ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Administrativa v Evropa - Kurzy Administrativa v Evropa hledejte zde!

Kurzy Administrativa v Evropa - Zde naleznete kurzy Administrativa v Evropa

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Kurzy Administrativa v Evropa - Veškeré informace o kurzech Administrativa v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

68 Výsledky v Administrativa, Evropa

PhD Letní akademie

Zaragoza Logistics Center
Campus forma Denní studium 1 - 2 týdnů June 2019 Španělsko Zaragoza

<p>12. Ph.D. Letní akademie se uskuteční v červnu roku 2019 v Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) v Zaragoze, ve Španělsku. V souvislosti s Massachusetts Institute of Technology (MIT) a Univerzitou v Zaragoze je ZLC výzkumným a vzdělávacím centrem se sídlem ve Španělsku, kde je největší počet evropských výzkumných projektů v oblasti logistiky a nejlepším magisterským vzděláním v zemi.</p>


Recepční hotelový kurz

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación
Campus forma Online forma Online & Campus forma September 2019 Španělsko Madrid

Staňte se certifikovaným specialistou, cvičíte v nejlepších společnostech a pracujte na tom, co se vám líbí


Sekretariát

Learnkey Training Institute
Campus forma Kombinované 9 měsíců September 2019 Malta Birkirkara

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou práci dobře v kanceláři.


Integrální logistický technik

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online forma 6 měsíců Přihlašování započato Španělsko Madrid

Logistika se stala jednou z oblastí největšího rozvoje v podnikatelském světě. Každý den organizace vyžadují více a kvalitnějších odborníků, kteří zvládnou řízení nákupů, zásob, dopravy a distribuce. Institut Seneca nabízí nejúplnější program v logistice, který vám umožní úspěšnou kariéru v této oblasti.


Recepční vedoucí recepce - dvojitý titul (diplomy osvědčené evropským notářem)

ESNECA
Campus forma Kombinované 600 hodin Přihlašování započato Španělsko Spain Online

Tento dvojitý stupeň je určen podnikatelům, manažerům, podnikatelům, pracovníkům v oblasti pohostinství, cestovnímu ruchu a stravování, technikům v oblasti cestovního ruchu, kuchařům, kuchařům, druhým kuchařům, kuchařům, pekařům ... a všem, kdo hodlají získat technické znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby mohly pracovat jako hotelový recepční.


Kurz v HR

International Open Academy
Online forma Denní studium Kombinované 60 dny Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Šťastní pracovníci jsou víc věrní a produktivní! Udržujte personál spokojen s dodržováním pokynů o platu, právech a výhodách zaměstnanců.


Profesní / obchodní partner v oblasti lidských zdrojů

Convertas
Campus forma 5 dny September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai Spojené království London Turecko Istanbul Malajsie Kuala Lumpur + 5 více

Tento kurz vám umožní transformovat sebe a Vaše oddělení lidských zdrojů na obchodního partnera, který je schopen poskytnout výsledky a přidávat hodnotu vaší organizaci. Tento kurz je založen na nejnovějším výzkumu a osvědčených postupech týkajících se řízení lidských zdrojů. Přináší nové zkušenosti a příklady účastníkům, stejně jako poznatky a porozumění tomu, co dělá úspěšný obchodní partner HR. Kurz využívá integrovaný mix tréninkových přístupů včetně přednášek, případových studií, skupinových aktivit a sdílení zkušeností. Účastníci projdou různými strategiemi v oblasti lidských zdrojů, navrhují klíčové ukazatele výkonnosti a určují kompetence potřebné pro úspěch HR jako obchodního partnera. Kurz bude ukončen hodnocením účastníků kurzu, aby bylo prokázáno jejich pochopení programového materiálu. Absolvováním hodnocení jim bude uděleno právo získat certifikát o dokončení.


Pokročilé řízení zdrojů a řízení talentů

London Business Training & Consulting
Campus forma 2 týdnů May 2019 Spojené království London

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni pochopit, jak provádět a vyhodnocovat dlouhodobé a krátkodobé plánování talentů a plánování nástupnictví s cílem vytvořit dlouhodobý organizační výkon.


