ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Stockholm

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Jako největší město ve Švédsku, Stockholm má více než 1,3 milionu lidí v městské oblasti. Město se skládá z několika ostrovů, a to je hlavní město Švédska. Stockholm má více než 10 univerzit a vysokých škol.

Kurzy v Stockholm - Veškeré informace o kurzech v Stockholm. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Stockholm zde.

nalezené výsledky Filter

Školení kabinového štábu

Skies Airline Training
Kampus 2 týdny Září 2020 Švédsko Stockholm

Programy Školení pro posádky v nebi jsou založeny na zkušenostním učení. Pro asimilaci musí existovat silný smysl pro realitu a vysokou míru uznání; všichni naši instruktoři mají solidní zázemí v letectví, ve výcviku se používají skutečné události a tréninkové kurzy jsou následovány přesnou zpětnou vazbou. Trénink založený na skutečnostech činí zaměstnance lépe připravenými pro setkání se zákazníky a čelí náročným situacím v reálném světě.

TR Boeing B737

Skies Airline Training
Kampus 3 - 4 týdny Září 2020 Švédsko Stockholm

Typové označení je schválení nebo certifikace těžkého typu letounu o hmotnosti vyšší než 5700kg (12500lb), které všechny orgány civilního letectví vyžadují od vás jako pilota k dokončení předtím, než budete moci letět s těžkým víceletým letounem.

Modulární ATPL

Skies Airline Training
Kampus 18 měsíce Září 2020 Švédsko Stockholm

Náš modulární program ab-inito Vás z nulové zkušenosti přenese držiteli průkazu způsobilosti pro leteckou dopravu.

Integrovaný systém ATPL

Skies Airline Training
Kampus 18 měsíce Září 2020 Švédsko Stockholm

Chcete se stát pilotem letecké společnosti? Náš integrovaný program ab-do vás přináší od nulové zkušenosti držiteli průkazu způsobilosti pro leteckou dopravu

PPL - soukromá pilotní licence

Skies Airline Training
Kampus 4 - 5 měsíce Září 2020 Švédsko Stockholm

Letová certifikace je soukromá pilotní licence (PPL). Jako držitel licence PPL můžete létat malé, jednomotorové letadlo soukromě.

Pro zdravý kurzu digitální pracovní prostředí

NIVA Education
Kampus Kombinované 3 dny Švédsko Stockholm

Digitální pracovní prostředí představuje výzvu, pokud jde o informační a komunikační přepadem, flexibilní / bezmezné práce, špatná použitelnost IT systémů, technologických potíží a problémů kompetence. Jedná se o stresory, které přispívají k psychické a fyzické zátěži, jakož i ke snížení produktivity.