ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Administrativa v Evropa - Zde naleznete Kombinované kurzy Administrativa v Evropa

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Kombinované kurzy Administrativa v Evropa - Veškeré informace o Kombinované kurzy Administrativa v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

27 Výsledky v Administrativa, Evropa Filter

Especialización en Digitalización de Recursos Humanos

The Valley Digital Business School
Kampus Kombinované 2 měsíce Listopad 2019 Španělsko Barcelona Las Palmas de Gran Canaria + 1 více

La Especialización en Digitalización de Recursos Humanos aporta una formación global y práctica del proceso de transformación digital en el área de Recursos Humanos. Esta formación está dirigida a entender las palancas necesarias para abordar el cambio cultural a través de la innovación, preparando a la organización para competir en el nuevo entorno.

Profesní obchodní kurz: Lidské zdroje

Birchwater Education
Kampus Kombinované 10 týdny Kontaktuj školu Irsko Limerick

Řízení lidských zdrojů se zabývá vývojem lidí v rámci organizace, výběrem výběrového řízení, odměňováním, hodnocením, výcvikem a vývojem do budoucna. Účastníci pochopí a uplatní teorii lidských zdrojů v pracovním prostředí a pochopí význam rozvoje lidských zdrojů pro úspěch podniku.

Sekretariát

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 9 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou práci dobře v kanceláři.

Vedení kanceláře Kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento úřad Vedení Kurz poskytne studentům s fantastickým vhled do učení klíčové schopnosti pracovat v kanceláři, stejně jako úspěšně řídit úřad. Pokrývající aspekty efektivní komunikační dovednosti, komunikovat se zákazníky a klienty, vytváření správních strategie a další.

Úroveň řízení lidských zdrojů 3

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Ať už potřebujete oživit svůj životopis, hledá změně povolání, nebo jen chcete naučit něco nového, online kurz Human Resource Management je ideální pro každého, kdo se chce naučit klíčové dovednosti a znalosti potřebné, aby efektivně řídit a vést tým.

Admin & sekretářské kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Ať už potřebujete oživit svůj životopis, hledá změně povolání, nebo jen chcete naučit něco nového, online správce a sekretářská kurz je ideální pro každého, kdo se chce dozvědět o poskytne vynikající správu a pomocné administrativní služby.

Age management v pracovních organizací kurzu

NIVA Education
Kampus Kombinované 2 dny Finsko Helsinki

Tento kurz se zaměří na postupy řízení věku v pracovních organizacích, které obsahují nejen činnost organizační úrovni, například praktiky top management, HR-politických a line-managementu, ale také aktivit individuální úrovni, jako je peer-podpůrných skupin, svépomocných nástrojů a pracovní schopností trénovat.

Cima profesionální - provozní úroveň (P1) Výkon operace

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Přesunout o krok blíže k dosažení CIMA Professional Chartered manažerského účetnictví kvalifikaci po přihlášení k tomuto kurzu, který Vás bude plně připravit na provozní úrovni (P1) Performance Operations zkoušku.

Cima profesionální - provozní úrovni (E1) podnikové operace

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Posouvaly účetních dovednosti a zkušenosti na další úroveň s tímto kurzu Enterprise operace, která je součástí vysoce uznávaného CIMA Professional Chartered Vedení účetnictví kvalifikace.

účetnictví objednaný řízení (operativní e1, p1, f1, management e2, p2, f2 a strategické e3, P3, f3) - Cima profesní

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Vylepšete své rozhodovací schopnosti napříč všemi oblastmi podnikání s jedním z předmětů, které je považováno za jedno z nejdůležitějších finančních kvalifikací pro profesionály z Chartered Institute of Management účetních (CIMA).

ITIL® střední úrovně - provozní podpora a analýza (OSA) výcvik a zkouška balíček

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zlepšení provozní podpory a analýzy podle zásad učil v operativní podporu & Analysis (OSA) samozřejmě ITIL® Intermediate a získat certifikát s tímto balíčkem školení a přezkoušení.

Horní tok v předcházení, řízení a řešení konfliktů

INEAF Business School
Online forma Kombinované 100 hodiny Přihlašování započato Španělsko Spain Online

Existence konfliktu as vlastní v lidském životě prvku způsobí, že se vyvinout zvláštní způsob, jak na pracovišti, vzhledem k napětí generované vztahy v rámci dodavatelského řetězce, stejně jako vztahy generované hierarchie. Problémy přístup z proaktivní, předvídat konflikty a spravovat je jednou generován je klíčovým prvkem pro ...

Expert v oblasti mezinárodního obchodu: nábor, financování, logistiku a marketing

INEAF Business School
Online forma Kombinované 450 hodiny Září 2019 Španělsko Spain Online

Mezinárodní obchodní řízení podniku má mnoho proměnných, že je nemožné kontrolovat, pokud nemají odpovídající školení. To Expert umožnit studentům umístěných v výsadní postavení na trhu, protože budou tvořit, vždy s praktickým vedením ve všech oblastech podílejících se na mezinárodní obchodní management ...

Kurz - pomoc při řízení

Campus Universitario Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Září 2019 Španělsko Marbella A Coruña Madrid + 3 více

Ředitelé společnosti musí mít kvalifikovaný personál, aby jim pomohla při organizaci a plánování jejich činností, jakož i každodenní řízení projektů ve vývoji a realizaci.

expert - pracovní rizikům

Campus Universitario Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Září 2019 Španělsko Marbella A Coruña Madrid + 3 více

Hlavním cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům potřebné nástroje pro plnění úkolů prevence rizik, že všechny společnosti musí být