ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Švýcarsko - Zde naleznete kurzy v Švýcarsko

Švýcarsko je nejlepší volba pro profesionály a studenty z celého světa k akademické obci, podnikatelským a profesní rozvoj. Jsou zde vynikající příležitostí ke vzdělávání ve Švýcarsku, které mohou pomoci s kariérním postupem, stejně jako má možnost rozvíjet síť, která může zahrnovat Evropu. Vzhledem kurzů ve Švýcarsku bude zajistit nejen prvotřídní vzdělávací program, ale také kulturní zážitek v krásné a krásné země.

Předměty ve Švýcarsku mohou být často ve spojení s studijních programů, certifikačních programů a profesního rozvoje seriálů. K dispozici jsou studijní možnosti pro kurzy ve Švýcarsku, které se vejdou na potřeby většiny studentů a patří on-line, dálkové studium, nebo ve třídě nastavení. Předměty ve Švýcarsku jsou nabízeny v různých tématech, jako je řízení, vědy, bankovnictví, zdravotnictví, teologie, ekonomie a další.

Podívejte se prostřednictvím kurzů ve Švýcarsku se dozvědět více o možnostech, které vás čekají. To může být další krok ve své kariéře!

nalezené výsledky Filter

Kurz - Módní Návrhář

Swiss Mode
Kampus Denní studium 1 - 3 roky Kontaktuj školu Švýcarsko Montreux

V kurzu Fashion Designer se vám ukáže, jak sladit svou individuální představivost s profesionálními požadavky na pracovišti. Naučíte se, jak vyjádřit koncept a realizovat ho učením o každém prvku procesu módy, včetně materiálů, technik barvení, výroby a co je nejdůležitější, jak dát tvar myšlence tak, aby se mohla stát realizovatelnou součástí oblečení. Po dokončení tohoto kurzu budete mít potřebné dovednosti pro práci jako módní návrhář.

Letní zkušenosti

Glion Institute of Higher Education
Kampus Denní studium 1 - 2 týdny Kontaktuj školu Švýcarsko Montreux

Glion Summer Experience nabízí prvotřídní úvod do světa luxusní pohostinnosti.

Správa sportovních událostí

AISTS - International Academy of Sports Science and Technology
Kampus Denní studium 5 - 5 dny Kontaktuj školu Švýcarsko Lausanne

Modul AISTS řízení sportovních událostí AISTS (SEMOS) nabízí přehled klíčových úkolů, které lidé potřebují při organizaci sportovních akcí úspěšně naplánovat, komunikovat a pracovat.

Co-aktivní koučování | základy

Schouten Global
Kampus Denní studium 2 - 3 dny Kontaktuj školu Německo Mnichov Nizozemsko Amsterdam Švýcarsko Curych Heidelberg Hamburg Zeist Belgie Brusel Lucembursko Lucemburk Ženeva + 12 více

Aktivovaný program Co-Active Coaching Fund (CTI) akreditovaný ICF: zaměřuje se na individuální koučování; Evokuje transformaci; Dosahuje vyšší úspěchy a hlubší spojení a naplnění; Je první část 6měsíčního tréninkového programu Co-Active Coach.

Učte se anglicky letní tábor

Alpadia Language Schools
Kampus Denní studium Kombinované Únor 2020 Švýcarsko Montreux

S řadou míst, které nabízí, stačí vybrat zážitek dáváte přednost. Chtějí být v blízkosti pláže? Pak zvolte Portsmouth, Anglie nebo více přírody bohaté na pozadí, v blízkosti jezera a hory, zvolte Leysin, Zug, Keele či Ascona. Pro konečný létě pick londýnská City a těžit ze všech dynamických, zajímavých aktivit, které nabízí tam.

on-site firemních programů

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University
Kampus Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Midland Troy Švýcarsko Montreux + 2 více

University College poskytuje studentům možnost dokončit své vzdělání na pracovišti. Ujednání mezi Northwood University a zaměstnavatelem.

