ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Španělsko - Zde naleznete kurzy v Španělsko

Španělsko je tichý evropská velmoc se klid a bohatství. To má přístup k velké trhy a úžasných profesionálních příležitostí. Španělsko je domovem pro některé z nejlepších a nejstarších akademických institucí a španělská hrdost je infuze do mnoha aspektů práce a života. Pro akademický růst poskytuje skvělou rozvíjející země, a z těchto důvodů, studenti a profesionálové z celého světa si vybrat, aby se kurzy ve Španělsku.

Předměty ve Španělsku jsou často nabízeny prostřednictvím studijních programů, certifikačních programů a profesního rozvoje seriálů. Mohou být studovány on-line, prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v učebně nastavení. K dispozici jsou kurzy ve Španělsku v mnoha oblastech a odvětvích, z nichž některé jsou informační technologie, životní prostředí, podnikání, vědy, administrativa, matematika a mnoho dalších.

Ať už hledáte nové dovednosti nebo o změně povolání, budete pravděpodobně najít kurzy ve Španělsku, aby vyhovoval vašim potřebám.Můžete se dozvědět více o kurzech ve Španělsku procházením programů níže. Udělejte další krok ve své kariéře ještě dnes!

nalezené výsledky Filter

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Kampus Denní studium 20 týdny Září 2019 Španělsko Marbella

Semestr v zahraničí je více než akademické dobrodružství, to je zážitek, který může obohatit svůj život a změnit svůj profesní dráhu. Mnoho studentů, zejména z Kanady a USA, přišel Les

Předmět: Návrh myšlení pro podnikovou inovaci

Aalto University Executive Education
Kampus Denní studium 7 dny Květen 2020 Finsko Helsinki Španělsko Barcelona + 2 více

Pro firemní vedoucí a manažery vás program Design Thinking for Business Innovation z Aalto University Executive Education a ESADE Business School provede sedmidenním hlubokým ponořením do praktické a realizovatelné metodologie a ukáže vám, jak to udělat. Naučíte se ústřední metody a koncepty Design Thinking a procvičíte si Design Designing z první ruky prostřednictvím skutečné inovační výzvy, kterou s sebou přinášíte od své vlastní organizace. Na konci programu budete moci identifikovat příležitosti pro inovace prostřednictvím výzkumu uživatelů, rozvíjet inovativní nápady, přeměnit nápady v rané prototypy a testovat je s uživateli na zpětnou vazbu. Nakonec se naučíte, jak prakticky aplikovat Design Thinking na obchodní modely a jak jej implementovat ve vaší organizaci.

Podzimní kurz španělštiny

Think in Spanish
Kampus Denní studium 2 týdny Září 2019 Španělsko León

Podzimní kurz bude stejně jako u našich standardních kurzů zahrnovat výuku ve třídách spolu se společenskými a kulturními aktivitami, aby se usnadnilo učení v autentických komunikačních situacích.

Program iluzionismu

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Kombinované 8 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Iluzionistický program, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial-María Cristina, je uznáním iluzionismu jako jednoho z výtvarných umění.

Výkonný program

Schellhammer Business School
Kampus Denní studium 13 týdny Přihlašování započato Španělsko Marbella

Výkonný program je 13-týdenní program pro všechny (jak non-akademiků a akademiků) zájem o dosažení pevné základy, také s archetypální osobní rozvoj pro vyšší cíle v životě, učení, politiky a podnikání. Jedná se o jedinečný program založený na 40 letech průkopnických průzkumů, který zahrnuje jedinečný vzdělávací přístup k sebevyhledávání a významu v kontextu celoživotního růstu jednotlivců usilujících o vyšší úroveň.

CSP v osvětlení pro maloobchodní a komerční prostory

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Kampus Kombinované 3 měsíce Leden 2020 Španělsko Barcelona

Studijní program Osvětlení pro maloobchod a komerční prostory učí, jak používat světlo jako mocný nástroj pro design a vyjádření v komerčních prostorech, stále konkurenceschopnější a měnící se odvětví. Technologie umělého osvětlení je v současné době v neustálém vývoji, který vyžaduje specifické znalosti a odborné znalosti, aby plně zvládl svůj potenciál.

