ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Švédsko - Zde naleznete kurzy v Švédsko

Když budete studovat kurzy ve Švédsku budete vystaveni k nezávislému myšlení, úzká spolupráce mezi průmyslem a akademickou obcí badatelský výzkum, akademické historie, a velký počet obyvatel mezinárodní. Právě z těchto důvodů, že kurzy ve Švédsku lákají studenty a odborníky z mnoha částí světa. Kromě vynikajících výsledků ve vzdělávání, mohou studenti, které se rozhodnou absolvovat kurzy ve Švédsku zažít krásu, rozmanitost a vzrušení, že Švédsko má nabídnout.

Akademické kurzy poskytují jednotlivcům dovednosti potřebné k nalezení úspěchů v jejich profesní dráhy. Předměty ve Švédsku jsou široká a zahrnuje mnoho témat, jako je design, vedení, fyziologii a podnikání, ke jménu nemnoho. Studijní možnosti mohou zahrnovat tradiční třídě nastavení, dálkové studium, nebo online, a inovativních programů ve Švédsku využívají unikátní metody výuky, jako je skupinové práce, interaktivní zasedání, praktické aplikace a technologické integrace.

Kurzy ve Švédsku jsou jedinečné a inovativní s velkým přispěním studentů a neustále se měnící, což umožňuje flexibilitu a diverzifikaci. Více informací o možnostech kurzů ve Švédsku při hledání programů níže!

nalezené výsledky Filter

Teorie Kurzy pro ATPL (IR), PPL, CPL

Northern Air Training
Kampus Denní studium 12 týdny Září 2020 Švédsko Uložit

Pro všechny naše teoretické kurzy využíváme nejmodernější výukové materiály a veškeré své studium provádíte v našich vzdělávacích zařízeních v Göteborgu. Ceny zahrnují všechny knihy, grafy a navigační zařízení pro teorii. Pro naše kurzy jsme na trhu pečlivě vybrali ty nejlepší knihy a manuály.

Kurz instruktora letu

Northern Air Training
Kampus Denní studium 2 - 3 měsíce Září 2020 Švédsko Uložit

Po CPL (H) nebo PPL (H) je čas začít svou kariéru. Proč ne začít s výukou ostatních, jak létat, je to skvělý způsob, jak budovat hodiny a zlepšit své letové dovednosti.

Licence komerčního pilota - modulární kurz

Northern Air Training
Kampus Kombinované Září 2020 Švédsko Uložit

CPL - Licence komerčního pilota, licence, která vám umožní pracovat jako profesionální pilot vrtulníku. Modulární školení k získání komerčního pilotního průkazu začíná získáním PPL (H) a odtud pokračujete s tréninkem pro vydání CPL (H).

Licence pro komerční piloty - integrovaný kurz

Northern Air Training
Kampus Denní studium 12 - 14 měsíce Září 2020 Švédsko Uložit

CPL - Licence komerčního pilota, licence, která vám umožní pracovat jako profesionální pilot vrtulníku. Náš integrovaný program vás přenese z nuly do komerčního pilotního projektu a bude vám vydána licence CPL (H) EASA, která je platná v každé evropské zemi a mnoha dalších po celém světě.

Licence soukromého pilota

Northern Air Training
Kampus Denní studium Kombinované 6 - 8 měsíce Září 2020 Švédsko Uložit + 1 více

S privátní pilotní licencí můžete létat vrtulníkem pro soukromé účely s přáteli a rodinou. Pro mnoho pilotů je PPL začátkem kariéry komerčního pilota. Výuka se skládá z teoretické a praktické části. Náš trénink přizpůsobíme každému požadavku, schopnostem a harmonogramu - v případě potřeby na plný úvazek.

Biblické školní roční program

Holsby Bible School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Švédsko Vetlanda SO

Náš program Biblické školy je určen k tomu, aby váš vztah s Ježíšem Kristem podporoval. Vaše porozumění Bohu a Jeho slovu poroste prostřednictvím týdenních přednášek, které pokrývají různá témata a knihy z Bible.

Školení kabinového štábu

Skies Airline Training
Kampus 2 týdny Září 2020 Švédsko Stockholm

Programy Školení pro posádky v nebi jsou založeny na zkušenostním učení. Pro asimilaci musí existovat silný smysl pro realitu a vysokou míru uznání; všichni naši instruktoři mají solidní zázemí v letectví, ve výcviku se používají skutečné události a tréninkové kurzy jsou následovány přesnou zpětnou vazbou. Trénink založený na skutečnostech činí zaměstnance lépe připravenými pro setkání se zákazníky a čelí náročným situacím v reálném světě.

TR Boeing B737

Skies Airline Training
Kampus 3 - 4 týdny Září 2020 Švédsko Stockholm

Typové označení je schválení nebo certifikace těžkého typu letounu o hmotnosti vyšší než 5700kg (12500lb), které všechny orgány civilního letectví vyžadují od vás jako pilota k dokončení předtím, než budete moci letět s těžkým víceletým letounem.

Modulární ATPL

Skies Airline Training
Kampus 18 měsíce Září 2020 Švédsko Stockholm

Náš modulární program ab-inito Vás z nulové zkušenosti přenese držiteli průkazu způsobilosti pro leteckou dopravu.

Integrovaný systém ATPL

Skies Airline Training
Kampus 18 měsíce Září 2020 Švédsko Stockholm

Chcete se stát pilotem letecké společnosti? Náš integrovaný program ab-do vás přináší od nulové zkušenosti držiteli průkazu způsobilosti pro leteckou dopravu

PPL - soukromá pilotní licence

Skies Airline Training
Kampus 4 - 5 měsíce Září 2020 Švédsko Stockholm

Letová certifikace je soukromá pilotní licence (PPL). Jako držitel licence PPL můžete létat malé, jednomotorové letadlo soukromě.

Pro zdravý kurzu digitální pracovní prostředí

NIVA Education
Kampus Kombinované 3 dny Švédsko Stockholm

Digitální pracovní prostředí představuje výzvu, pokud jde o informační a komunikační přepadem, flexibilní / bezmezné práce, špatná použitelnost IT systémů, technologických potíží a problémů kompetence. Jedná se o stresory, které přispívají k psychické a fyzické zátěži, jakož i ke snížení produktivity.

Pracovní neschopnosti prevence kurz (rok 2)

NIVA Education
Kampus Denní studium 5 dny Švédsko Alsike

Pracovní neschopnost nastává, když se pracovník není schopen pokračovat nebo zůstat v práci kvůli zdravotním problémem. Ztráta produktivity v důsledku špatného zdravotního stavu zaměstnanců nebo pracovní neschopnosti ukládá velké individuální, sociální a ekonomické zátěže a je velkým problémem pro pracovníky, jejich rodiny, zaměstnavatelé, tvůrci politik, pojišťovnami a poskytovateli zdravotní péče z povolání.

Samozřejmě v cellbiology zvířat a rostlin fyziologie

Umeå University - Faculty of Science and Technology
Kampus Denní studium 19 týdny Kontaktuj školu Švédsko Umeå Skellefteå + 1 více

Jednotlivé kurzy zahrnuje přednášky, semináře a praktické laboratorní práce. Cellbiology Kurz se skládá komplexní teoretické znalosti z nejvíce centrálních částech moderní molekulární biologii buňky. Kurz zahrnuje i koncept růstu maligních buněk a uvádí příklady

Story Academy - MasterClass ve scénářství

Storyutbildningen
Online forma Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Švédsko Fårösund

Jeden rok, na plný úvazek distanční kurz ve scénářů pro komerční celovečerní filmy a dramatické seriály.