ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Španělsko - Zde naleznete kurzy v Španělsko

Španělsko je tichý evropská velmoc se klid a bohatství. To má přístup k velké trhy a úžasných profesionálních příležitostí. Španělsko je domovem pro některé z nejlepších a nejstarších akademických institucí a španělská hrdost je infuze do mnoha aspektů práce a života. Pro akademický růst poskytuje skvělou rozvíjející země, a z těchto důvodů, studenti a profesionálové z celého světa si vybrat, aby se kurzy ve Španělsku.

Předměty ve Španělsku jsou často nabízeny prostřednictvím studijních programů, certifikačních programů a profesního rozvoje seriálů. Mohou být studovány on-line, prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v učebně nastavení. K dispozici jsou kurzy ve Španělsku v mnoha oblastech a odvětvích, z nichž některé jsou informační technologie, životní prostředí, podnikání, vědy, administrativa, matematika a mnoho dalších.

Ať už hledáte nové dovednosti nebo o změně povolání, budete pravděpodobně najít kurzy ve Španělsku, aby vyhovoval vašim potřebám.Můžete se dozvědět více o kurzech ve Španělsku procházením programů níže. Udělejte další krok ve své kariéře ještě dnes!

nalezené výsledky Filter

Online kurz o líčení a charakterizaci speciálních efektů

Campus Training
Online forma Kombinované 24 měsíce Přihlašování započato Španělsko Coruña

V Treintaycinco mm máme titul v oboru make-up a charakterizace speciálních efektů, pomocí kterého budete vyškoleni, abyste byli profesionálem, který plní úkoly týkající se líčení a přeměny herců na postavy pro inscenování kinematografických, televizních a audiovizuálních produkcí.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Kampus Denní studium 20 týdny Září 2020 Španělsko Marbella

Semestr v zahraničí je více než akademické dobrodružství, to je zážitek, který může obohatit svůj život a změnit svůj profesní dráhu. Mnoho studentů, zejména z Kanady a USA, přišel Les

Program pro rozvoj managementu (PMD) - Barcelona

IESE Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 6 měsíce Únor 2020 Španělsko Barcelona + 1 více

Program pro rozvoj managementu (PMD) Barcelona je vaší rychlou cestou vedoucího vedení. Inovativní design, program vás vezme na cestu učení, která bude mít pozitivní dopad na vaši kariéru a vaši organizaci.

Program iluzionismu

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Kombinované 8 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid

Iluzionistický program, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial-María Cristina, je uznáním iluzionismu jako jednoho z výtvarných umění.

CSP v osvětlení pro maloobchodní a komerční prostory

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Kampus Kombinované 3 měsíce Leden 2020 Španělsko Barcelona

Studijní program Osvětlení pro maloobchod a komerční prostory učí, jak používat světlo jako mocný nástroj pro design a vyjádření v komerčních prostorech, stále konkurenceschopnější a měnící se odvětví. Technologie umělého osvětlení je v současné době v neustálém vývoji, který vyžaduje specifické znalosti a odborné znalosti, aby plně zvládl svůj potenciál.

Formativní fotbalový odborník

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona
Kampus Denní studium 5 týdny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

ZÁKLADNÍ INFORMACE Název: Formativní fotbalový odborník pro MBP Školy tréninku: 130 hodin Doba trvání: 5 týdnů

Dvoutýdenní kurzy španělských havárií 2019-2020

Think in Spanish
Kampus Denní studium 2 týdny Přihlašování započato Španělsko León

Dvoutýdenní kurzy španělských havárií 2019-2020. Španělský jazyk a kultura. Ve městě se uskuteční některá zasedání. Jsou monitorovány učitelem a jsou navrženy jako učení v reálných životních situacích. Obchodní španělština. Specifické lekce, jejichž cílem je, aby naši studenti získali a zlepšili své komunikační dovednosti, aby mohli efektivně fungovat v profesionálním prostředí ve španělštině. Náš obchodní španělský program zahrnuje celou řadu témat, včetně firemní kultury, socializace s kolegy, vyjednávání, marketingu, pracovních vztahů a mnoha dalších.

