Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Administrativa zdravotní péče - Zde naleznete kurzy Administrativa zdravotní péče

Kurz je vzdělávací cesta, která poskytuje formální informace o konkrétním tématu v akademickém prostředí. Kurzy jsou často dobrým způsobem, jak prozkoumat předměty před zapsáním do studijního programu na plný úvazek.

Co je to zdravotní správa? Tato oblast se zabývá řízením a organizací programů zdravotní péče s cílem poskytovat efektivní zdravotní péči lidem a komunitám. Kurzy v tomto předmětu mohou zahrnovat nemocniční systémy, státní zdravotní péči, manažerské dovednosti, zdravotní politiku, zdravotní péči, koordinaci a efektivitu kanceláří. Tato témata jsou velmi naléhavá pro vývoj nových, zdokonalených programů zdravotní péče po celém světě, aby se zajistilo, že všichni jednotlivci dostanou včasnou profesionální zdravotní péči.

Po absolvování kurzu zdravotní správy se studenti mohou setkat se zvýšenou schopností účinně komunikovat s ostatními. Tito studenti mají tendenci vykazovat silné manažerské dovednosti a mohou věnovat pozornost jemným detailům. Mnoho zaměstnavatelů tyto dovednosti hledá v různých odvětvích.

Náklady na zápis do kurzu mohou záviset na řadě faktorů, včetně typu, umístění a velikosti školy. Studenti jsou vždy povzbuzováni, aby kontaktovali přijímací kanceláře a klást otázky nebo vyhledávat školy online, aby zjistili co nejpřesnější informace o výuce.

Po absolvování kurzu ve zdravotnické správě může student zvážit získání pokročilého oboru v oboru, aby zajistil související kariéru. Zaměstnavatelé často vyhledávají studenty s působivým vzděláním a se správným návrhem by student mohl vykonávat kariéru jako správci zdravotní péče, ředitelé programů zdravotní péče, ošetřovatelé v domácnosti, administrátoři klinik, školitelé ambulantní péče, zdravotní ředitelé v oblasti chování, pojistitelé a sociální pojišťovny sociální správci.

Kurz může být účinným způsobem, jak vás seznámit s oblastí zdravotní správy. Kurzy jsou často k dispozici na vysokých školách, univerzitách a dalších vzdělávacích institucích po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Administrativa zdravotní péče

Mildred Elley

Zdravotní asistenti se naučí správnou telefonní etiketu, jak pozdravit pacienty, správné mapování a archivaci, zpracování pojištění, zpracování textu, e-mail, plánování s ... [+]

Profese zdravotnické péče jsou jednou z nejrychleji se rozvíjejících profesních oborů v zemi. Oddělení lékařské asistence nabízí tři možnosti programu, jeden stupeň a dva certifikáty.

Titul lékařského asistentaProgram certifikace klinického lékařeLékařský program asistent programu certifikátů

Tyto tři programy zdravotní asistence připravují studenty na vstupní pozice v ordinacích lékařů a dalších zdravotnických zařízeních. Tyto kurzy pomáhají rozvíjet dovednosti potřebné pro excelenci ve zdravotnictví.

Zdravotní asistenti se naučí správnou telefonní etiketu, jak pozdravit pacienty, správné mapování a archivaci, zpracování pojištění, zpracování textu, e-mail, plánování schůzek a manipulaci s pacienty od odbavení přes zkoušku. Zdravotní asistenti budou připraveni pracovat v nemocnicích, ordinacích lékařů, ambulantních zařízeních a klinikách.... [-]

Spojené státy americké Albany New York Pittsfield
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Career Institute

ICI vám dává možnost připojit se k náročný, ale velmi naplňující oblasti medicíny jako lékařského sekretářka. Máte-li opravdu zájem o zdraví a medicíny a mají vynikající ... [+]

ICI vám dává možnost připojit se k náročný, ale velmi naplňující oblasti medicíny jako lékařského sekretářka. Máte-li opravdu zájem o zdraví a medicíny a mají vynikající schopnosti zákaznický servis, si můžete vychutnat placenou kariéru v této profesi.

Osnova kurzu Aplikovat principy důvěrnosti, soukromí a bezpečnosti v lékařském prostředí Uchovávat záznamy o pacientech Controlling zásob a zásoby Připravovat a zpracovávat zdravotní účty Uspořádat plány Udržení bezpečnosti na pracovišti lékařská terminologie Kariérní vyhlídky Kariérní vyhlídky

Tam je světlou budoucnost pro kvalifikované lékařské sekretářky, jak se očekává, že pracovní příležitosti ke zvýšení o propastných dvacet procent podle statistického úřadu. Nemocnice, kliniky, a zdravotních středisek všichni potřebují lékařské sekretářky fungovat efektivně a poskytovat služby od nich očekává od svých pacientů. Z administrativních a účetních úkolů léčbě pacientů, lékařské sekretářky a asistenti mají rozhodující roli hrát.... [-]

Spojené království London
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině