.... [-]


Španělština Pro Cestovní Ruch (konverzační)

Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures
Campus forma Kombinované January 2019 Kolumbie Chía

Španělský kurz určený pro studenty, kteří se chtějí naučit španělsky pro cestovní ruch. [+]

plán Od pondělí do pátku od 08:00 do 12:00 m. (Intenzivní) Od pondělí do pátku od 09:00 do 12:00 m. (Normální) Regular: 15 hodin týdně / Intensiva: 20 hodin týdně Zahrnuje: Jeden (1) kulturní vycházka týden Dvě (2) hodiny latiny taneční týden Neomezené využití informačního centra "Studium" Neomezený přístup k "Virtual Sabana" virtuální platformy Materiál pro třídy Rozřazovací test Osvědčení o absolvování kurzu s počtem hodin, data se zúčastnili a dokončili level. Služby s přidanou hodnotou

Tam je jedna kulturní výlet a 2 hodiny Latin taneční třída každý týden pro studenty, zdarma. Speciální kulturní výlety mohou mít dodatečné náklady. Univerzita nabízí širokou paletu dalších mimoškolních kurzů se speciálními cenami pro naše španělských studentů. Tyto aktivity probíhají v odpoledních hodinách.... [-]


Španělské Jazykové Kurzy

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Online forma Campus forma Denní studium 3 - 6 měsíců September 2018 Spojené státy americké Irvine USA Online + 2 více

Komunikujte efektivně se svými zákazníky, potenciálními zákazníky nebo kolegy, bez ohledu na aktuální znalost španělštiny. [+]

Přehled

Komunikujte efektivně se svými zákazníky, potenciálními zákazníky nebo kolegy, bez ohledu na aktuální znalost španělštiny. Naše kurzy zahrnující základní slovní zásobu a gramatiku, konverzační výrazy, otázky a příkazy jsou přizpůsobeny potřebám studentů pro zábavné, pohodlné a přemýšlivé učení.

Kdo by se měl zúčastnit

Kurzy jsou určeny pro obchodní a zdravotnické profesionály, kteří chápou nebo mluví velmi málo nebo žádnou španělštinu a kteří se zajímají o efektivní, přemýšlivý výukový program v oblasti jazykových znalostí.

Výhody programuPochopte španělská slova a výrazy používané v pracovních situacích.Proveďte prohlášení, klást otázky a pokračujte v dialogu pomocí úplných španělských vět.Rozpoznat rozdíly mezi americkými a latinskými kulturami.Pomáhat spolupracovníkům, kteří potřebují základní španělské dovednostiUkažte touhu učit se španělské jazykové dovednosti [-]