Specialista na design a výrobu představení - na místě a on-line

ESODE Business School
Kampus Online forma Kombinované 7 - 12 měsíce Leden 2020 Španělsko Madrid Španělsko online + 2 více

Získá potřebné dovednosti v různých funkcích a odpovědnostech souvisejících s audiovizuální produkcí, podílí se na tvorbě, výrobě, řízení a marketingu jakéhokoliv druhu živé výstavy.

Návrhář a modelář Haute Couture

Javier Barroeta Alta Costura
Kampus Kombinované 3 roky Říjen 2020 Španělsko Bilbao

První ročník kurzu je rozdělen do různých předmětů, které jsou vzájemně propojeny, jako jsou: modelování a tvorba modelů, šití, kreativita a design, projekt. Druhý rok se vše, co se naučíme, uvede do praxe, realizuje projekty od začátku do konce, to znamená, že bude navržen, ilustrován, modelován, vzorován a vyroben s haute couture povrchovými úpravami. Třetí ročník student vytvoří sbírku na základě znalostí získaných během předchozích dvou let kurzu Haute Couture Designer a Modelist.

Expert na management zdravých firem

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online forma Denní studium 12 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid

Prostřednictvím odborníka na zdravé řízení podniků jsou usnadněny nástroje sociální odpovědnosti podniků; Získat potřebné dovednosti v oblasti řízení lidí, aby se zaměstnanci a manažeři angažovali a angažovali v přijímání zdravých návyků. Program usiluje o vytvoření profilů odborníků ohledně metod pro stanovení účinné a inovativní strategické politiky ochrany zdraví při práci.

Výkonný program

Schellhammer Business School
Kampus Denní studium 13 týdny Přihlašování započato Španělsko Marbella

Výkonný program je 13-týdenní program pro všechny (jak non-akademiků a akademiků) zájem o dosažení pevné základy, také s archetypální osobní rozvoj pro vyšší cíle v životě, učení, politiky a podnikání. Jedná se o jedinečný program založený na 40 letech průkopnických průzkumů, který zahrnuje jedinečný vzdělávací přístup k sebevyhledávání a významu v kontextu celoživotního růstu jednotlivců usilujících o vyšší úroveň.

Program 1 roku

OTOXO Productions
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Každý rok dvanáct osob má příležitost společně řídit 30 minutový dokument s OTOXO Productions který bude promítán na BTV. Zároveň jsou účastníkům poskytnuta intenzivní šestiměsíční školení zahrnující všechny součásti dokumentárních studií a produkce. Následně jsou účastníkům poskytnuty tři měsíce tréninku zaměřené na získání odborných znalostí v oblasti filmového průmyslu, přičemž tyto kroky postupují podle těchto kroků a stávají se odborníky z filmového průmyslu samy.

Kurz vlastního bydlení a designu nábytku

Insenia Design School Madrid
Kampus Denní studium 20 týdny Leden 2020 Španělsko Madridské společenství

Tento kurz je zaměřen na všechny druhy lidí, kteří byli nebo nebyli v oblasti interiérového designu nebo dekorace. Naučíme vás čelit interiérovému designu všech druhů domů a vlastnímu designu vašeho nábytku.

Pokročilý program v souladu (online)

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 100 hodiny Říjen 2019 Španělsko Madrid Madridské společenství + 1 více

Dokončete školení s odbornými experty, abyste získali podrobné znalosti o omezeních trestní odpovědnosti právnických osob, naučili se provádět programy pro předcházení trestnému riziku nebo dodržování předpisů, účinně je realizovali a stanovili postupy pro řešení soudního řízení, které Společnost se může potýkat se zanedbáním povinností zaměstnanců, manažerů nebo partnerů.

Magistr Hotelový management

University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL
Kampus Denní studium 8 - 14 měsíce Září 2020 Španělsko Barcelona

Master in Hotel Management je ideální jak pro kariéry, kteří se chtějí přestěhovat do pohostinství, tak pro kariérní lezce, kteří jsou již v této oblasti a chtějí rychle sledovat svou kariéru.