Globální logistické kurzy

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 6 měsíců Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Tyto kurzy budou pokrývat globální logistický průmysl se zvláštním zaměřením na dodavatelský řetězec a mezinárodní obchod a pPayments. Máme měsíční příjem nových studentů v první pondělí každého měsíce.


Samozřejmě v lékařské sekretářky

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

ICI vám dává možnost připojit se k náročný, ale velmi naplňující oblasti medicíny jako lékařského sekretářka. Máte-li opravdu zájem o zdraví a medicíny a mají vynikající schopnosti zákaznický servis, si můžete vychutnat placenou kariéru v této profesi.


Kancelářský administrační kurz online - CPD

John Academy
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Office Administration se rozšiřuje o multitaskingovou práci, která zahrnuje sortiment manuálních a elektronických podniků, tabulkový procesor a základní finanční řízení a navíc prospěch pro klienty a mezilidské vztahy. Tento kurz zvýší vaše dovednosti v současných nejčastěji používaných kancelářských počítačových aplikacích a v dovednostech řízení podniku, které vyžadují stávající manažeři. V tomto kurzu se naučíte potřebné dovednosti, znalosti a informace o administrativní správě.


Kurz řízení lidských zdrojů - CPD

iStudy
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Online průvodce řízení lidských zdrojů V dnešní době hrají lidské zdroje významnou roli ve všech společnostech, které se snaží pokročit kupředu. Pokud máte rádi interakci s lidmi, měli byste mít plodnou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů a tento kurz je určen právě pro vás. Manažer lidských zdrojů proaktivně poskytuje poradenství v oblasti osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů a tam, kde je to nutné, přebírá praktickou roli při řešení případových případů. HR manažer podporuje funkce řízení lidí, které podporují podnikovou kulturu. Personální oddělení zahrnuje vše od školení a náboru zaměstnanců, důchodů, odměn, dávek, mzdových prostředků a propouštění k provádění pracovního práva a balíčků přemisťování. Často se podílejí na provádění významných změn v podnikání, pracovníci v oblasti lidských zdrojů se denně spojují s vedoucími pracovníky, aby koordinovali chod organizace. Je důležité, abyste na svém pracovišti měli efektivní vůdce, abyste posílili a ovlivnili své lidi při dosahování obchodních a týmových cílů. Tento kurz vám poskytne pokyny, jak být úspěšným manažerem lidských zdrojů. Takže už nečekejte, získáte kvalifikaci, kterou potřebujete.


řízení operací

ADEN Business School
Online forma Kombinované February 2020 Argentina Mendoza Panama Panama City Kolumbie Bogotá Medellín Guatemala Guatemala City Ekvádor Quito Kostarika San José Salvador San Salvador San Miguel de Tucumán Honduras San Pedro Sula Tegucigalpa Bolívie Santa Cruz de la Sierra Dominikánská republika Santo Domingo Paraguay Asuncion Nikaragua Managua Chile Santiago Peru Lima Mexiko Buenavista Buenos Aires Cali Španělsko Barcelona Madrid Barreal Resistencia Neuquen + 38 více

Rozvíjí manažerské dovednosti pro rozhodování v oblasti provozu a logistiky, který poskytuje nové koncepty, postupy a nástroje pro správu ke zlepšení efektivity v oblasti operací. Vyplněný nad účastníkem je umístěn u vzájemně závislém správu různých odvětvích s cílem zajistit kvalitu, zvýšit produktivitu a získat ...


especialización en hlavního Riesgo, M & A y Financiación de Operaciones

IEB - Instituto De Estudios Bursátiles
Campus forma Kombinované 111 hodin March 2019 Španělsko Madrid

El Programa Avanzado de especialización en Capital Riesgo, M & y Financiación de Operaciones es presencial y sobě imparte en Madrid.


Hod. pro manažery, kteří nejsou hr

Churchill Square Training And Development
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Portsmouth

Tento třídenní workshop představí ty manažery osobním konceptům.