Formativní fotbalový odborník

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona
Kampus Denní studium 5 týdny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

ZÁKLADNÍ INFORMACE Název: Formativní fotbalový odborník pro MBP Školy tréninku: 130 hodin Doba trvání: 5 týdnů

Program 1 roku

OTOXO Productions
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Španělsko Barcelona

Každý rok dvanáct osob má příležitost společně řídit 30 minutový dokument s OTOXO Productions který bude promítán na BTV. Zároveň jsou účastníkům poskytnuta intenzivní šestiměsíční školení zahrnující všechny součásti dokumentárních studií a produkce. Následně jsou účastníkům poskytnuty tři měsíce tréninku zaměřené na získání odborných znalostí v oblasti filmového průmyslu, přičemž tyto kroky postupují podle těchto kroků a stávají se odborníky z filmového průmyslu samy.

Specialista na design a výrobu představení - na místě a on-line

ESODE Business School
Kampus Online forma Kombinované 7 - 12 měsíce Leden 2020 Španělsko Madrid Spain Online + 2 více

Získá potřebné dovednosti v různých funkcích a odpovědnostech souvisejících s audiovizuální produkcí, podílí se na tvorbě, výrobě, řízení a marketingu jakéhokoliv druhu živé výstavy.

Expert na management zdravých firem

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online forma Denní studium 12 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Usnadnit nástroje sociální odpovědnosti podniků; Získat potřebné dovednosti v řízení lidí, aby se dosáhlo zapojení a angažovanosti pracovníků a manažerů při přijímání zdravých návyků; Usnadnit metody zavádění strategické politiky v oblasti pracovního zdraví.

Název Gastronomica Technické Expert

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Kampus Kombinované 3 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Castellón de la Plana

Učební osnovy této hlavy je založený na téměř výlučné učení kuchyně. Mezi klasické techniky budou studovány a nejvíce avantgardní tvorba. To vše pro dokonalé zpracování suroviny z předběžného vývoje až po dokončení pokrmu. Program bude trvat po dobu 3 měsíců.

Španělský intenzivní kurz

ELITE Lenguas
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 53 týdny Září 2019 Španělsko Madrid + 3 více

Čtyřtýdenní kompaktní kurz, který zahrnuje všechny aspekty poslechu, mluvení, čtení a psaní a poskytuje studentům komplexní studium západních jazyků a neustálé zlepšování jejich schopností prostřednictvím různých cvičení ve třídě.

Stáž / dobrovolnické + kurz španělštiny

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Kampus Denní studium Přihlašování započato Španělsko Alicante

Pro ty, kteří hledají praktické zkušenosti v zahraničí. Alicante je živé město s mnoha stáží, a to jak s použitím španělsky a anglicky jako médium práce. Různé kombinace jsou k dispozici: Intenzivní kurzy španělštiny nebo pololetí kurzy v dopoledních hodinách a stáže v odpoledních hodinách, Intenzivní kurz španělštiny, když dorazí do Alicante a pak dvouměsíční stáž.

Pomocný učitel Montessori 0-3 let a 3-6 let

International Montessori Institute
Online forma Denní studium 3 měsíce Září 2019 Španělsko Vilafant Itálie Rome Barcelona + 3 více

Tento 0-3 letý a 3-6 letý Montessori asistent učitelský trénink, včetně hlavního teoretického základu Montessoriho vzdělání, při současném zohlednění důležitosti emocionálních faktorů a základních vztahů k dosažení vynikajících výsledků v každodenní pedagogické praxi. Vytvořte přehled všech pracovních prostorů a dokonale je začleňte do základů a osobní práce a praxe Montessoriho vzdělávací teorie, a tak zajistěte přístup a pochopení všech nástrojů potřebných pro vzdělávací přístup Montessori.

Magistr Hotelový management

University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL
Kampus Denní studium 8 - 14 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

Master in Hotel Management je ideální jak pro kariéry, kteří se chtějí přestěhovat do pohostinství, tak pro kariérní lezce, kteří jsou již v této oblasti a chtějí rychle sledovat svou kariéru.