Französisch intensiv

Sprachschule Schneider
Kampus 6 - 11 týdny Únor 2020 Švýcarsko Curych

Mit einem Intensivkurs erreichen Sie Ihr anvisiertes Lernziel am schnellsten. Um einen schnellen Lernfortschritt zu erreichen, arbeiten Sie in kleinen, sorgfältig zusammengestellten Minigruppen mit nur 3–6 Personen.

Middle School (grades 7 & 8) Courses

Leysin American School
Kampus Denní studium 2 - 4 semestry Kontaktuj školu Švýcarsko Leysin

Vstupné poradenství

MasterPrep International
Kampus Online forma Denní studium 10 hodiny Přihlašování započato Itálie Milán Řím Neapol Švýcarsko Curych + 5 více

Proces přijetí je složitá a zdlouhavá cesta, která může trvat řadu měsíců před konečným výsledkem výběru. Přijímací řízení na vysokých školách a univerzitách programů ukazují stále rostoucí konkurenční duch, a to zejména v těch nejlepších evropských a severoamerických školách. Školy jsou neustále zvyšování GMAT / GRE a výsledky testů TOEFL / IELTS, aby jejich akademické a profesní kritéria aplikací stále více selektivní. Ve stejné době, hledají uchazeče s nekonvenčními profily a neobvyklých zkušeností a dovedností. Aspekty, jako je mezinárodní povolání, schopnost pracovat v týmu, multikulturní pružnost a silné vedení potenciál jsou vyžadovány nyní více než v minulosti.

Výkonný CAS v informačních a komunikačních technologií nebo nástroj řízení

IIMT University of Fribourg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Únor 2020 Švýcarsko Fribourg + 1 více

Výkonný CAS poskytnout účastníkům analytické, funkční a interpersonální dovednosti potřebné pro úspěch ve stále složitějším a globální informační a komunikační technologie

Cepa a EMSA anglicky

English Training Lounge
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Argentina Buenos Aires Kolumbie Bogota Brazílie Rio de Janeiro Chile Santiago Mexiko Buenavista Dubaj Thajsko Bangkok Čína Peking Indie Dillí Vietnam Hanoi Hongkong Malajsie Kuala Lumpur Saúdská Arábie Rijád Jižní Korea Soul Šanghaj Singapur Tchaj-wan Tchaj-pej Japonsko Tokio Indonésie Jakarta Španělsko Barcelona Německo Berlín Švýcarsko Bern + 39 více

Společný vzdělávací Proficiency Assessment (CEPA) a vnější Measure of Student Achievement (EMSA) je sada místně rozvinutých standardizovaných testů používaných pro přijetí a umístění všech federálních institucí vyššího a dalšího vzdělávání ve Spojených arabských emirátech: ADVETI, Zayed University , vyšší vysoké školy technické v Brně, a UAE University.

Evropská kulinářské umění

DCT University Center – Switzerland
Kampus Denní studium 3 měsíce Kontaktuj školu Švýcarsko Vojtěška Vitznau + 1 více

Pokud jste vášnivý velké kuchyni, a hledají vynikající kulinářské vzdělání, pak zváží dle Vašeho výběru programů evropského DCT kulinářské centrum.

Certifikace Cisco ccna- zakořenění a přepínání

GITI - Geneva Information Technology Institute
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované Přihlašování započato Švýcarsko Ženeva

Cisco školení v Ženevě IT Institute výsad praxe a nabízí svým studentům, během svého studia, možnost využití laboratoř Cisco po vyučování. Oficiální Cisco curriculum je pokryta.

Intenzivní francouzský kurz

Voxea Language School
Kampus Denní studium 1 - 12 týdny Přihlašování započato Švýcarsko Lausanne

Intenzivní kurzy francouzštiny obsahuje standardní učební materiály společně s dodatečnými ústní praxe a konverzační kurzy jsou dodávány do malé skupiny studentů všech z nich jsou zhruba na stejné úrovni.

Intenzivní kurzy - angličtina

ASC International House Language School
Kampus Denní studium 1 rok Přihlašování započato Švýcarsko Ženeva

Kurzy začínají každé pondělí pro všechny úrovně s výjimkou začátečnické úrovni. Začátečník kurz se otevře, když se skupina pěti lidí