ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Administrativa - Zde naleznete Kombinované kurzy Administrativa

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Získejte magisterský titul v oboru Business Administration. Tyto magisterské programy vám poskytne znalosti vedení, strategické plánování a analýzy. Stejně jako všechny ostatní věci, které potřebujete k dosažení úspěchu v administrativní role.

Kombinované kurzy Administrativa - Veškeré informace o Kombinované kurzech Administrativa. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

53 Výsledky v Administrativa Filter

Předmět "Organizace a personální management"

Международный институт менеджмента ЛИНК
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 6 měsíce Přihlašování započato Rusko Moscow

Program MBA HR pomáhá manažerům lidských zdrojů strukturovat své stávající znalosti, analyzovat pracovní postupy a také bere v úvahu otázky digitalizace, inovativní náborové technologie a další související témata.

Business seminář v Excelu

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 40 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe Santiago de Querétaro Culiacán Morelia + 8 více

Cílem tohoto programu je vyvinout mimořádné dovednosti v používání aplikací Microsoft Excel, Access a VBA pro řešení problémů velkého rozsahu a složitosti v podnicích, které vyžadují integraci tabulek, databází a automatizace.

Kurzy odborných certifikátů (online)

Aston American University
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 12 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Honolulu + 1 více

Certifikační kurzy jsou instruovány vysoce kvalifikovanými a kvalifikovanými instruktory, kteří mají doktorské a magisterské stupně. Jejich firemní obchodní zkušenost bude pro vás výhodou, protože instruktoři Aston American University také poskytnou poradenství.

Diplom v oboru zúčtování a spedice

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 6 měsíce Říjen 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Online diplomy a kurzy certifikátů, které pokrývají odvětví zúčtování a spedice se zvláštním zaměřením na mezinárodní smlouvy a platby, námořní přepravu a celní služby.

Kurz řízení lidských zdrojů

Academy of York
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Únor 2020 Jihoafrická republika Randburg + 1 více

Řízení lidských zdrojů je porozumění a efektivní řízení lidské interakce na pracovišti a dnes patří k nejvyhledávanějším studijním oborům v Jižní Africe.

Samozřejmě v oblasti lidských zdrojů

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

řízení lidských zdrojů Kurz ICI je vyvíjena ve spolupráci s průmyslem v oblasti lidských zdrojů a federální vládou. Máte jistotu, že učit se s lehkostí a dokončit rychle, protože program je stručná dosud úplný.

Expert v oblasti mezinárodního obchodu: nábor, financování, logistiku a marketing

INEAF Business School
Online forma Kombinované 450 hodiny Září 2019 Španělsko Spain Online

Mezinárodní obchodní řízení podniku má mnoho proměnných, že je nemožné kontrolovat, pokud nemají odpovídající školení. To Expert umožnit studentům umístěných v výsadní postavení na trhu, protože budou tvořit, vždy s praktickým vedením ve všech oblastech podílejících se na mezinárodní obchodní management ...

HR ve veřejném sektoru

Zoe Talent Solutions
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 10 dny Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai Malajsie Kuala Lumpur Keňa Nairobi Abu Dhabi Saúdská Arábie Riyadh + 8 více

Kurz vám poskytne hluboké znalosti a odborné znalosti, které potřebujete k úspěchu ve veřejném sektoru. Schéma tréninkových programů je aktuální a odpovídá požadavkům trhu, čímž se dobře zajišťuje veškerá analytická predikce potřeb v oblasti výcviku ve vymezené oblasti. Personalizovaný návrh lze také uspořádat tak, aby odpovídal požadavkům na výcvik vašeho týmu.

Age management v pracovních organizací kurzu

NIVA Education
Kampus Kombinované 2 dny Finsko Helsinki

Tento kurz se zaměří na postupy řízení věku v pracovních organizacích, které obsahují nejen činnost organizační úrovni, například praktiky top management, HR-politických a line-managementu, ale také aktivit individuální úrovni, jako je peer-podpůrných skupin, svépomocných nástrojů a pracovní schopností trénovat.

Admin & sekretářské kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Ať už potřebujete oživit svůj životopis, hledá změně povolání, nebo jen chcete naučit něco nového, online správce a sekretářská kurz je ideální pro každého, kdo se chce dozvědět o poskytne vynikající správu a pomocné administrativní služby.

koučování pro profesionály lidských zdrojů

Center for Creative Leadership
Kampus Kombinované 3 dny Září 2019 Spojené státy americké Colorado Springs Greensboro Švýcarsko Davos Belgie Brussels Saint Petersburg College Park Austrálie Mount Eliza San Diego + 10 více

Tento program vám pomůže posílit své vůdčí schopnosti a naučit se, jak vybudovat koučovacího vztahu k rozvoji schopnosti lidí.

zefektivnění provozu úřadu a služby

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo Springfield Joplin West Plains Lebanon + 5 více

Zefektivnění Office a servisní operace, prostředky k dosažení zlepšování procesů na obchodní stránku.

Celková produktivní údržba (TPM)

Rowan University College of Business
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Glassboro

Total Productive Maintenance (TPM) a odstraňování problémů zařízení se staly důležitými nástroji pro globální konkurenci. MI nabízí "na míru" programy v těchto oblastech.

Sekretariát

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 9 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou práci dobře v kanceláři.

Kurz - pomoc při řízení

Campus Universitario Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Září 2019 Španělsko Marbella A Coruña Madrid + 3 více

Ředitelé společnosti musí mít kvalifikovaný personál, aby jim pomohla při organizaci a plánování jejich činností, jakož i každodenní řízení projektů ve vývoji a realizaci.