ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Španělsko - Zde naleznete kurzy v Španělsko

Španělsko je tichý evropská velmoc se klid a bohatství. To má přístup k velké trhy a úžasných profesionálních příležitostí. Španělsko je domovem pro některé z nejlepších a nejstarších akademických institucí a španělská hrdost je infuze do mnoha aspektů práce a života. Pro akademický růst poskytuje skvělou rozvíjející země, a z těchto důvodů, studenti a profesionálové z celého světa si vybrat, aby se kurzy ve Španělsku.

Předměty ve Španělsku jsou často nabízeny prostřednictvím studijních programů, certifikačních programů a profesního rozvoje seriálů. Mohou být studovány on-line, prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v učebně nastavení. K dispozici jsou kurzy ve Španělsku v mnoha oblastech a odvětvích, z nichž některé jsou informační technologie, životní prostředí, podnikání, vědy, administrativa, matematika a mnoho dalších.

Ať už hledáte nové dovednosti nebo o změně povolání, budete pravděpodobně najít kurzy ve Španělsku, aby vyhovoval vašim potřebám.Můžete se dozvědět více o kurzech ve Španělsku procházením programů níže. Udělejte další krok ve své kariéře ještě dnes!

nalezené výsledky Filter

Program pro rozvoj managementu (PMD) - Barcelona

IESE Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 6 měsíce Říjen 2019 Španělsko Barcelona + 1 více

Program pro rozvoj managementu (PMD) Barcelona je vaší rychlou cestou vedoucího vedení. Inovativní design, program vás vezme na cestu učení, která bude mít pozitivní dopad na vaši kariéru a vaši organizaci.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Kampus Denní studium 20 týdny Září 2019 Španělsko Marbella

Semestr v zahraničí je více než akademické dobrodružství, to je zážitek, který může obohatit svůj život a změnit svůj profesní dráhu. Mnoho studentů, zejména z Kanady a USA, přišel Les

Program iluzionismu

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Kombinované 8 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Iluzionistický program, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial-María Cristina, je uznáním iluzionismu jako jednoho z výtvarných umění.

Výkonný program

Schellhammer Business School
Kampus Denní studium 13 týdny Přihlašování započato Španělsko Marbella

Výkonný program je 13-týdenní program pro všechny (jak non-akademiků a akademiků) zájem o dosažení pevné základy, také s archetypální osobní rozvoj pro vyšší cíle v životě, učení, politiky a podnikání. Jedná se o jedinečný program založený na 40 letech průkopnických průzkumů, který zahrnuje jedinečný vzdělávací přístup k sebevyhledávání a významu v kontextu celoživotního růstu jednotlivců usilujících o vyšší úroveň.

Intenzivní kurz strategického marketingu

London School of Design and Marketing (ES)
Kampus Denní studium 5 dny Srpen 2019 Spojené království London Španělsko Madrid Portugalsko Porto + 4 více

Společnosti využívají strategického marketingu k identifikaci a hledání způsobů, jak uspokojit potřeby svých zákazníků. Vedoucí pracovníci a marketingoví manažeři používají strategický marketing k vytvoření marketingového plánu, a tím zlepšují výkonnost společností a zvyšují zisky.

Španělský intenzivní kurz

ELITE Lenguas
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 53 týdny Září 2019 Španělsko Madrid + 3 více

Čtyřtýdenní kompaktní kurz, který zahrnuje všechny aspekty poslechu, mluvení, čtení a psaní a poskytuje studentům komplexní studium západních jazyků a neustálé zlepšování jejich schopností prostřednictvím různých cvičení ve třídě.

Formativní fotbalový odborník

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona
Kampus Denní studium 5 týdny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

ZÁKLADNÍ INFORMACE Název: Formativní fotbalový odborník pro MBP Školy tréninku: 130 hodin Doba trvání: 5 týdnů

Krátké rozvrhování myšlení

London School Of Design And Marketing
Kampus Denní studium 5 dny Srpen 2019 Spojené království London Španělsko Madrid Portugalsko Porto + 4 více

Designové myšlení je inovativní metodika založená na přístupu zaměřeném na člověka, který se snaží řešit komplexní a nejisté problémy s designem. Zaměřuje se na hledání jedinečných řešení každodenních výzev.

Specialista na design a výrobu představení - na místě a on-line

ESODE Business School
Kampus Online forma Kombinované 7 - 12 měsíce Leden 2020 Španělsko Madrid Spain Online + 2 více

Získá potřebné dovednosti v různých funkcích a odpovědnostech souvisejících s audiovizuální produkcí, podílí se na tvorbě, výrobě, řízení a marketingu jakéhokoliv druhu živé výstavy.

Program 1 měsíc

OTOXO Productions
Kampus Denní studium 1 měsíc Červenec 2019 Španělsko Barcelona

Víme, že krátké dokumenty mají v online světě velkou budoucnost a že nabízejí filmovým tvůrcům skvělý způsob, jak vstoupit do světa audiovizuálních médií. Takže každé léto dáváme skupině jednotlivců možnost společně řídit řadu společenských

Podzimní kurz španělštiny

Think in Spanish
Kampus Denní studium 2 týdny Září 2019 Španělsko León

Podzimní kurz bude stejně jako u našich standardních kurzů zahrnovat výuku ve třídách spolu se společenskými a kulturními aktivitami, aby se usnadnilo učení v autentických komunikačních situacích.

Krátké kurzy v oblasti hudebního managementu

European School of Economics
Kampus Denní studium Kombinované 3 měsíce Leden 2020 Itálie Rome Milan Florence Španělsko Madrid Spojené království London + 7 více

ESE Profesionální program v oblasti hudebního managementu byl navržen jako prostředek k tomu, aby poskytl studentům skutečnou pracovní strukturu, která je bude řídit v této přirozeně beztvaré a rychle se vyvíjející oblasti.

Expert na management zdravých firem

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online forma Denní studium 12 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Usnadnit nástroje sociální odpovědnosti podniků; Získat potřebné dovednosti v řízení lidí, aby se dosáhlo zapojení a angažovanosti pracovníků a manažerů při přijímání zdravých návyků; Usnadnit metody zavádění strategické politiky v oblasti pracovního zdraví.

Magistr Hotelový management

University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL
Kampus Denní studium 8 - 14 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

Master in Hotel Management je ideální jak pro kariéry, kteří se chtějí přestěhovat do pohostinství, tak pro kariérní lezce, kteří jsou již v této oblasti a chtějí rychle sledovat svou kariéru.

Španělština + bakalářské studijní obory

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Kampus Denní studium Přihlašování započato Španělsko Alicante

Vezměte buď španělský intenzívním nebo španělský semestru v kombinaci s jedním či dvěma kurzy v bakalářského studia na University of Alicante (přímý zápis / hostující student).