ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Španělsko - Barcelona - Zde naleznete Kombinované kurzy v Španělsko - Barcelona

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Být druhé největší město ve Španělsku, Barcelona je hlavním městem Katalánska provincie. To má více než 4 miliony obyvatel. Je to živé město, které hostí tisíce turistů ročně. To je doma k univerzitě v Barceloně mezi ostatními.

Kombinované kurzy v Španělsko - Barcelona - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Španělsko, Barcelona. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Program pro rozvoj managementu (PMD) Mnichov-Barcelona

IESE Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 6 měsíce Únor 2020 Španělsko Barcelona Německo Munich + 3 více

Program pro rozvoj managementu (PMD) v Mnichově-Barceloně, zaměřený na dynamiku podnikání ve střední Evropě, od globálního podnikání až po Mittelstand, urychlí přechod na vyšší management.

Program pro rozvoj managementu (PMD) - Barcelona

IESE Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 6 měsíce Říjen 2019 Španělsko Barcelona + 1 více

Program pro rozvoj managementu (PMD) Barcelona je vaší rychlou cestou vedoucího vedení. Inovativní design, program vás vezme na cestu učení, která bude mít pozitivní dopad na vaši kariéru a vaši organizaci.

Modulární ATPL (A), program

Barcelona Flight School
Kampus Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona + 1 více

Tento ATPL program vám umožní získat ATPL licence krok za krokem, v modulárního přístupu prostřednictvím řady individuálních kurzů a licencí, které si můžete vzít dle vlastního rozvrhu a potřeby. Protože můžete získat úvěr za předchozí letecké zkušenosti, které můžete mít, bude tento program vám umožní přizpůsobit svůj ATPL školení na vaši aktuální situaci, s využitím jakékoliv licenci, kterou mohou ...

DTP průběh fotoalba

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 2 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

V době, kdy se zdají být ohroženy vznikem digitálních médií a jejich šíření na internetu život každého tištěnou publikaci, tištěnou knihou prezentovat fotografické práce autorství silný comeback díky možnosti DTP . Paradoxně, v době internetu, dobrý fotografický projekt může vidět světlo jako fyzická kniha, za přijatelnou cenu a vysokou kvalitou.

Fotografie a filmu kurz

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 1 měsíc Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Ačkoli fotografie a filmu jsou oddělené v myslích mnoha teoretiků a kritiků, je jasné, že dnes se hranice mezi stále a pohyblivého obrazu ředit. Se objevil hybridní prostor, který prostupuje umělecké, experimentální a obchodní praxi.

Fotografie kurz a Text

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 1 měsíc Září 2019 Španělsko Barcelona

Kurz bude zahájen v každé relaci, řadu komparativních pojmů na tranzitní konjunkce různých typů fotografií a textu, pozorování provoz interakcí v práci různých autorů.

Cestovní fotografie kurz

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 4 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

To Travel Fotografie kurz poskytuje technické, kompoziční, expresivní a vypravěčské dovednosti nezbytné pro účastníky, aby bylo možné fotografovat na základě určitých zájmů a sestavit cennou zprávu o navštíveném místě.

Samozřejmě v digitálním zpracování obrazu

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 8 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Průběh Digitální zpracování obrazu je určen pro zúčastněné strany fotografické školení, kteří chtějí zvládnout technologii a digitální postprodukce.

Samozřejmě Strobist

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 15 hodiny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Strobist hřiště splňuje potřeby profesionálních fotografů a pokročilých studentů vytvořit silné obrazy se základními technickými řešeními.

Základní kurz fotografování

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 3 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

Kurz určený pro ty, kteří si chtějí vychutnat i na fotografování, hledám výsledky nad rámec těch, které nabízí automatickém režimu kamery.

Video kurz pro fotografy

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 5 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Vertigo technologických inovací přináší výzvy a řešení pro skutečné fotografy. To jim umožňuje, aby se ve větší míře a tvořivost vyjádřit, ale vyžaduje, aby se neustále učit neztratit kontakt.

Samozřejmě CGI (počítačem generované imaginární)

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 7 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Díky novým technologiím, vytvářet fotografické praxe a žijí vzrušující čas, s neustálým inovacím a novým horizontům, nutí fotografy pro kontinuální vzdělávání.

Průběh výroby a dokončovací

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 8 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Kurz zaměřený na retušování a manipulaci s obrázky v reklamě, módě a práce autora, který zkoumá pokročilé postupy a prostředky, které jsou specifické pro jednotlivé oblasti.

Při vytváření projektu (fotografie)

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 7 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Vytvoření projektu Kurz je určen na rozvoj a podpořit umělecký potenciál náročné studenty, touží prozkoumat většinu vaší kreativity.

Samozřejmě, dokumentární a reportážní fotografie

GrisArt Escuela Superior de Fotografía
Kampus Kombinované 7 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Komunikovat, vzrušovat, překvapení a syntetizovaný: to jsou výzvy pro každého fotografa věnovanou komunikaci, bez ohledu na média (noviny, časopisy, archivy, nakladatelství ...) a podpora (papír, video, televize nebo internet), které publikoval jejich práce.